YAMAHA NMAX 155 motocykl
YAMAHA NMAX 155 se vyrábí od roku 2017. V Česku jich jezdí 114, 3 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 3,1 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 5,9 roku a 13 915 km.
- 2017–dosud
- kategorie L
Výsledky STK
- Způsobilé 100 %
- Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 3,1 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,14 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 35 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 2,7
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- YAMAHA
- Roky výroby
- 2017–dosud
- V provozu v ČR
- 114 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 93Závady v čase
podíl prohlídekNejčastější závady
- Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)2,7
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2025. Všechny závady
Srovnání s dalšími modely YAMAHA
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| YAMAHA NMAX 155 | 0,0 % | 35 |
| YAMAHA XV 535 | 4,5 % | 468 |
| YAMAHA XV | 5,1 % | 454 |
| YAMAHA X-MAX 125 | 3,0 % | 437 |
| YAMAHA NMAX 125 | 1,9 % | 421 |
| YAMAHA FZ6 | 5,1 % | 395 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 35 pravidelných technických prohlídek motocyklů YAMAHA NMAX 155 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 3,1 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,14 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka YAMAHA: 3,9 % a 0,19 %.
- 114 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 3 % dovezených ojetých.
- Nejčastější vážná závada: Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) (2,7 na 100 prohlídek).
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 0,0 % | −3,1 | 0,00 % | −0,14 | 5,9 let | 13 915 km |
| 2025 | 37 | 2,7 % | −0,5 | 0,00 % | −0,23 | 5,4 let | 14 195 km |
| 2024 | 5 | 0,0 % | −2,8 | 0,00 % | −0,19 | 5,2 let | 16 111 km |
| 2023 | 8 | 12,5 % | +9,8 | 0,00 % | −0,11 | 4,0 let | 6 119 km |
| 2022 | 5 | 0,0 % | −2,4 | 0,00 % | −0,13 | 3,6 let | 8 907 km |
| 2021 | 3 | 0,0 % | −3,0 | 0,00 % | −0,38 | 3,7 let | 11 854 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Nejčastější vážné závady
-
Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)
2,7 na 100 prohlídek
Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). (0.2.1.3, 0. identifikace vozidla)
Závady u pravidelných prohlídek motocyklů YAMAHA NMAX 155 v roce 2025, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak YAMAHA NMAX 155 dopadá na STK?
Z 35 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,1 % částečně způsobilých, YAMAHA NMAX 155 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely YAMAHA
- XV 5354,5 % · 0,00 %
- XV5,1 % · 0,00 %
- X-MAX 1253,0 % · 0,23 %
- NMAX 1251,9 % · 0,00 %
- FZ65,1 % · 0,00 %
- FZ6 FAZER3,9 % · 0,26 %
- MT-074,5 % · 0,00 %
- XVS2,2 % · 0,00 %
- XJR 13001,8 % · 0,61 %
- XVS 11005,4 % · 0,63 %
- YZF-R14,7 % · 0,00 %
- XV 11004,5 % · 0,69 %
- XV 7503,2 % · 0,00 %
- MT-094,3 % · 0,00 %
- XVS 6505,6 % · 1,13 %
- YBR 1253,4 % · 0,38 %
- XTZ6903,7 % · 0,00 %
- TDM 9002,4 % · 0,48 %
- FZS2,9 % · 0,48 %
- FZS 6002,9 % · 0,00 %
- YZF-R65,3 % · 0,00 %
- TRACER 9001,0 % · 0,00 %
- X-MAX 2502,1 % · 0,00 %
- FZS 10003,8 % · 0,00 %
- MT033,3 % · 0,00 %
- FJR 13001,6 % · 0,00 %
- TDM 8502,2 % · 1,10 %
- FZ17,3 % · 0,00 %
- XT 660X5,8 % · 0,00 %
- X-MAX 3001,8 % · 0,00 %
- YN 503,1 % · 0,00 %
- XT 660R2,6 % · 0,00 %
- FZ1 FAZER2,6 % · 0,00 %
- XT1200Z2,0 % · 0,00 %
- YZF3,1 % · 0,00 %
- YZF-R12510,3 % · 0,00 %
- XT660Z3,4 % · 0,00 %
- XVS 13002,6 % · 0,00 %
- AEROX2,7 % · 0,00 %
- XP 500 T-MAX3,8 % · 0,00 %
- FZ82,9 % · 0,00 %
- XJ4,9 % · 0,00 %
- TDM2,3 % · 0,00 %
- VIRAGO2,4 % · 0,00 %
- BT 1100 BULLDOG2,4 % · 2,38 %
- XT 6004,8 % · 0,00 %
- TRACER 7000,0 % · 0,00 %
- XJR1,3 % · 0,00 %
- MT012,7 % · 0,00 %
- XV 16004,4 % · 0,00 %
- XT 600 E1,5 % · 1,49 %
- XVS950A3,0 % · 0,00 %
- YP 2506,3 % · 0,00 %
- XSR9000,0 % · 0,00 %
- XT3,3 % · 0,00 %
- XV 17009,8 % · 0,00 %
- YP 400 MAJESTY11,5 % · 0,00 %
- XJ6 N3,7 % · 0,00 %
- XT125 R6,0 % · 4,00 %
- XJ 600 N2,0 % · 0,00 %
- YP 1254,1 % · 0,00 %
- XJ66,3 % · 0,00 %
- XVS950CU10,4 % · 0,00 %
- YBR2500,0 % · 0,00 %
- DT 125 R11,1 % · 0,00 %
- WR125X9,1 % · 0,00 %
- XJ 900 S6,8 % · 0,00 %
- XTZ 6602,3 % · 0,00 %
- V-MAX 12007,1 % · 0,00 %
- X-MAX 4002,4 % · 0,00 %
- XV 1257,3 % · 0,00 %
- MT-105,0 % · 0,00 %
- VERSITY2,6 % · 0,00 %
- XTZ2,6 % · 0,00 %
- XTZ 7500,0 % · 0,00 %
- CYGNUS2,7 % · 0,00 %
- XJR 12005,4 % · 0,00 %
- XT 125X10,8 % · 0,00 %
- XV1900 MIDNIGHT STAR5,4 % · 0,00 %
- MT1250,0 % · 0,00 %
- XC 125 VITY5,7 % · 0,00 %
- XV 1900 RAIDER5,7 % · 0,00 %
- VP250 X-CITY5,9 % · 0,00 %
- XV 2503,0 % · 0,00 %
- XV190016,1 % · 0,00 %
- TW 1253,4 % · 0,00 %
- WR125R3,6 % · 0,00 %
- MAJESTY3,7 % · 0,00 %
- XJ 600 S DIVERSION0,0 % · 0,00 %
- SR 5000,0 % · 0,00 %
- TT 600R4,0 % · 0,00 %
- XVZ 13004,0 % · 0,00 %
- YW125 BW'S4,0 % · 0,00 %
- XJ 6008,3 % · 0,00 %
- XJ 9000,0 % · 0,00 %
- DT0,0 % · 0,00 %
- TDR 12518,2 % · 0,00 %
- SR 1250,0 % · 0,00 %
- V-MAX4,8 % · 0,00 %
- XS 4004,8 % · 0,00 %
- DT 1250,0 % · 0,00 %
- XT 1250,0 % · 0,00 %
- TT0,0 % · 0,00 %
- 75012,5 % · 6,25 %
- DRAG STAR0,0 % · 0,00 %
- 60021,4 % · 0,00 %
- WR4507,1 % · 0,00 %
- FZR 6000,0 % · 0,00 %
- YZF 600R0,0 % · 0,00 %
- FJ 12000,0 % · 0,00 %
- GRIZZLY25,0 % · 0,00 %
- TT 600E8,3 % · 0,00 %
- TW0,0 % · 0,00 %
- TT 6000,0 % · 0,00 %
- 110010,0 % · 0,00 %
- 1250,0 % · 0,00 %
- 5025,0 % · 0,00 %
- FZR 10000,0 % · 0,00 %
- CW16,7 % · 0,00 %
- FZ 7500,0 % · 0,00 %
- XVS 1250,0 % · 0,00 %
- YFM 700 R16,7 % · 0,00 %
- 12000,0 % · 0,00 %
- FZR0,0 % · 0,00 %