PIAGGIO TYPHOON motocykl
Skútr PIAGGIO TYPHOON se vyrábí od roku 1993. V Česku jich jezdí 44, 89 % z nich jsou dovezené ojeté.
- 1993–dosud
- kategorie L
- Skútr
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 100 %
- Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 3,9 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,28 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 9 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- PIAGGIO
- Roky výroby
- 1993–dosud
- Počet míst
- 1–2
- V provozu v ČR
- 44 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 431Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely PIAGGIO
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| PIAGGIO TYPHOON | – | 9 |
| PIAGGIO VESPA | 1,9 % | 316 |
| PIAGGIO VESPA PRIMAVERA 125 ABS | 2,4 % | 165 |
| PIAGGIO VESPA PRIMAVERA 125 | 0,8 % | 129 |
| PIAGGIO MEDLEY 125 | 2,7 % | 111 |
| PIAGGIO LIBERTY 125 | 2,9 % | 105 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 9 pravidelných technických prohlídek motocyklů PIAGGIO TYPHOON v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka PIAGGIO: 4,3 % a 0,36 %.
- 44 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 89 % dovezených ojetých.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 0,0 % | −3,9 | 0,00 % | −0,28 | 22,0 let | 20 039 km |
| 2025 | 14 | 7,1 % | +2,7 | 0,00 % | −0,25 | 25,6 let | 16 069 km |
| 2024 | 4 | 0,0 % | −4,7 | 0,00 % | −0,35 | 23,8 let | 26 973 km |
| 2023 | 23 | 13,0 % | +9,3 | 0,00 % | −0,25 | 21,9 let | 16 121 km |
| 2022 | 20 | 10,0 % | +5,8 | 0,00 % | −0,27 | 21,0 let | 14 647 km |
| 2021 | 30 | 3,3 % | −0,5 | 3,33 % | +3,05 | 18,3 let | 12 442 km |
| 2020 | 25 | 4,0 % | −0,8 | 0,00 % | −0,40 | 19,8 let | 18 020 km |
| 2019 | 25 | 4,0 % | −0,8 | 0,00 % | −0,27 | 16,8 let | 15 217 km |
| 2018 | 26 | 3,8 % | −1,2 | 0,00 % | −0,25 | 17,3 let | 16 279 km |
| 2017 | 21 | 9,5 % | +2,9 | 0,00 % | −0,27 | 14,9 let | 12 104 km |
| 2016 | 34 | 2,9 % | −4,7 | 0,00 % | −0,28 | 15,9 let | 17 913 km |
| 2015 | 33 | 6,1 % | +2,2 | 3,03 % | +2,62 | 14,0 let | 15 285 km |
| 2014 | 29 | 3,4 % | 0,0 | 0,00 % | −0,44 | 13,4 let | 17 601 km |
| 2013 | 32 | 6,3 % | +2,5 | 0,00 % | −0,48 | 12,3 let | 12 414 km |
| 2012 | 43 | 7,0 % | +3,0 | 2,33 % | +1,50 | 12,0 let | 14 260 km |
| 2011 | 23 | 0,0 % | −3,4 | 0,00 % | −1,41 | 11,1 let | 17 493 km |
| 2010 | 18 | 11,1 % | +7,7 | 0,00 % | −1,36 | 10,0 let | 15 648 km |
| 2009 | 19 | 5,3 % | +2,1 | 0,00 % | −1,25 | 8,8 let | 11 471 km |
| 2008 | 3 | 0,0 % | −7,2 | 0,00 % | −1,80 | 11,0 let | 9 491 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje PIAGGIO TYPHOON
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 1 800 mm | 1 760–1 960 |
| Šířka | 700 mm | 650–720 |
| Výška | 1 085 mm | 1 070–1 280 |
| Rozvor | 1 280 mm | 1 200–1 360 |
| Míst k sezení | 2 | 1–2 |
| Provozní hmotnost | 86 kg | 82–112 |
| Největší přípustná hmotnost | 270 kg | 256–290 |
| Nejvyšší rychlost | 45 km/h | 25–94 |
| Spotřeba kombinovaná | 3,8 l/100 km | – |
| Hluk za jízdy | 71,0 dB(A) | 65,0–77,0 |
Karoserie
- SKÚTR 84 %
- RÁM 5,3 %
- MOPED 2,6 %
- KAPOTÁŽ 2,6 %
- MOPED-SKÚTR 2,6 %
- MOPED - SKÚTR 2,6 %
Pohon
- jedna náprava 100 %
Emisní norma
- EURO 4 50 %
- EURO 1 33 %
- EURO 2 17 %
Tažné zařízení v TP
- ne 100 %
Barva
- ČERNÁ 16 %
- MODRÁ 11 %
- ČERVENÁ 11 %
- ČERVENÁ-METAL 11 %
- ŽLUTÁ 9,1 %
- MODRÁ-METAL 9,1 %
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ 6,8 %
- BÍLÁ 4,5 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Časté otázky
Jak PIAGGIO TYPHOON dopadá na STK?
Z 9 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,9 % částečně způsobilých, PIAGGIO TYPHOON tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely PIAGGIO
- VESPA1,9 % · 0,32 %
- VESPA PRIMAVERA 125 ABS2,4 % · 0,00 %
- VESPA PRIMAVERA 1250,8 % · 0,00 %
- MEDLEY 1252,7 % · 0,00 %
- LIBERTY 1252,9 % · 0,00 %
- MEDLEY 125 ABS0,0 % · 1,19 %
- BEVERLY2,6 % · 0,00 %
- LIBERTY 125 ABS4,2 % · 0,00 %
- FLY 12513,6 % · 3,03 %
- VESPA LX 509,1 % · 0,00 %
- LIBERTY9,4 % · 0,00 %
- VESPA GTS4,8 % · 1,59 %
- NRG POWER 50 D/T6,6 % · 0,00 %
- VESPA LX 1251,6 % · 0,00 %
- BEVERLY 3501,7 % · 0,00 %
- BEVERLY 5001,8 % · 0,00 %
- VESPA GTS 1250,0 % · 0,00 %
- X96,7 % · 2,22 %
- MEDLEY4,7 % · 0,00 %
- BEVERLY 2504,8 % · 0,00 %
- BEVERLY 2005,0 % · 0,00 %
- PRIMAVERA 125 ABS10,0 % · 0,00 %
- X9 500 EVOLUTION5,3 % · 0,00 %
- X82,8 % · 0,00 %
- X8 1255,6 % · 0,00 %
- GILERA RUNNER0,0 % · 0,00 %
- X EVO8,8 % · 2,94 %
- NRG 500,0 % · 0,00 %
- NRG MC39,1 % · 0,00 %
- MP33,2 % · 0,00 %
- MP3 500 LT ABS7,1 % · 0,00 %
- VESPA GTS SUPER 30010,7 % · 0,00 %
- BEVERLY 1257,4 % · 0,00 %
- MP3 RL 500 LT0,0 % · 0,00 %
- VESPA PRIMAVERA 503,8 % · 0,00 %
- ZIP4,3 % · 4,35 %
- HEXAGON7,1 % · 0,00 %
- X9 2500,0 % · 0,00 %
- SKIPPER0,0 % · 0,00 %
- GILERA0,0 % · 0,00 %
- FREE14,3 % · 0,00 %
- QUARGO0,0 % · 0,00 %
- TEC0,0 % · 0,00 %