BMW M6

BMW M6 se vyrábí od roku 1996. V Česku jich jezdí 201, 78 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 5,1 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 16,1 roku a 106 492 km.

  • 1996–dosud
  • kategorie M1

Výsledky STK

  • Způsobilé 96,9 %
  • Částečně způsobilé 3,1 % stejně stará vozidla 8,2 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,66 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 65 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu 1,5
  • Emise překračují určené hodnoty udané výrobcem 1,5

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
BMW
Roky výroby
1996–dosud
V provozu v ČR
201 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 775

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu1,5
  2. Emise překračují určené hodnoty udané výrobcem1,5

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely BMW

ModelČástečně způsobiléProhlídek
BMW M6 3,1 % 65
BMW 320 7,0 % 6 684
BMW X5 4,9 % 5 758
BMW 530 5,6 % 4 648
BMW X3 4,6 % 4 230
BMW X1 4,2 % 3 130

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 65 pravidelných technických prohlídek aut BMW M6 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,1 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 5,1 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,66 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka BMW: 5,5 % a 0,34 %.

  • 201 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 78 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu (1,5 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 65 3,1 % −5,1 0,00 % −0,66 16,1 let 106 492 km
2025 55 5,5 % −2,7 0,00 % −0,61 14,1 let 92 708 km
2024 70 2,9 % −4,9 0,00 % −0,66 13,6 let 98 156 km
2023 57 1,8 % −4,3 0,00 % −0,51 12,0 let 83 182 km
2022 61 1,6 % −4,3 0,00 % −0,45 10,8 let 89 049 km
2021 54 5,6 % +0,5 0,00 % −0,46 9,7 let 78 674 km
2020 47 2,1 % −3,3 0,00 % −0,39 8,9 let 74 291 km
2019 46 6,5 % +0,7 0,00 % −0,31 8,7 let 88 067 km
2018 49 0,0 % −5,3 0,00 % −0,48 8,1 let 76 233 km
2017 42 2,4 % −2,2 0,00 % −0,48 7,4 let 77 361 km
2016 34 0,0 % −4,9 0,00 % −0,59 7,1 let 69 558 km
2015 31 6,5 % +1,9 0,00 % −0,88 7,7 let 71 569 km
2014 36 8,3 % +3,9 0,00 % −0,96 6,8 let 89 983 km
2013 27 7,4 % +2,9 0,00 % −1,06 6,5 let 67 244 km
2012 33 0,0 % −4,0 0,00 % −1,32 4,8 let 73 177 km
2011 24 4,2 % +0,4 0,00 % −2,02 5,2 let 59 245 km
2010 29 0,0 % −3,4 0,00 % −1,80 3,4 let 64 566 km
2009 14 0,0 % −3,1 0,00 % −1,61 3,1 let 49 507 km
2008 1 0,0 % −3,1 0,00 % −1,64 3,0 let 42 300 km

Vozový park v ČR

V provozu
201
z 342 registrovaných celkem
Zaniklo
8
2,3 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
116 / 17
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
74,3 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 1996; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Nejčastější vážné závady

  1. Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu 1,5 na 100 prohlídek
    Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). (0.3.1.1, 0. identifikace vozidla)
  2. Emise překračují určené hodnoty udané výrobcem 1,5 na 100 prohlídek
    Zvýšený volnoběh - otáčky nejsou udržitelné ve stanoveném otáčkovém pásmu. (8.2.1.2.6, 8. obtěžování okolí)

Závady u pravidelných prohlídek aut BMW M6 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak BMW M6 dopadá na STK?

Z 65 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,1 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 8,2 % částečně způsobilých, BMW M6 tedy dopadá lépe než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely BMW

  • 3207,0 % · 0,69 %
  • X54,9 % · 0,19 %
  • 5305,6 % · 0,26 %
  • X34,6 % · 0,31 %
  • X14,2 % · 0,19 %
  • 3305,7 % · 0,42 %
  • 3187,5 % · 0,43 %
  • 5257,2 % · 0,96 %
  • 5206,7 % · 0,34 %
  • X63,6 % · 0,06 %
  • 3256,7 % · 0,32 %
  • 1185,5 % · 0,14 %
  • 1165,4 % · 0,97 %
  • Z43,8 % · 0,19 %
  • I33,1 % · 0,00 %
  • 3168,0 % · 1,07 %
  • 5403,9 % · 0,00 %
  • 1206,8 % · 0,41 %
  • 5357,2 % · 0,16 %
  • X44,7 % · 0,16 %
  • X75,9 % · 0,00 %
  • 7304,8 % · 0,37 %
  • Z34,5 % · 0,00 %
  • 7406,6 % · 0,00 %
  • 4205,7 % · 0,00 %
  • M32,5 % · 0,00 %
  • 3356,2 % · 0,00 %
  • 3288,9 % · 0,00 %
  • X22,4 % · 0,00 %
  • 6403,4 % · 0,00 %
  • 218 ACTIVE TOURER3,2 % · 0,00 %
  • 7505,4 % · 0,00 %
  • 3237,9 % · 0,72 %
  • M43,9 % · 0,00 %
  • 4303,9 % · 0,00 %
  • 6307,6 % · 0,00 %
  • 5238,0 % · 0,00 %
  • M52,4 % · 0,00 %
  • M440I3,4 % · 0,00 %
  • 2184,5 % · 0,50 %
  • 530 GRAN TURISMO6,1 % · 0,51 %
  • 4405,2 % · 0,00 %
  • 4355,4 % · 0,00 %
  • 218 GRAN TOURER4,4 % · 0,00 %
  • M340I5,0 % · 0,00 %
  • 2203,2 % · 0,00 %
  • M24,3 % · 0,00 %
  • 5287,3 % · 0,00 %
  • 6503,5 % · 0,00 %
  • 8402,7 % · 0,00 %
  • 6455,2 % · 0,00 %
  • M850I3,1 % · 1,04 %
  • M550D3,2 % · 0,00 %
  • 3404,4 % · 1,11 %
  • 7454,5 % · 0,00 %
  • IX2,8 % · 0,00 %
  • M240I4,2 % · 0,00 %
  • 13010,0 % · 1,43 %
  • 535 GRAN TURISMO6,2 % · 1,54 %
  • M550I3,2 % · 0,00 %
  • M135I1,6 % · 0,00 %
  • 4280,0 % · 0,00 %
  • M340D1,7 % · 0,00 %
  • 5507,1 % · 0,00 %
  • 5450,0 % · 0,00 %
  • M235I1,9 % · 0,00 %
  • M140I4,0 % · 0,00 %
  • 216 GRAN TOURER6,3 % · 0,00 %
  • 7357,1 % · 0,00 %
  • 1234,9 % · 0,00 %
  • 6350,0 % · 0,00 %
  • X5 M0,0 % · 0,00 %
  • X6 M7,4 % · 0,00 %
  • 51811,5 % · 0,00 %
  • 72813,6 % · 0,00 %
  • 3240,0 % · 7,69 %
  • 52412,5 % · 0,00 %