AVIA D60 nákladní N2, N3

AVIA D60. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 2,3 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 16,7 roku a 236 635 km.

  • kategorie N2, N3
AVIA D60 – ilustrační obrázek vygenerovaný AI
Ilustrační obrázek – vygenerováno AI

Výsledky STK

  • Způsobilé 87,5 %
  • Částečně způsobilé 12,5 % stejně stará vozidla 10,2 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,95 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 32 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Hydraulické zařízení netěsné 6,3
  • Vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 18 %, nebo u jízdních souprav, tažné vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 12 % 6,3
  • Směrová svítilna nebo její optický systém poškozený 3,1
  • Brzdové potrubí je poškozené nebo zalomené nebo zkorodované nebo spojovací prvky brzdového potrubí jsou poškozené nebo nejsou spolehlivé 3,1

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
AVIA

Počet prohlídek podle let

Celkem 2 508

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Hydraulické zařízení netěsné6,3
  2. Vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 18 %, nebo u jízdních souprav, tažné vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 12 %6,3
  3. Směrová svítilna nebo její optický systém poškozený3,1
  4. Brzdové potrubí je poškozené nebo zalomené nebo zkorodované nebo spojovací prvky brzdového potrubí jsou poškozené nebo nejsou spolehlivé3,1
  5. Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti3,1

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely AVIA

ModelČástečně způsobiléProhlídek
AVIA D60 12,5 % 32
AVIA A30K 6,9 % 233
AVIA A31.1K 9,0 % 134
AVIA A31 14,7 % 129
AVIA D75-N 10,5 % 114
AVIA D90-N 14,2 % 106

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 32 pravidelných technických prohlídek nákladních aut AVIA D60 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 12,5 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 2,3 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,95 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka AVIA: 10,7 % a 1,61 %.

  • Nejčastější vážná závada: Hydraulické zařízení netěsné (6,3 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 32 12,5 % +2,3 0,00 % −0,95 16,7 let 236 635 km
2025 67 9,0 % −2,8 1,49 % +0,62 16,2 let 270 916 km
2024 68 4,4 % −6,5 0,00 % −1,08 16,6 let 273 707 km
2023 117 7,7 % −1,1 1,71 % +0,74 15,2 let 241 020 km
2022 128 10,2 % +0,3 3,13 % +2,00 14,3 let 259 931 km
2021 136 8,8 % −0,7 0,74 % −0,54 13,1 let 243 804 km
2020 156 11,5 % +0,8 2,56 % +1,56 12,4 let 230 865 km
2019 160 16,3 % +3,9 0,63 % −0,16 11,4 let 240 241 km
2018 161 13,0 % −0,3 1,24 % −0,33 10,9 let 232 061 km
2017 160 11,9 % −0,9 1,25 % −0,64 9,9 let 227 103 km
2016 161 10,6 % −6,0 4,35 % +2,21 9,1 let 210 288 km
2015 201 10,0 % −1,0 2,99 % +0,56 8,1 let 195 492 km
2014 204 8,3 % −0,5 1,47 % −0,91 8,0 let 186 304 km
2013 146 13,0 % +1,5 4,79 % +1,12 9,3 let 234 234 km
2012 155 9,0 % −2,1 2,58 % −1,83 8,4 let 220 882 km
2011 153 7,2 % −1,5 5,88 % +0,23 7,4 let 199 537 km
2010 141 12,1 % +3,4 4,26 % −1,07 6,4 let 189 212 km
2009 139 7,2 % −0,7 5,76 % +0,73 5,6 let 191 054 km
2008 23 13,0 % +4,6 0,00 % −5,48 5,2 let 152 133 km

Podle ročníku

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2023
2013 7,1 % 20,5 % 0,0 % 6,7 % 6,7 % (10 let)
2003 – 7,5 % 6,5 % 17,1 % –

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2023STK 2022STK 2021STK 2020STK 2019STK 2018STK 2017STK 2016STK 2015STK 2014STK 2013STK 2012STK 2011STK 2010STK 2009
2013 6,7 % 6,1 % 0,0 % 2,5 % 20,5 % 4,3 % 7,1 % 7,1 % 4,4 % 2,2 %
2003 6,3 % 8,6 % 12,1 % 14,3 % 14,7 % 9,8 % 4,8 % 17,1 % 9,1 % 6,5 % 12,2 % 7,5 %

Nejčastější vážné závady

  1. Hydraulické zařízení netěsné 6,3 na 100 prohlídek
    Z hydraulického zařízení odkapává olej. (6.2.9.7.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
  2. Vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 18 %, nebo u jízdních souprav, tažné vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 12 % 6,3 na 100 prohlídek
    Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. (1.4.2.1.1, 1. brzdové zařízení)
  3. Směrová svítilna nebo její optický systém poškozený 3,1 na 100 prohlídek
    Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. (4.4.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  4. Brzdové potrubí je poškozené nebo zalomené nebo zkorodované nebo spojovací prvky brzdového potrubí jsou poškozené nebo nejsou spolehlivé 3,1 na 100 prohlídek
    Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebo jsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze). (1.1.11.3.2, 1. brzdové zařízení)
  5. Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti 3,1 na 100 prohlídek
    Vozidlo není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. (3.3.1.2, 3. výhledy)
  6. Zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie nebo zástěrka je-li vyžadována, chybí nebo je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo jejich uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé 3,1 na 100 prohlídek
    Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. (6.2.10.1.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
  7. Některá část výfukového systému je nedostatečně uchycena nebo poškozena nebo chybí 3,1 na 100 prohlídek
    Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada má vliv na funkci systému. (6.1.2.2.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
  8. Označení některých údajů na vozidle je poškozené nebo nečitelné nebo jejich umístění na vozidle nebo provedení neodpovídá požadavkům 3,1 na 100 prohlídek
    Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. (7.90.2.2, 7. jiné vybavení)
  9. V uchycení a/nebo spojení systému mechanického odpružení jsou nadměrné vůle nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné nebo chybí nebo je uchycení, či spojení systému mechanického odpružení nespolehlivé nebo neodpovídá požadavkům 3,1 na 100 prohlídek
    V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. (5.3.1.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
  10. Uchycení zařízení pro nepřímý výhled uvolněné nebo nelze spolehlivě aretovat v seřízené poloze nebo uchycení neodpovídá požadavkům 3,1 na 100 prohlídek
    Uvolněné, nespolehlivé nebo poškozené uchycení zařízení pro nepřímý výhled nebo nemožnost aretace v seřízené poloze neumožňuje řidiči poskytovat jasný výhled z vozidla předepsaným směrem. (3.3.2.2, 3. výhledy)

Závady u pravidelných prohlídek nákladních aut AVIA D60 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak AVIA D60 dopadá na STK?

Z 32 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 12,5 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 10,2 % částečně způsobilých, AVIA D60 tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely AVIA