MERCEDES-BENZ ECONIC nákladní N2, N3

Požární MERCEDES-BENZ ECONIC se vyrábí od roku 2000. V Česku jich jezdí 26, 12 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 8,3 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 7,9 roku a 100 974 km.

  • 2000–dosud
  • kategorie N2, N3
  • Požární
  • 4 místa

Výsledky STK

  • Způsobilé 83,3 %
  • Částečně způsobilé 16,7 % stejně stará vozidla 8,4 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,47 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 30 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Nevhodná vůle v pohyblivých spojích pákového mechanismu řízení 6,7
  • Optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený 3,3
  • Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 3,3
  • Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 3,3

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
MERCEDES-BENZ
Roky výroby
2000–dosud
Počet míst
2–4
V provozu v ČR
26 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 980

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Nevhodná vůle v pohyblivých spojích pákového mechanismu řízení6,7
  2. Optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený3,3
  3. Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům3,3
  4. Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)3,3
  5. Obrysová nebo denní svítilna není spolehlivě upevněna3,3

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely MERCEDES-BENZ

ModelČástečně způsobiléProhlídek
MERCEDES-BENZ ECONIC 16,7 % 30
MERCEDES-BENZ ACTROS 7,1 % 6 187
MERCEDES-BENZ ATEGO 7,3 % 2 282
MERCEDES-BENZ AROCS 7,2 % 1 474
MERCEDES-BENZ UNIMOG 9,3 % 367
MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 10,5 % 190

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 30 pravidelných technických prohlídek nákladních aut MERCEDES-BENZ ECONIC v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 16,7 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 8,3 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,47 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka MERCEDES-BENZ: 8,1 % a 0,48 %.

  • 26 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 12 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Nevhodná vůle v pohyblivých spojích pákového mechanismu řízení (6,7 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 30 16,7 % +8,3 0,00 % −0,47 7,9 let 100 974 km
2025 35 20,0 % +10,4 0,00 % −0,58 8,7 let 114 793 km
2024 48 14,6 % +5,2 0,00 % −0,76 8,9 let 129 284 km
2023 89 12,4 % +4,5 1,12 % +0,41 8,5 let 128 935 km
2022 79 3,8 % −4,9 0,00 % −0,76 8,2 let 149 262 km
2021 79 6,3 % −1,2 0,00 % −0,78 7,0 let 145 816 km
2020 75 9,3 % +0,7 1,33 % +0,80 7,0 let 150 058 km
2019 70 11,4 % +2,0 1,43 % +0,97 6,5 let 141 950 km
2018 63 0,0 % −9,4 1,59 % +0,65 5,8 let 125 106 km
2017 67 10,4 % +1,5 0,00 % −0,99 5,2 let 139 649 km
2016 59 13,6 % +1,7 0,00 % −1,19 5,1 let 120 608 km
2015 59 5,1 % −3,6 0,00 % −1,57 4,9 let 104 275 km
2014 61 0,0 % −5,8 1,64 % +0,21 4,1 let 89 408 km
2013 57 5,3 % −0,4 0,00 % −1,28 3,2 let 79 589 km
2012 37 0,0 % −5,2 0,00 % −1,54 2,6 let 61 553 km
2011 31 0,0 % −3,7 0,00 % −1,89 2,1 let 49 676 km
2010 26 0,0 % −3,6 0,00 % −1,73 1,3 let 39 983 km
2009 15 0,0 % −2,9 0,00 % −1,62 0,8 let 21 545 km

Vozový park v ČR

V provozu
26
z 27 registrovaných celkem
Zaniklo
1
3,7 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
0 / 0
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
14,8 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Technické údaje MERCEDES-BENZ ECONIC

ÚdajTypickyRozpětí (90 % vozů)
Délka 10 100 mm 8 930–10 650
Šířka 2 550 mm 2 510–2 550
Výška 3 600 mm 3 300–3 650
Rozvor 3 900 mm 3 900–4 500
Míst k sezení 4 2–4
Provozní hmotnost 15 680 kg 12 120–17 105
Největší přípustná hmotnost 27 000 kg 20 000–27 000
Brzděný přívěs 8 000 kg 8 000–24 000
Nejvyšší rychlost 90 km/h 85–90
Hluk za jízdy 78,0 dB(A) 77,0–80,0

Karoserie

  • SG POŽÁRNÍ 52 %
  • BA 48 %

Pohon

  • jedna náprava 100 %

Emisní norma

  • EURO 6 94 %
  • EURO 3 5,9 %

Pneumatiky

  • 315/80 R22 96 %
  • 315/70 R22 3,8 %

Tažné zařízení v TP

  • ne 77 %
  • ano 23 %

Barva

  • MODRÁ 50 %
  • BÍLÁ 31 %
  • ORANŽOVÁ 12 %
  • ČERVENÁ 7,7 %

Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.

Nejčastější vážné závady

  1. Nevhodná vůle v pohyblivých spojích pákového mechanismu řízení 6,7 na 100 prohlídek
    V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. (2.1.3.1.1, 2. řízení)
  2. Optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený 3,3 na 100 prohlídek
    Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. (4.2.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  3. Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 3,3 na 100 prohlídek
    Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. (4.5.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  4. Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 3,3 na 100 prohlídek
    Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). (0.2.2.1.3, 0. identifikace vozidla)
  5. Obrysová nebo denní svítilna není spolehlivě upevněna 3,3 na 100 prohlídek
    Chybné uchycení nebo způsob montáže obrysové nebo denní svítilny negativně ovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo se může za jízdy uvolnit. (4.2.1.3, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  6. Emise překračují určené hodnoty udané výrobcem 3,3 na 100 prohlídek
    Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. (8.2.1.2.4, 8. obtěžování okolí)
  7. Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 3,3 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. (4.2.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  8. Počet, kategorie, umístění, barva nebo intenzita vyzařovaného světla, nebo geometrická viditelnost obrysových svítilen, není v souladu s požadavky 3,3 na 100 prohlídek
    Vozidlo není vybaveno některými předepsanými obrysovými nebo denními svítilnami. (4.2.3.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  9. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 3,3 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. (4.3.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  10. Nebezpečné vnější díly na kabině, karoserii nebo nástavbě, které by mohly způsobit zranění 3,3 na 100 prohlídek
    Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. (6.2.1.2.1, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)

Závady u pravidelných prohlídek nákladních aut MERCEDES-BENZ ECONIC v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak MERCEDES-BENZ ECONIC dopadá na STK?

Z 30 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 16,7 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 8,4 % částečně způsobilých, MERCEDES-BENZ ECONIC tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely MERCEDES-BENZ