SUZUKI GSX-S750 motocykl

Rám SUZUKI GSX-S750 se vyrábí od roku 2017. V Česku jich jezdí 142, 43 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 3,1 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 6,8 roku a 20 524 km.

  • 2017–dosud
  • kategorie L
  • Rám
  • 2 místa

Výsledky STK

  • Způsobilé 100 %
  • Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 3,1 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,14 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 31 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

Závady zatím nejsou k dispozici.

Základní informace

Výrobce
SUZUKI
Roky výroby
2017–dosud
Palivo
benzín
Výkon
84 kW
Počet míst
2
V provozu v ČR
142 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 89

Závady v čase

podíl prohlídek

Nájezd podle stáří

Průměr: 20 524 km
Bez datMálo prohlídek na graf podle stáří.

Náklady na palivo

Cena za litr43,82 Kč
Litrů za rok147 l
Cena za rok6 400 Kč

Výchozí nájezd je průměr vozů SUZUKI GSX-S750 (stav tachometru dělený stářím), spotřeba průměr kombinovaných spotřeb motorizací z registru. Cena paliva: průměr za týden 2026/44, Český statistický úřad (CC BY 4.0). Skutečná spotřeba bývá vyšší.

Srovnání s dalšími modely SUZUKI

ModelČástečně způsobiléProhlídek
SUZUKI GSX-S750 0,0 % 31
SUZUKI V-STROM 650 2,0 % 905
SUZUKI V-STROM 1000 1,9 % 316
SUZUKI GSR 600 1,3 % 309
SUZUKI GSF 3,3 % 273
SUZUKI SV 650 6,6 % 271

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 31 pravidelných technických prohlídek motocyklů SUZUKI GSX-S750 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 3,1 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,14 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka SUZUKI: 3,9 % a 0,14 %.

  • 142 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 43 % dovezených ojetých.

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 31 0,0 % −3,1 0,00 % −0,14 6,8 let 20 524 km
2025 23 0,0 % −3,5 0,00 % −0,24 6,2 let 20 100 km
2024 13 0,0 % −2,7 0,00 % −0,16 5,1 let 22 420 km
2023 9 0,0 % −2,6 11,11 % +10,96 4,9 let 21 268 km
2022 10 10,0 % +7,4 0,00 % −0,16 4,1 let 13 026 km
2021 3 0,0 % −2,4 0,00 % −0,10 3,3 let 8 636 km

Vozový park v ČR

V provozu
142
z 145 registrovaných celkem
Zaniklo
1
0,7 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
1 / 1
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
42,1 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Technické údaje SUZUKI GSX-S750

ÚdajTypickyRozpětí (90 % vozů)
Délka 2 125 mm –
Šířka 785 mm –
Výška 1 055 mm –
Rozvor 1 455 mm –
Míst k sezení 2 –
Provozní hmotnost 213 kg –
Největší přípustná hmotnost 400 kg –
Nejvyšší rychlost 225 km/h –
Spotřeba kombinovaná 4,9 l/100 km –
CO₂ kombinovaně 114 g/km –
Hluk za jízdy 73,0 dB(A) 72,6–73,0

Karoserie

  • RÁM 50 %
  • MOTOCYKL S VYSOKÝM VÝKONEM 50 %

Pohon

  • jedna náprava 100 %

Emisní norma

  • EURO 4 99 %
  • EURO 5 1,4 %

Tažné zařízení v TP

  • ne 100 %

Barva

  • MODRÁ 38 %
  • ČERNÁ 37 %
  • ČERVENÁ 13 %
  • BÍLÁ 8,5 %
  • ŠEDÁ 3,5 %

Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.

Motorizace

Motorizace podle registru vozidel (nejméně 50 vozů v provozu) a výsledky pravidelných technických prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.). „Proti stejně starým“: rozdíl v procentních bodech oproti průměru všech motocyklů stejného stáří; záporná hodnota znamená lepší výsledek.

MotorGeneraceVýkonObjemPalivo V provozuProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Nájezd
R749 – 84 kW (114 k) 749 cm³ benzín 141 34 0,0 % −3,1 0,00 % −0,14 21 175 km

Technické údaje motorizací

MotorVýkonSpotřebaCO₂Max. rychlost HmotnostBrzděný přívěsEmisePohon 4×4
R749 84 kW 4,9 l 114 g/km 225 km/h 213 kg – EURO 4 0 %

Nejčastější hodnoty zapsané v registru vozidel u vozů dané motorizace; spotřeba kombinovaná v l/100 km. Hodnoty se v rámci motorizace liší podle karoserie, kol a výbavy.

Časté otázky

Jak SUZUKI GSX-S750 dopadá na STK?

Z 31 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,1 % částečně způsobilých, SUZUKI GSX-S750 tedy dopadá lépe než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely SUZUKI