MERCEDES-BENZ GLE 350
Kombi MERCEDES-BENZ GLE 350 se vyrábí od roku 2015. V Česku jich jezdí 3 960, 22 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 1 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 7,3 roku a 148 369 km.
- 2015–dosud
- kategorie M1
- Kombi
- 5 míst
Výsledky STK
- Způsobilé 96,7 %
- Částečně způsobilé 3,3 % stejně stará vozidla 4,2 %
- Nezpůsobilé 0,08 % stejně stará vozidla 0,15 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 1 227 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla 0,6
- Hloubka vzorku pneumatiky není v souladu s požadavky 0,6
- Jakékoli závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky 0,4
- Velikost nebo typ kola není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečnost silničního provozu 0,4
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- MERCEDES-BENZ
- Roky výroby
- 2015–dosud
- Počet míst
- 5–7
- V provozu v ČR
- 3 960 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 7 169Závady v čase
podíl prohlídekNájezd podle stáří
Průměr: 148 369 kmNáklady na palivo
Spotřeba nebo cena paliva v datech chybí.
Nejčastější závady
- Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla0,6
- Hloubka vzorku pneumatiky není v souladu s požadavky0,6
- Jakékoli závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky0,4
- Velikost nebo typ kola není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečnost silničního provozu0,4
- Jakýkoli nadměrný únik kapalin, který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu0,2
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s podobnými vozy
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ GLE 350 | 3,3 % | 1 227 |
| VOLKSWAGEN TRANSPORTER | 7,7 % | 9 584 |
| VOLKSWAGEN MULTIVAN | 5,8 % | 6 796 |
| BMW X5 | 4,9 % | 5 758 |
| VOLKSWAGEN TOUAREG | 4,6 % | 4 123 |
| RENAULT TRAFIC | 8,6 % | 3 809 |
Podobná délka a hmotnost podle registru, podíl částečně způsobilých v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 1 227 pravidelných technických prohlídek aut MERCEDES-BENZ GLE 350 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,3 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 1,0 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,08 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), jako průměr stejně starých vozidel. Celá značka MERCEDES-BENZ: 5,7 % a 0,39 %.
- 3 960 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 22 % dovezených ojetých.
- Průměrný stav tachometru ve stáří 10 let: 193 149 km.
- Nejčastější vážná závada: Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla (0,6 na 100 prohlídek).
- Nesrovnalost ve stavu tachometru: 0 % vozů (všechna osobní auta 0,1 %).
Částečně způsobilé podle stáří
Nezpůsobilé podle stáří
Pravidelné prohlídky v roce 2026 (do 11. 10.), stáří v letech od první registrace, šedě průměr všech osobních aut. Stáří s méně než 30 prohlídkami se nekreslí.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 227 | 3,3 % | −1,0 | 0,08 % | −0,07 | 7,3 let | 148 369 km |
| 2025 | 1 490 | 2,8 % | −1,3 | 0,00 % | −0,13 | 6,0 let | 123 474 km |
| 2024 | 1 416 | 2,5 % | −1,5 | 0,07 % | −0,07 | 5,8 let | 125 003 km |
| 2023 | 881 | 2,2 % | −0,8 | 0,00 % | −0,10 | 5,2 let | 111 117 km |
| 2022 | 888 | 2,3 % | −0,6 | 0,00 % | −0,08 | 4,7 let | 105 875 km |
| 2021 | 612 | 2,0 % | −0,6 | 0,00 % | −0,08 | 4,0 let | 88 663 km |
| 2020 | 491 | 2,4 % | −0,2 | 0,20 % | +0,13 | 3,4 let | 85 072 km |
| 2019 | 159 | 3,1 % | +0,3 | 0,00 % | −0,05 | 3,2 let | 81 186 km |
| 2018 | 2 | 0,0 % | −2,7 | 0,00 % | −0,12 | 1,0 let | 30 047 km |
| 2017 | 3 | 0,0 % | −3,8 | 0,00 % | −0,31 | 5,7 let | 146 194 km |
Podle ročníku
Podíl částečně způsobilých aut MERCEDES-BENZ GLE 350 podle roku první registrace, při prohlídce ve stejném stáří. Klesající čára znamená, že novější ročníky dopadají lépe.
| Ročník | ve 4 letech | ve 6 letech | ve 8 letech | ve 10 letech | STK 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0,9 % | – | – | – | 0,9 % (4 let) |
| 2021 | 1,9 % | – | – | – | 2,7 % (5 let) |
| 2020 | 2,4 % | 3,3 % | – | – | 3,3 % (6 let) |
| 2019 | 2,3 % | 1,4 % | – | – | 0,0 % (7 let) |
| 2018 | 3,6 % | 2,9 % | 3,2 % | – | 3,2 % (8 let) |
| 2017 | 1,2 % | 2,6 % | 3,3 % | – | 4,4 % (9 let) |
| 2016 | 2,6 % | 1,7 % | 3,0 % | 4,0 % | 4,0 % (10 let) |
| 2015 | 3,4 % | 4,9 % | 0,8 % | 4,3 % | 3,8 % (11 let) |
Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2015; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.
Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek
Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.
| Ročník | STK 2026 | STK 2025 | STK 2024 | STK 2023 | STK 2022 | STK 2021 | STK 2020 | STK 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0,9 % | |||||||
| 2021 | 2,7 % | 1,9 % | ||||||
| 2020 | 3,3 % | 2,8 % | 2,4 % | |||||
| 2019 | 0,0 % | 1,4 % | 0,0 % | 2,3 % | ||||
| 2018 | 3,2 % | 4,1 % | 2,9 % | 0,0 % | 3,6 % | |||
| 2017 | 4,4 % | 3,3 % | 0,8 % | 2,6 % | 0,0 % | 1,2 % | ||
| 2016 | 4,0 % | 4,4 % | 3,0 % | 3,1 % | 1,7 % | 1,6 % | 2,6 % | |
| 2015 | 3,8 % | 4,3 % | 1,6 % | 0,8 % | 2,0 % | 4,9 % | 3,4 % |
Nesrovnalosti v nárůstu počtu km
Podle ročníku
Vozy s aspoň dvěma stavy tachometru z technických prohlídek od roku 2008. Nesrovnalost = zapsaný stav nižší o víc než 1 000 km než nejvyšší dřívější stav téhož vozu, potvrzený i další prohlídkou. Jednorázové chyby zápisu (stav, který se při další prohlídce vrátí) se nepočítají. Příčinou může být třeba výměna přístroje, chyba zápisu nebo dovoz s tachometrem v mílích. Konkrétní vůz lze ověřit na stránce prověření podle VIN.
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2015; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje MERCEDES-BENZ GLE 350
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 4 845 mm | 4 804–4 961 |
| Šířka | 1 951 mm | 1 795–2 022 |
| Výška | 1 858 mm | 1 724–1 948 |
| Rozvor | 2 915 mm | 2 915–2 995 |
| Míst k sezení | 5 | 5–7 |
| Provozní hmotnost | 2 130 kg | 1 825–2 452 |
| Největší přípustná hmotnost | 2 850 kg | 2 770–2 900 |
| Brzděný přívěs | 3 500 kg | 2 500–3 500 |
| Nejvyšší rychlost | 210 km/h | 209–250 |
| Spotřeba kombinovaná | 8,8 l/100 km | 7,2–13,2 |
| CO₂ kombinovaně | 206 g/km | 187–339 |
| Hluk za jízdy | 72,0 dB(A) | 70,0–74,0 |
Karoserie
- AC KOMBI 100 %
Pohon
- 4×4 85 %
- jedna náprava 15 %
Emisní norma
- EURO 6 78 %
- EURO 5 22 %
Pneumatiky
- 255/50 R19 38 %
- 265/45 R20 38 %
- 275/45 R21 15 %
- 275/50 R20 7,7 %
Tažné zařízení v TP
- ano 69 %
- ne 31 %
Barva
- BÍLÁ 46 %
- ŠEDÁ 31 %
- ČERNÁ 15 %
- ČERVENÁ 7,7 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Nejčastější vážné závady
-
Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla
0,6 na 100 prohlídek
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v registru silničních vozidel. (5.2.3.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Hloubka vzorku pneumatiky není v souladu s požadavky
0,6 na 100 prohlídek
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. (5.2.3.6.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Jakékoli závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky
0,4 na 100 prohlídek
Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). (5.2.3.5.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Velikost nebo typ kola není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečnost silničního provozu
0,4 na 100 prohlídek
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v registru silničních vozidel. (5.2.2.4, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Jakýkoli nadměrný únik kapalin, který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu
0,2 na 100 prohlídek
Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. (8.4.1.1.1, 8. obtěžování okolí)
-
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu
0,2 na 100 prohlídek
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). (0.3.1.2, 0. identifikace vozidla)
-
Airbag zjevně nefunguje (vystřelený) nebo kontrolka upozorňuje na nesprávnou funkci soupravy airbagu
0,2 na 100 prohlídek
Airbag zjevně nefunguje (vystřelený) nebo kontrolka upozorňuje na nesprávnou funkci systému airbagu. (7.1.5.2, 7. jiné vybavení)
-
Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
0,2 na 100 prohlídek
Nesvítí některá směrová svítilna. (4.4.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)
0,1 na 100 prohlídek
Vyznačené údaje na povinném štítku výrobce (v případě označení výrobce vozidla, VIN / výrobní číslo podvozku) neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený), nestanoví-li výrobce jinak. (0.2.2.1.4, 0. identifikace vozidla)
-
U vozidla, je-li vyžadována, chybí nebo není plně funkční automatická korekce sklonu světlometů
0,1 na 100 prohlídek
Automatická korekce sklonu světlometů, není zjevně plně funkční. (4.1.5.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
Nejčastější nebezpečné závady
-
Jakýkoli nadměrný únik kapalin, který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu
0,1 na 100 prohlídek
Nadměrný únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který bezprostředně poškozuje životní prostředí nebo bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu. (8.4.1.1.2, 8. obtěžování okolí)
Závady u pravidelných prohlídek aut MERCEDES-BENZ GLE 350 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak MERCEDES-BENZ GLE 350 dopadá na STK?
Z 1 227 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,3 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0,08 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,2 % částečně způsobilých, MERCEDES-BENZ GLE 350 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely MERCEDES-BENZ
- VITO7,3 % · 0,49 %
- C 2207,2 % · 0,61 %
- V4,2 % · 0,04 %
- E 2205,9 % · 0,30 %
- B 1805,7 % · 0,51 %
- C 2006,4 % · 0,64 %
- A 1805,1 % · 0,65 %
- VIANO8,0 % · 0,59 %
- SPRINTER6,2 % · 0,26 %
- E 3504,6 % · 0,19 %
- ML 3504,0 % · 0,35 %
- B 2008,4 % · 0,24 %
- GLC 2202,5 % · 0,00 %
- A 16010,4 % · 1,21 %
- C 1808,7 % · 0,82 %
- E 2006,7 % · 0,41 %
- E 3208,2 % · 0,30 %
- ML 3206,2 % · 0,64 %
- A 1709,2 % · 1,00 %
- GLE 4002,0 % · 0,17 %
- S 3505,1 % · 0,00 %
- V 2503,9 % · 0,17 %
- SLK 2005,9 % · 0,52 %
- A 1506,7 % · 1,33 %
- GLC 2502,2 % · 0,00 %
- E 2506,8 % · 0,60 %
- GLA 2001,7 % · 0,21 %
- ML 27012,6 % · 0,44 %
- C 2504,3 % · 0,00 %
- CLA 2003,2 % · 0,00 %
- GL 3507,1 % · 0,00 %
- E 2705,9 % · 0,49 %
- A 2005,9 % · 0,25 %
- GLK 2204,7 % · 0,00 %
- CITAN10,3 % · 1,00 %
- GLS 4003,3 % · 0,25 %
- GLS 3503,8 % · 0,25 %
- CLS 3507,3 % · 0,26 %
- S 5004,7 % · 0,00 %
- E 3004,9 % · 0,00 %
- CLA 1802,6 % · 0,00 %
- E 4003,1 % · 0,31 %
- GLC 3000,9 % · 0,00 %
- A 14011,1 % · 3,37 %
- E 2806,4 % · 0,00 %
- S 3206,0 % · 0,71 %
- 1904,3 % · 0,00 %
- GLB 2001,8 % · 0,00 %
- GLC 2000,4 % · 0,00 %
- SL 5002,7 % · 0,39 %
- B 1708,9 % · 2,02 %
- C 3004,5 % · 0,00 %
- GLA 2205,7 % · 0,00 %
- S 4005,2 % · 0,00 %
- GLE 4502,6 % · 0,00 %
- V 2207,1 % · 0,47 %
- CLK 20010,5 % · 0,00 %
- CLA 2205,1 % · 0,00 %
- MARCO POLO3,0 % · 0,51 %
- R 3505,3 % · 0,00 %
- SLK 2303,4 % · 1,71 %
- GLA 2501,2 % · 0,00 %
- C 3208,9 % · 0,59 %
- R 3207,1 % · 0,59 %
- GLE 3003,7 % · 0,00 %
- CLK 3205,0 % · 0,62 %
- GLK 3507,9 % · 0,00 %
- ML 2802,7 % · 0,68 %
- CLA 2501,5 % · 0,00 %
- GLK 3206,8 % · 0,00 %
- 3000,8 % · 0,00 %
- AMG G 631,7 % · 0,00 %
- 2006,7 % · 0,00 %
- GL 3202,5 % · 0,00 %
- AMG GLC 432,5 % · 0,00 %
- C 3506,8 % · 0,00 %
- CLS 3205,3 % · 1,77 %
- S 5601,9 % · 0,00 %
- AMG GLE 531,9 % · 0,00 %
- CL 5005,8 % · 0,00 %
- 25010,7 % · 0,97 %
- AMG C 436,8 % · 0,00 %
- S 5802,0 % · 0,00 %
- SLK 3508,0 % · 0,00 %
- C 2707,4 % · 1,05 %
- AMG E 535,3 % · 0,00 %
- GLB 2501,1 % · 0,00 %
- B 1505,4 % · 2,15 %
- A 2502,2 % · 0,00 %
- G 5001,1 % · 0,00 %
- CLK 27013,1 % · 0,00 %
- GLK 2506,0 % · 0,00 %
- CLS 4001,2 % · 0,00 %
- VANEO15,9 % · 0,00 %
- E 5002,5 % · 0,00 %
- ML 2502,5 % · 0,00 %
- 2305,4 % · 0,00 %
- B 16011,1 % · 1,39 %
- GLC 3502,8 % · 0,00 %
- B 2205,6 % · 0,00 %
- CLK 2304,2 % · 1,41 %
- GL 4502,8 % · 1,41 %
- SL 3505,7 % · 0,00 %
- G 3504,3 % · 0,00 %
- GL 5001,5 % · 0,00 %
- E 2409,0 % · 1,49 %
- GLB 2201,5 % · 0,00 %
- GL 42010,8 % · 0,00 %
- GLC 4007,7 % · 0,00 %
- GLE 2501,5 % · 0,00 %
- A 2203,3 % · 0,00 %
- AMG A 450,0 % · 0,00 %
- AMG C 630,0 % · 0,00 %
- GLA 1801,8 % · 0,00 %
- AMG S 631,8 % · 0,00 %
- GLS 5003,6 % · 0,00 %
- AMG CLA 451,9 % · 0,00 %
- ML 5005,8 % · 0,00 %
- G 4002,0 % · 0,00 %
- AMG GLE 434,1 % · 0,00 %
- S 4502,0 % · 0,00 %
- CLS 5004,2 % · 0,00 %
- EQC 4008,7 % · 0,00 %
- GLS 5800,0 % · 0,00 %
- ML 4008,7 % · 0,00 %
- ML 3002,2 % · 2,22 %
- CLS 4500,0 % · 2,33 %
- 300 CE2,4 % · 0,00 %
- E 4504,8 % · 0,00 %
- C 2800,0 % · 0,00 %
- C 4000,0 % · 0,00 %
- ML 4209,8 % · 4,88 %
- SL 55AMG7,5 % · 0,00 %
- 2080,0 % · 0,00 %
- 2200,0 % · 0,00 %
- E 2907,7 % · 0,00 %
- 2407,9 % · 0,00 %
- SLK 2507,9 % · 0,00 %
- 1235,4 % · 0,00 %
- A 19010,8 % · 5,41 %
- C 2300,0 % · 0,00 %
- CLK 2208,3 % · 0,00 %
- AMG E 638,6 % · 0,00 %
- AMG E 438,8 % · 0,00 %
- EQA 2500,0 % · 0,00 %
- 1248,7 % · 4,35 %
- C 2408,7 % · 0,00 %
- 2079,1 % · 0,00 %
- AMG GLS 6313,6 % · 0,00 %
- V 2300,0 % · 0,00 %
- 2125,6 % · 0,00 %
- 2805,6 % · 0,00 %
- E 23015,4 % · 0,00 %
- 2119,1 % · 0,00 %
- 3509,1 % · 0,00 %
- MB 10018,2 % · 0,00 %
- 2600,0 % · 0,00 %
- 2100,0 % · 0,00 %