SUZUKI VS 600 motocykl
Rám SUZUKI VS 600 se vyrábí od roku 1994. V Česku jich jezdí 112, 88 % z nich jsou dovezené ojeté.
- 1994–dosud
- kategorie L
- Rám
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 100 %
- Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 3,9 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,24 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 19 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- SUZUKI
- Roky výroby
- 1994–dosud
- Počet míst
- 2
- V provozu v ČR
- 112 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 413Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely SUZUKI
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| SUZUKI VS 600 | – | 19 |
| SUZUKI V-STROM 650 | 2,0 % | 905 |
| SUZUKI V-STROM 1000 | 1,9 % | 316 |
| SUZUKI GSR 600 | 1,3 % | 309 |
| SUZUKI GSF | 3,3 % | 273 |
| SUZUKI SV 650 | 6,6 % | 271 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 19 pravidelných technických prohlídek motocyklů SUZUKI VS 600 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka SUZUKI: 3,9 % a 0,14 %.
- 112 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 88 % dovezených ojetých.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 19 | 0,0 % | −3,9 | 0,00 % | −0,24 | 28,1 let | 44 806 km |
| 2025 | 25 | 0,0 % | −4,3 | 0,00 % | −0,30 | 27,8 let | 39 671 km |
| 2024 | 17 | 5,9 % | +1,0 | 0,00 % | −0,29 | 27,8 let | 39 121 km |
| 2023 | 11 | 0,0 % | −3,6 | 0,00 % | −0,20 | 26,3 let | 35 998 km |
| 2022 | 20 | 0,0 % | −4,5 | 0,00 % | −0,40 | 25,4 let | 49 961 km |
| 2021 | 21 | 0,0 % | −4,1 | 0,00 % | −0,21 | 24,1 let | 45 281 km |
| 2020 | 16 | 6,3 % | +1,5 | 0,00 % | −0,49 | 22,8 let | 32 461 km |
| 2019 | 11 | 9,1 % | +3,6 | 0,00 % | −0,40 | 22,3 let | 40 815 km |
| 2018 | 34 | 8,8 % | +3,3 | 0,00 % | −0,24 | 21,4 let | 35 655 km |
| 2017 | 32 | 0,0 % | −8,0 | 0,00 % | −0,22 | 20,1 let | 37 272 km |
| 2016 | 29 | 17,2 % | +9,0 | 0,00 % | −0,37 | 19,4 let | 34 386 km |
| 2015 | 29 | 6,9 % | +2,8 | 0,00 % | −0,47 | 18,1 let | 35 039 km |
| 2014 | 26 | 0,0 % | −3,7 | 0,00 % | −0,58 | 17,2 let | 31 694 km |
| 2013 | 24 | 0,0 % | −4,2 | 0,00 % | −0,51 | 16,3 let | 33 474 km |
| 2012 | 28 | 3,6 % | −0,9 | 0,00 % | −0,79 | 15,4 let | 34 918 km |
| 2011 | 23 | 4,3 % | +0,8 | 0,00 % | −1,42 | 14,1 let | 29 838 km |
| 2010 | 27 | 3,7 % | +0,3 | 7,41 % | +6,05 | 13,1 let | 28 335 km |
| 2009 | 21 | 9,5 % | +6,0 | 0,00 % | −1,73 | 12,6 let | 25 704 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje SUZUKI VS 600
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 2 255 mm | 2 250–2 280 |
| Šířka | 770 mm | 770–890 |
| Výška | 1 200 mm | 1 100–1 215 |
| Rozvor | 1 560 mm | 1 560–1 570 |
| Míst k sezení | 2 | – |
| Provozní hmotnost | 215 kg | 215–225 |
| Největší přípustná hmotnost | 410 kg | 365–410 |
| Nejvyšší rychlost | 150 km/h | 140–160 |
| Spotřeba kombinovaná | 6,1 l/100 km | – |
| Hluk za jízdy | 79,0 dB(A) | 78,0–81,5 |
Karoserie
- RÁM 72 %
- CESTOVNÍ 17 %
- MOTOCYKL 5,6 %
- motocykl s postranním vozíkem 5,6 %
Pohon
- jedna náprava 88 %
- 4×4 12 %
Emisní norma
- EURO 1 100 %
Tažné zařízení v TP
- ne 98 %
- ano 1,7 %
Barva
- ČERNÁ 44 %
- ČERVENÁ-METAL 20 %
- ČERNÁ-METAL 10 %
- MODRÁ-METAL 8,5 %
- MODROZEL-METAL 6,8 %
- MODRÁ 3,4 %
- ČERVENÁ 3,4 %
- BÍLÁ 1,7 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Časté otázky
Jak SUZUKI VS 600 dopadá na STK?
Z 19 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,9 % částečně způsobilých, SUZUKI VS 600 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely SUZUKI
- V-STROM 6502,0 % · 0,11 %
- V-STROM 10001,9 % · 0,00 %
- GSR 6001,3 % · 0,32 %
- GSF3,3 % · 0,37 %
- SV 6506,6 % · 0,00 %
- GSX-R10004,8 % · 0,00 %
- GS 5004,8 % · 0,00 %
- GSX6,8 % · 0,00 %
- VS 14004,6 % · 0,00 %
- BURGMAN 4003,8 % · 0,00 %
- GSX 14001,0 % · 0,00 %
- SV650S7,1 % · 0,00 %
- VZ 8003,0 % · 0,00 %
- BANDIT4,4 % · 0,00 %
- VS6,3 % · 0,63 %
- INTRUDER4,6 % · 0,00 %
- GSX-R7505,3 % · 0,00 %
- GSX-R6004,8 % · 0,00 %
- GSF 6002,7 % · 0,00 %
- BANDIT 6500,7 % · 0,72 %
- BANDIT 650S3,4 % · 0,00 %
- BURGMAN3,4 % · 0,84 %
- VL 15001,7 % · 0,00 %
- VL 8003,5 % · 0,00 %
- VS 8002,8 % · 0,93 %
- XF 6506,7 % · 0,00 %
- INTRUDER M8000,0 % · 0,00 %
- SV1000S7,4 % · 0,00 %
- GSF 600S3,3 % · 0,00 %
- SV1,1 % · 0,00 %
- VZR 18004,5 % · 0,00 %
- BURGMAN 1256,0 % · 0,00 %
- GSF 12002,7 % · 0,00 %
- GSF 1200 S0,0 % · 0,00 %
- DR 6507,0 % · 0,00 %
- BURGMAN 650 EXECUTIVE0,0 % · 0,00 %
- LS 6502,9 % · 0,00 %
- BURGMAN 6502,9 % · 0,00 %
- GSX-S10006,9 % · 0,00 %
- GS7,3 % · 0,00 %
- UK1103,6 % · 0,00 %
- DR-Z400SM9,3 % · 1,85 %
- DR 8001,9 % · 0,00 %
- DR-Z400S2,0 % · 0,00 %
- AN 4004,1 % · 2,04 %
- GSX 7506,1 % · 0,00 %
- GLADIUS9,3 % · 0,00 %
- SV 10004,7 % · 0,00 %
- BANDIT 1250SA2,4 % · 0,00 %
- DR14,3 % · 0,00 %
- GSR7505,0 % · 0,00 %
- DR125SM7,9 % · 0,00 %
- GSX 600 F5,9 % · 0,00 %
- GS500F0,0 % · 0,00 %
- GSX-S7500,0 % · 0,00 %
- GSX650F9,7 % · 0,00 %
- VX 8000,0 % · 0,00 %
- B-KING3,6 % · 0,00 %
- BURGMAN 125G3,7 % · 0,00 %
- GSX 750 F8,3 % · 0,00 %
- GN 2504,8 % · 0,00 %
- LTZ 40021,1 % · 0,00 %
- LTA 7005,9 % · 0,00 %
- GN 12512,5 % · 0,00 %
- DR 1250,0 % · 7,14 %
- DR 3507,1 % · 0,00 %
- DR 6007,7 % · 0,00 %
- 7500,0 % · 0,00 %
- KATANA8,3 % · 0,00 %
- 6009,1 % · 0,00 %
- DR 7500,0 % · 0,00 %
- GSX-R0,0 % · 0,00 %
- TL 1000 S0,0 % · 0,00 %
- RF 600 R0,0 % · 0,00 %
- VL 1250,0 % · 0,00 %
- 1250,0 % · 0,00 %