MERCEDES-BENZ GLS 350
Kombi MERCEDES-BENZ GLS 350 se vyrábí od roku 2016. V Česku jich jezdí 1 191, 22 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 0,5 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 7,6 roku a 164 917 km.
- 2016–dosud
- kategorie M1
- Kombi
- 7 míst
Výsledky STK
- Způsobilé 95,9 %
- Částečně způsobilé 3,8 % stejně stará vozidla 4,3 %
- Nezpůsobilé 0,25 % stejně stará vozidla 0,15 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 393 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla 1,8
- Velikost nebo typ kola není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečnost silničního provozu 1,5
- Brzdová svítilna nebo její optický systém poškozený 0,5
- Opacita u vozidel kategorie M a N přesahuje stanovené hodnoty 0,5
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- MERCEDES-BENZ
- Roky výroby
- 2016–dosud
- Počet míst
- 7
- V provozu v ČR
- 1 191 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 2 254Závady v čase
podíl prohlídekNájezd podle stáří
Průměr: 164 917 kmNáklady na palivo
Spotřeba nebo cena paliva v datech chybí.
Nejčastější závady
- Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla1,8
- Velikost nebo typ kola není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečnost silničního provozu1,5
- Brzdová svítilna nebo její optický systém poškozený0,5
- Opacita u vozidel kategorie M a N přesahuje stanovené hodnoty0,5
- Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)0,3
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s podobnými vozy
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ GLS 350 | 3,8 % | 393 |
| VOLKSWAGEN MULTIVAN | 5,8 % | 6 796 |
| BMW X5 | 4,9 % | 5 758 |
| AUDI Q7 | 3,6 % | 2 945 |
| FIAT DUCATO | 7,5 % | 2 752 |
| FORD TOURNEO CUSTOM | 6,7 % | 2 589 |
Podobná délka a hmotnost podle registru, podíl částečně způsobilých v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 393 pravidelných technických prohlídek aut MERCEDES-BENZ GLS 350 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 0,5 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,25 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,10 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel. Celá značka MERCEDES-BENZ: 5,7 % a 0,39 %.
- 1 191 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 22 % dovezených ojetých.
- Nejčastější vážná závada: Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla (1,8 na 100 prohlídek).
Částečně způsobilé podle stáří
Nezpůsobilé podle stáří
Pravidelné prohlídky v roce 2026 (do 11. 10.), stáří v letech od první registrace, šedě průměr všech osobních aut. Stáří s méně než 30 prohlídkami se nekreslí.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 393 | 3,8 % | −0,5 | 0,25 % | +0,10 | 7,6 let | 164 917 km |
| 2025 | 397 | 5,8 % | +1,3 | 0,00 % | −0,14 | 6,7 let | 151 487 km |
| 2024 | 499 | 5,0 % | +1,0 | 0,00 % | −0,14 | 6,0 let | 139 851 km |
| 2023 | 282 | 2,5 % | −0,5 | 0,00 % | −0,09 | 5,2 let | 125 629 km |
| 2022 | 377 | 1,6 % | −1,1 | 0,00 % | −0,07 | 4,4 let | 112 055 km |
| 2021 | 173 | 5,8 % | +3,3 | 0,00 % | −0,08 | 3,6 let | 97 548 km |
| 2020 | 130 | 3,8 % | +1,1 | 0,00 % | −0,07 | 3,4 let | 102 798 km |
| 2019 | 3 | 0,0 % | −2,8 | 0,00 % | −0,07 | 3,0 let | 62 369 km |
Podle ročníku
Podíl částečně způsobilých aut MERCEDES-BENZ GLS 350 podle roku první registrace, při prohlídce ve stejném stáří. Klesající čára znamená, že novější ročníky dopadají lépe.
| Ročník | ve 4 letech | ve 6 letech | ve 8 letech | ve 10 letech | STK 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1,9 % | – | – | – | – |
| 2020 | 3,3 % | 3,9 % | – | – | 3,9 % (6 let) |
| 2019 | 1,7 % | 4,7 % | – | – | – |
| 2018 | 1,1 % | 4,7 % | 2,3 % | – | 2,3 % (8 let) |
| 2017 | 4,8 % | 1,3 % | 8,5 % | – | 1,8 % (9 let) |
| 2016 | 3,9 % | 2,6 % | 5,8 % | 5,2 % | 5,2 % (10 let) |
Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2016; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.
Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek
Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.
| Ročník | STK 2026 | STK 2025 | STK 2024 | STK 2023 | STK 2022 | STK 2021 | STK 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1,9 % | ||||||
| 2020 | 3,9 % | 3,3 % | |||||
| 2019 | 4,7 % | 1,7 % | |||||
| 2018 | 2,3 % | 2,5 % | 4,7 % | 1,1 % | |||
| 2017 | 1,8 % | 8,5 % | 1,9 % | 1,3 % | 0,0 % | 4,8 % | |
| 2016 | 5,2 % | 4,7 % | 5,8 % | 7,0 % | 2,6 % | 3,9 % |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2016; 5 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje MERCEDES-BENZ GLS 350
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 5 220 mm | – |
| Šířka | 2 030 mm | – |
| Výška | 1 928 mm | – |
| Rozvor | 3 135 mm | – |
| Míst k sezení | 7 | – |
| Provozní hmotnost | 2 455 kg | – |
| Největší přípustná hmotnost | 3 250 kg | – |
| Brzděný přívěs | 3 500 kg | – |
| Nejvyšší rychlost | 227 km/h | – |
| Spotřeba kombinovaná | 7,9 l/100 km | – |
| CO₂ kombinovaně | 207 g/km | – |
| Hluk za jízdy | 67,0 dB(A) | – |
Karoserie
- AC KOMBI 100 %
Pohon
- 4×4 100 %
Emisní norma
- EURO 6 100 %
Pneumatiky
- 275/45 R21 100 %
Tažné zařízení v TP
- ne 100 %
Barva
- ČERNÁ 100 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Nejčastější vážné závady
-
Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla
1,8 na 100 prohlídek
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v registru silničních vozidel. (5.2.3.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Velikost nebo typ kola není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečnost silničního provozu
1,5 na 100 prohlídek
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v registru silničních vozidel. (5.2.2.4, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Brzdová svítilna nebo její optický systém poškozený
0,5 na 100 prohlídek
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. (4.3.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Opacita u vozidel kategorie M a N přesahuje stanovené hodnoty
0,5 na 100 prohlídek
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. (8.2.2.2.1.4, 8. obtěžování okolí)
-
Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)
0,3 na 100 prohlídek
Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). (0.2.2.1.3, 0. identifikace vozidla)
-
Ovládací prvek provozní brzdy se správně neuvolňuje
0,3 na 100 prohlídek
Ovládací prvek provozní brzdy se po odbrzdění správně neuvolňuje. (1.1.2.2.1, 1. brzdové zařízení)
-
Montáž spojovacího zařízení není uvedena v dokumentaci vozidla nebo neodpovídá požadavkům nebo spojovací zařízení není schváleného typu
0,3 na 100 prohlídek
Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. (6.1.6.1, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Airbag zjevně nefunguje (vystřelený) nebo kontrolka upozorňuje na nesprávnou funkci soupravy airbagu
0,3 na 100 prohlídek
Airbag zjevně nefunguje (vystřelený) nebo kontrolka upozorňuje na nesprávnou funkci systému airbagu. (7.1.5.2, 7. jiné vybavení)
-
Nedosáhne se odstupňování brzdného účinku (blokování)
0,3 na 100 prohlídek
Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. (1.2.1.3.1, 1. brzdové zařízení)
-
V poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180° překážka, která významně narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled
0,3 na 100 prohlídek
Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled. (3.1.1.1, 3. výhledy)
Nejčastější nebezpečné závady
-
Rozdíl brzdných sil na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru
0,3 na 100 prohlídek
Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. (1.2.1.2.2, 1. brzdové zařízení)
Závady u pravidelných prohlídek aut MERCEDES-BENZ GLS 350 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak MERCEDES-BENZ GLS 350 dopadá na STK?
Z 393 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0,25 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,3 % částečně způsobilých, MERCEDES-BENZ GLS 350 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely MERCEDES-BENZ
- VITO7,3 % · 0,49 %
- C 2207,2 % · 0,61 %
- V4,2 % · 0,04 %
- E 2205,9 % · 0,30 %
- B 1805,7 % · 0,51 %
- C 2006,4 % · 0,64 %
- A 1805,1 % · 0,65 %
- GLE 3503,3 % · 0,08 %
- VIANO8,0 % · 0,59 %
- SPRINTER6,2 % · 0,26 %
- E 3504,6 % · 0,19 %
- ML 3504,0 % · 0,35 %
- B 2008,4 % · 0,24 %
- GLC 2202,5 % · 0,00 %
- A 16010,4 % · 1,21 %
- C 1808,7 % · 0,82 %
- E 2006,7 % · 0,41 %
- E 3208,2 % · 0,30 %
- ML 3206,2 % · 0,64 %
- A 1709,2 % · 1,00 %
- GLE 4002,0 % · 0,17 %
- S 3505,1 % · 0,00 %
- V 2503,9 % · 0,17 %
- SLK 2005,9 % · 0,52 %
- A 1506,7 % · 1,33 %
- GLC 2502,2 % · 0,00 %
- E 2506,8 % · 0,60 %
- GLA 2001,7 % · 0,21 %
- ML 27012,6 % · 0,44 %
- C 2504,3 % · 0,00 %
- CLA 2003,2 % · 0,00 %
- GL 3507,1 % · 0,00 %
- E 2705,9 % · 0,49 %
- A 2005,9 % · 0,25 %
- GLK 2204,7 % · 0,00 %
- CITAN10,3 % · 1,00 %
- GLS 4003,3 % · 0,25 %
- CLS 3507,3 % · 0,26 %
- S 5004,7 % · 0,00 %
- E 3004,9 % · 0,00 %
- CLA 1802,6 % · 0,00 %
- E 4003,1 % · 0,31 %
- GLC 3000,9 % · 0,00 %
- A 14011,1 % · 3,37 %
- E 2806,4 % · 0,00 %
- S 3206,0 % · 0,71 %
- 1904,3 % · 0,00 %
- GLB 2001,8 % · 0,00 %
- GLC 2000,4 % · 0,00 %
- SL 5002,7 % · 0,39 %
- B 1708,9 % · 2,02 %
- C 3004,5 % · 0,00 %
- GLA 2205,7 % · 0,00 %
- S 4005,2 % · 0,00 %
- GLE 4502,6 % · 0,00 %
- V 2207,1 % · 0,47 %
- CLK 20010,5 % · 0,00 %
- CLA 2205,1 % · 0,00 %
- MARCO POLO3,0 % · 0,51 %
- R 3505,3 % · 0,00 %
- SLK 2303,4 % · 1,71 %
- GLA 2501,2 % · 0,00 %
- C 3208,9 % · 0,59 %
- R 3207,1 % · 0,59 %
- GLE 3003,7 % · 0,00 %
- CLK 3205,0 % · 0,62 %
- GLK 3507,9 % · 0,00 %
- ML 2802,7 % · 0,68 %
- CLA 2501,5 % · 0,00 %
- GLK 3206,8 % · 0,00 %
- 3000,8 % · 0,00 %
- AMG G 631,7 % · 0,00 %
- 2006,7 % · 0,00 %
- GL 3202,5 % · 0,00 %
- AMG GLC 432,5 % · 0,00 %
- C 3506,8 % · 0,00 %
- CLS 3205,3 % · 1,77 %
- S 5601,9 % · 0,00 %
- AMG GLE 531,9 % · 0,00 %
- CL 5005,8 % · 0,00 %
- 25010,7 % · 0,97 %
- AMG C 436,8 % · 0,00 %
- S 5802,0 % · 0,00 %
- SLK 3508,0 % · 0,00 %
- C 2707,4 % · 1,05 %
- AMG E 535,3 % · 0,00 %
- GLB 2501,1 % · 0,00 %
- B 1505,4 % · 2,15 %
- A 2502,2 % · 0,00 %
- G 5001,1 % · 0,00 %
- CLK 27013,1 % · 0,00 %
- GLK 2506,0 % · 0,00 %
- CLS 4001,2 % · 0,00 %
- VANEO15,9 % · 0,00 %
- E 5002,5 % · 0,00 %
- ML 2502,5 % · 0,00 %
- 2305,4 % · 0,00 %
- B 16011,1 % · 1,39 %
- GLC 3502,8 % · 0,00 %
- B 2205,6 % · 0,00 %
- CLK 2304,2 % · 1,41 %
- GL 4502,8 % · 1,41 %
- SL 3505,7 % · 0,00 %
- G 3504,3 % · 0,00 %
- GL 5001,5 % · 0,00 %
- E 2409,0 % · 1,49 %
- GLB 2201,5 % · 0,00 %
- GL 42010,8 % · 0,00 %
- GLC 4007,7 % · 0,00 %
- GLE 2501,5 % · 0,00 %
- A 2203,3 % · 0,00 %
- AMG A 450,0 % · 0,00 %
- AMG C 630,0 % · 0,00 %
- GLA 1801,8 % · 0,00 %
- AMG S 631,8 % · 0,00 %
- GLS 5003,6 % · 0,00 %
- AMG CLA 451,9 % · 0,00 %
- ML 5005,8 % · 0,00 %
- G 4002,0 % · 0,00 %
- AMG GLE 434,1 % · 0,00 %
- S 4502,0 % · 0,00 %
- CLS 5004,2 % · 0,00 %
- EQC 4008,7 % · 0,00 %
- GLS 5800,0 % · 0,00 %
- ML 4008,7 % · 0,00 %
- ML 3002,2 % · 2,22 %
- CLS 4500,0 % · 2,33 %
- 300 CE2,4 % · 0,00 %
- E 4504,8 % · 0,00 %
- C 2800,0 % · 0,00 %
- C 4000,0 % · 0,00 %
- ML 4209,8 % · 4,88 %
- SL 55AMG7,5 % · 0,00 %
- 2080,0 % · 0,00 %
- 2200,0 % · 0,00 %
- E 2907,7 % · 0,00 %
- 2407,9 % · 0,00 %
- SLK 2507,9 % · 0,00 %
- 1235,4 % · 0,00 %
- A 19010,8 % · 5,41 %
- C 2300,0 % · 0,00 %
- CLK 2208,3 % · 0,00 %
- AMG E 638,6 % · 0,00 %
- AMG E 438,8 % · 0,00 %
- EQA 2500,0 % · 0,00 %
- 1248,7 % · 4,35 %
- C 2408,7 % · 0,00 %
- 2079,1 % · 0,00 %
- AMG GLS 6313,6 % · 0,00 %
- V 2300,0 % · 0,00 %
- 2125,6 % · 0,00 %
- 2805,6 % · 0,00 %
- E 23015,4 % · 0,00 %
- 2119,1 % · 0,00 %
- 3509,1 % · 0,00 %
- MB 10018,2 % · 0,00 %
- 2600,0 % · 0,00 %
- 2100,0 % · 0,00 %