SUZUKI KATANA motocykl
Skútr SUZUKI KATANA se vyrábí od roku 1981. V Česku jich jezdí 19, 89 % z nich jsou dovezené ojeté.
- 1981–dosud
- kategorie L
- Skútr
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 87,5 %
- Částečně způsobilé 12,5 % stejně stará vozidla 4,4 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,28 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 8 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené 12,5
- Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům 12,5
- Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům 12,5
- Zdroj světla světlometu nesvítí, je vadný nebo chybí 12,5
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- SUZUKI
- Roky výroby
- 1981–dosud
- Počet míst
- 1–2
- V provozu v ČR
- 19 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 341Závady v čase
podíl prohlídekNejčastější závady
- Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené12,5
- Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům12,5
- Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům12,5
- Zdroj světla světlometu nesvítí, je vadný nebo chybí12,5
- Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům12,5
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s dalšími modely SUZUKI
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| SUZUKI KATANA | – | 8 |
| SUZUKI V-STROM 650 | 2,7 % | 481 |
| SUZUKI GSR 600 | 1,3 % | 309 |
| SUZUKI GSF | 3,3 % | 273 |
| SUZUKI SV 650 | 6,6 % | 271 |
| SUZUKI DL 650 | 0,9 % | 231 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 8 pravidelných technických prohlídek motocyklů SUZUKI KATANA v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 12,5 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka SUZUKI: 3,9 % a 0,14 %.
- 19 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 89 % dovezených ojetých.
- Nejčastější vážná závada: Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené (12,5 na 100 prohlídek).
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 12,5 % | +8,1 | 0,00 % | −0,28 | 23,9 let | 22 106 km |
| 2025 | 5 | 0,0 % | −4,4 | 0,00 % | −0,25 | 24,8 let | 53 265 km |
| 2024 | 3 | 0,0 % | −4,1 | 0,00 % | −0,36 | 20,7 let | 11 345 km |
| 2023 | 7 | 0,0 % | −3,9 | 0,00 % | −0,27 | 18,9 let | 10 317 km |
| 2022 | 18 | 11,1 % | +7,0 | 0,00 % | −0,31 | 19,0 let | 14 257 km |
| 2021 | 15 | 0,0 % | −4,0 | 0,00 % | −0,34 | 18,9 let | 18 600 km |
| 2020 | 14 | 0,0 % | −4,9 | 0,00 % | −0,33 | 17,3 let | 13 654 km |
| 2019 | 20 | 5,0 % | 0,0 | 0,00 % | −0,28 | 16,2 let | 12 387 km |
| 2018 | 24 | 12,5 % | +7,3 | 4,17 % | +3,90 | 16,4 let | 16 741 km |
| 2017 | 19 | 5,3 % | −1,5 | 0,00 % | −0,27 | 13,5 let | 29 689 km |
| 2016 | 27 | 0,0 % | −7,6 | 0,00 % | −0,29 | 13,3 let | 14 992 km |
| 2015 | 20 | 0,0 % | −4,1 | 0,00 % | −0,40 | 12,6 let | 11 987 km |
| 2014 | 27 | 0,0 % | −3,4 | 0,00 % | −0,41 | 12,4 let | 13 447 km |
| 2013 | 24 | 4,2 % | +0,6 | 0,00 % | −0,48 | 9,5 let | 11 791 km |
| 2012 | 33 | 6,1 % | +2,6 | 0,00 % | −0,84 | 8,9 let | 13 933 km |
| 2011 | 39 | 2,6 % | −0,6 | 0,00 % | −1,30 | 9,4 let | 12 062 km |
| 2010 | 23 | 0,0 % | −3,3 | 0,00 % | −1,31 | 8,9 let | 12 256 km |
| 2009 | 15 | 6,7 % | +3,5 | 0,00 % | −1,25 | 7,7 let | 11 872 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje SUZUKI KATANA
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 1 865 mm | 1 760–2 260 |
| Šířka | 650 mm | 640–730 |
| Výška | 1 125 mm | 1 025–1 280 |
| Rozvor | 1 260 mm | 1 255–1 520 |
| Míst k sezení | 2 | 1–2 |
| Provozní hmotnost | 85 kg | 77–273 |
| Největší přípustná hmotnost | 275 kg | 143–455 |
| Nejvyšší rychlost | 50 km/h | 25–230 |
| Hluk za jízdy | 71,0 dB(A) | 67,0–83,0 |
Karoserie
- SKÚTR 83 %
- RÁM 8,3 %
- MOPED - SKÚTR 8,3 %
Pohon
- jedna náprava 94 %
- 4×4 5,9 %
Tažné zařízení v TP
- ne 100 %
Barva
- ŠEDÁ 21 %
- MODRÁ-METAL 21 %
- ČERNÁ 16 %
- ŠEDÁ-METAL 16 %
- MODRÁ 5,3 %
- ŽLUTÁ 5,3 %
- ČERVENÁ 5,3 %
- STŘÍBRNÁ-METAL 5,3 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Nejčastější vážné závady
-
Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené
12,5 na 100 prohlídek
Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. (0.2.1.2, 0. identifikace vozidla)
-
Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům
12,5 na 100 prohlídek
Seřízení dálkového světlometu neodpovídá požadavkům. (4.1.2.1.5, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům
12,5 na 100 prohlídek
Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. (4.1.2.1.4, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Zdroj světla světlometu nesvítí, je vadný nebo chybí
12,5 na 100 prohlídek
U potkávacího nebo dálkového světlometu zdroj světla ve světlometu chybně upevněn nebo je vadný, takže nesplňuje fotometrické vlastnosti (nevytváří požadovanou kresbu) nebo způsobuje oslnění. (4.1.1.1.5, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům
12,5 na 100 prohlídek
Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. (4.1.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Seřízení světlometu neodpovídá předepsaným požadavkům
12,5 na 100 prohlídek
Stranové seřízení rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. (4.1.2.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
Závady u pravidelných prohlídek motocyklů SUZUKI KATANA v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak SUZUKI KATANA dopadá na STK?
Z 8 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 12,5 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,4 % částečně způsobilých, SUZUKI KATANA tedy dopadá hůř než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely SUZUKI
- V-STROM 6502,7 % · 0,00 %
- GSR 6001,3 % · 0,32 %
- GSF3,3 % · 0,37 %
- SV 6506,6 % · 0,00 %
- DL 6500,9 % · 0,43 %
- GSX-R10004,8 % · 0,00 %
- GSX6,8 % · 0,00 %
- BURGMAN 4003,8 % · 0,00 %
- GSX 14001,0 % · 0,00 %
- SV650S7,1 % · 0,00 %
- BANDIT4,4 % · 0,00 %
- VS6,3 % · 0,63 %
- INTRUDER4,6 % · 0,00 %
- GSX-R7505,3 % · 0,00 %
- GSX-R6004,8 % · 0,00 %
- V-STROM 10001,5 % · 0,00 %
- DL 10003,2 % · 0,00 %
- GS 5006,5 % · 0,00 %
- VZ 8004,0 % · 0,00 %
- BURGMAN3,4 % · 0,84 %
- BANDIT 6500,9 % · 0,85 %
- VL 15001,7 % · 0,00 %
- INTRUDER M8000,0 % · 0,00 %
- SV1000S7,4 % · 0,00 %
- SV1,1 % · 0,00 %
- GS 500 E0,0 % · 0,00 %
- BURGMAN 1256,0 % · 0,00 %
- BANDIT 650S3,9 % · 0,00 %
- DL650A0,0 % · 0,00 %
- GSF 6004,5 % · 0,00 %
- VS 14007,8 % · 0,00 %
- VS 1400 GLP1,6 % · 0,00 %
- DL 1000 V-STROM 10000,0 % · 0,00 %
- XF 6506,8 % · 0,00 %
- GSX-S10006,9 % · 0,00 %
- BURGMAN 6503,5 % · 0,00 %
- VS 8005,4 % · 0,00 %
- BURGMAN 650 EXECUTIVE0,0 % · 0,00 %
- DR 6509,1 % · 0,00 %
- DR-Z400SM9,3 % · 1,85 %
- INTRUDER 14003,7 % · 0,00 %
- DR-Z400S2,0 % · 0,00 %
- VS 800 GL0,0 % · 1,96 %
- AN 4004,1 % · 2,04 %
- BANDIT 6002,0 % · 0,00 %
- GSX 7506,1 % · 0,00 %
- GSF 600S4,3 % · 0,00 %
- UK1104,3 % · 0,00 %
- VZR 18004,3 % · 0,00 %
- V-STROM 650 ABS6,5 % · 0,00 %
- V-STROM 650A0,0 % · 0,00 %
- LS 6504,4 % · 0,00 %
- BANDIT 600S2,3 % · 0,00 %
- BANDIT 650SA2,3 % · 0,00 %
- GLADIUS9,3 % · 0,00 %
- SV 10004,7 % · 0,00 %
- VZ 800 MARAUDER0,0 % · 0,00 %
- BANDIT 1200S0,0 % · 0,00 %
- BANDIT 1250SA2,4 % · 0,00 %
- DR14,3 % · 0,00 %
- INTRUDER M1800R4,8 % · 0,00 %
- INTRUDER C 8002,4 % · 0,00 %
- GSR7505,0 % · 0,00 %
- DR125SM7,9 % · 0,00 %
- GSF 12000,0 % · 0,00 %
- VL 8000,0 % · 0,00 %
- XF 650 FREEWIND8,1 % · 0,00 %
- BANDIT 12005,6 % · 0,00 %
- DR 800 S2,8 % · 0,00 %
- INTRUDER 800 VOLUSIA8,6 % · 0,00 %
- GSX 600 F5,9 % · 0,00 %
- GS500F0,0 % · 0,00 %
- GSF 1200 S0,0 % · 0,00 %
- GSX650F9,7 % · 0,00 %
- GSF 600 BANDIT0,0 % · 0,00 %
- VX 8000,0 % · 0,00 %
- B-KING3,6 % · 0,00 %
- BURGMAN 125G3,7 % · 0,00 %
- GS11,1 % · 0,00 %
- GSX 750 F8,3 % · 0,00 %
- GN 2504,8 % · 0,00 %
- GSF 6500,0 % · 0,00 %
- LTZ 40021,1 % · 0,00 %
- DR 8000,0 % · 0,00 %
- LTA 7005,9 % · 0,00 %
- DR 650SE0,0 % · 0,00 %
- GN 12512,5 % · 0,00 %
- DR 1250,0 % · 7,14 %
- DR 3507,1 % · 0,00 %
- DR 6007,7 % · 0,00 %
- 7500,0 % · 0,00 %
- 6009,1 % · 0,00 %
- DR 7500,0 % · 0,00 %
- LS 650 P0,0 % · 0,00 %
- GSX-R0,0 % · 0,00 %
- TL 1000 S0,0 % · 0,00 %
- RF 600 R0,0 % · 0,00 %
- VL 1250,0 % · 0,00 %
- 1250,0 % · 0,00 %