MERCEDES-BENZ ML 280 dodávka N1
Skříňový MERCEDES-BENZ ML 280 se vyrábí od roku 2006. V Česku jich jezdí 28, 18 % z nich jsou dovezené ojeté.
- 2006–dosud
- kategorie N1
- Skříňový
- 5 míst
Výsledky STK
- Způsobilé 90 %
- Částečně způsobilé 10,0 % stejně stará vozidla 10,9 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,99 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 10 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 18 %, nebo u jízdních souprav, tažné vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 12 % 10,0
- Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) chybí nebo je ve výrazně zhoršeném stavu 10,0
- Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 10,0
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- MERCEDES-BENZ
- Roky výroby
- 2006–dosud
- Počet míst
- 2–5
- V provozu v ČR
- 28 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 745Závady v čase
podíl prohlídekNejčastější závady
- Vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 18 %, nebo u jízdních souprav, tažné vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 12 %10,0
- Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) chybí nebo je ve výrazně zhoršeném stavu10,0
- Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům10,0
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s dalšími modely MERCEDES-BENZ
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ ML 280 | – | 10 |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER | 8,1 % | 3 750 |
| MERCEDES-BENZ VITO | 7,4 % | 1 102 |
| MERCEDES-BENZ CITAN | 8,4 % | 251 |
| MERCEDES-BENZ VITO 111 | 13,5 % | 148 |
| MERCEDES-BENZ ML 320 | 5,5 % | 145 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 10 pravidelných technických prohlídek dodávek MERCEDES-BENZ ML 280 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 10,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka MERCEDES-BENZ: 8,7 % a 0,92 %.
- 28 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 18 % dovezených ojetých.
- Nejčastější vážná závada: Vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 18 %, nebo u jízdních souprav, tažné vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 12 % (10 na 100 prohlídek).
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 10,0 % | −0,9 | 0,00 % | −0,99 | 19,4 let | 261 950 km |
| 2025 | 19 | 5,3 % | −6,7 | 0,00 % | −1,07 | 17,7 let | 308 760 km |
| 2024 | 29 | 0,0 % | −11,0 | 0,00 % | −1,12 | 17,0 let | 263 334 km |
| 2023 | 38 | 2,6 % | −6,4 | 2,63 % | +1,76 | 15,6 let | 292 671 km |
| 2022 | 52 | 0,0 % | −9,2 | 0,00 % | −0,86 | 14,5 let | 237 383 km |
| 2021 | 34 | 8,8 % | +0,7 | 0,00 % | −0,88 | 13,4 let | 269 189 km |
| 2020 | 47 | 14,9 % | +6,1 | 0,00 % | −0,76 | 12,6 let | 233 838 km |
| 2019 | 44 | 6,8 % | −2,7 | 0,00 % | −0,57 | 11,4 let | 235 171 km |
| 2018 | 57 | 5,3 % | −3,9 | 0,00 % | −0,82 | 10,6 let | 203 817 km |
| 2017 | 36 | 5,6 % | −3,6 | 0,00 % | −0,84 | 9,4 let | 204 066 km |
| 2016 | 64 | 6,3 % | −3,1 | 0,00 % | −0,98 | 8,7 let | 192 433 km |
| 2015 | 39 | 7,7 % | +1,0 | 0,00 % | −1,08 | 7,4 let | 147 987 km |
| 2014 | 78 | 6,4 % | +0,8 | 0,00 % | −1,14 | 6,6 let | 162 300 km |
| 2013 | 37 | 13,5 % | +7,1 | 0,00 % | −1,01 | 5,4 let | 138 012 km |
| 2012 | 75 | 2,7 % | −2,8 | 0,00 % | −1,49 | 4,5 let | 124 717 km |
| 2011 | 36 | 8,3 % | +3,4 | 2,78 % | +0,82 | 3,9 let | 104 025 km |
| 2010 | 45 | 0,0 % | −4,7 | 0,00 % | −2,10 | 3,5 let | 91 499 km |
| 2009 | 4 | 25,0 % | +18,7 | 0,00 % | −2,26 | 2,3 let | 69 572 km |
| 2008 | 1 | 0,0 % | −5,7 | 0,00 % | −3,32 | 2,0 let | 42 461 km |
Podle ročníku
| Ročník | ve 4 letech | ve 6 letech | ve 8 letech | ve 10 letech | STK 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2008 | 0,0 % | – | – | – | – |
| 2006 | 0,0 % | 6,1 % | 5,7 % | 6,7 % | 6,7 % (10 let) |
Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2006; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.
Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek
Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.
| Ročník | STK 2016 | STK 2014 | STK 2012 | STK 2010 |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 0,0 % | |||
| 2006 | 6,7 % | 5,7 % | 6,1 % | 0,0 % |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje MERCEDES-BENZ ML 280
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 4 870 mm | 4 870–4 875 |
| Šířka | 1 960 mm | – |
| Výška | 1 885 mm | 1 735–1 885 |
| Rozvor | 2 915 mm | – |
| Míst k sezení | 5 | 2–5 |
| Provozní hmotnost | 2 185 kg | – |
| Největší přípustná hmotnost | 2 830 kg | – |
| Brzděný přívěs | 3 500 kg | – |
| Nejvyšší rychlost | 205 km/h | – |
| Spotřeba kombinovaná | 9,4 l/100 km | 9,4–9,6 |
| CO₂ kombinovaně | 249 g/km | 249–254 |
| Hluk za jízdy | 74,0 dB(A) | – |
Karoserie
- SKŘÍŇOVÝ 48 %
- BB SKŘÍŇOVÝ 30 %
- SKŘÍŇOVÁ 19 %
- S 3,7 %
Pohon
- 4×4 100 %
Emisní norma
- EURO 4 100 %
Pneumatiky
- 235/65 R17 96 %
- 255/50 R19 3,6 %
Tažné zařízení v TP
- ano 54 %
- ne 46 %
Barva
- ČERNÁ 32 %
- STŘÍBRNÁ-METAL 25 %
- ČERNÁ-METAL 18 %
- ŠEDÁ 11 %
- MODRÁ-METAL 7,1 %
- BÍLÁ 3,6 %
- MODRÁ-TMAVÁ 3,6 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Nejčastější vážné závady
-
Vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 18 %, nebo u jízdních souprav, tažné vozidlo nedosahuje poměrný brzdný účinek pro svah se sklonem 12 %
10,0 na 100 prohlídek
Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. (1.4.2.1.1, 1. brzdové zařízení)
-
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) chybí nebo je ve výrazně zhoršeném stavu
10,0 na 100 prohlídek
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je chybně upevněna nebo poškozená tak, že neplní svoji funkci a dochází k úniku maziva nebo prachovka chybí. (5.3.4.2.2, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
10,0 na 100 prohlídek
Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. (4.4.1.1.4, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
Závady u pravidelných prohlídek dodávek MERCEDES-BENZ ML 280 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak MERCEDES-BENZ ML 280 dopadá na STK?
Z 10 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 10,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 10,9 % částečně způsobilých, MERCEDES-BENZ ML 280 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely MERCEDES-BENZ
- SPRINTER8,1 % · 0,85 %
- VITO7,4 % · 0,36 %
- CITAN8,4 % · 0,00 %
- VITO 11113,5 % · 1,35 %
- ML 3205,5 % · 1,38 %
- ML 320 CDI 4-MATIC5,6 % · 1,59 %
- X-KLASSE4,4 % · 0,00 %
- SPRINTER 3169,9 % · 0,90 %
- VITO 1109,3 % · 0,93 %
- VITO 1099,0 % · 1,12 %
- VITO 11512,5 % · 1,14 %
- 312 D9,8 % · 0,00 %
- SPRINTER 31115,2 % · 0,00 %
- VITO 1126,9 % · 4,17 %
- 31320,0 % · 0,00 %
- 20811,5 % · 3,28 %
- VITO 109 CDI KA/L10,3 % · 5,17 %
- VIANO CDI 3.0/L7,3 % · 0,00 %
- VITO 1089,6 % · 1,92 %
- VITO 115 CDI KBI/L17,3 % · 0,00 %
- SPRINTER 3196,1 % · 2,04 %
- GL 3208,5 % · 0,00 %
- SPRINTER 316 CDI/S KA4,3 % · 0,00 %
- SPRINTER 316 CDI/XL KA6,5 % · 4,35 %
- SPRINTER 313 CDI/L KA6,7 % · 0,00 %
- ML 27014,0 % · 0,00 %
- SPRINTER 3154,8 % · 0,00 %
- VITO 111 CDI KBI/L2,5 % · 0,00 %
- 31615,4 % · 0,00 %
- SPRINTER 316 CDI/L KA2,6 % · 5,26 %
- 3089,1 % · 0,00 %
- GL 4203,7 % · 0,00 %
- 308 D11,5 % · 0,00 %
- 3118,0 % · 0,00 %
- VANEO17,4 % · 0,00 %
- 21223,8 % · 0,00 %
- 2110,0 % · 0,00 %
- 3106,7 % · 0,00 %
- VITO 1139,1 % · 0,00 %
- 3120,0 % · 0,00 %
- 21028,6 % · 0,00 %
- 10025,0 % · 0,00 %
- SPRINTER 3130,0 % · 0,00 %