PIAGGIO VESPA SPRINT 125 motocykl
Skútr PIAGGIO VESPA SPRINT 125 se vyrábí od roku 2014. V Česku jich jezdí 488, 9 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 1,3 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 7 let a 8 854 km.
- 2014–dosud
- kategorie L
- Skútr
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 95,7 %
- Částečně způsobilé 4,3 % stejně stará vozidla 3 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,15 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 47 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- PIAGGIO
- Roky výroby
- 2014–dosud
- Palivo
- benzín
- Výkon
- 8 kW
- Počet míst
- 2
- V provozu v ČR
- 488 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 158Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely PIAGGIO
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| PIAGGIO VESPA SPRINT 125 | 4,3 % | 47 |
| PIAGGIO VESPA PRIMAVERA 125 | 2,6 % | 347 |
| PIAGGIO VESPA | 2,1 % | 336 |
| PIAGGIO MEDLEY 125 | 1,5 % | 195 |
| PIAGGIO LIBERTY 125 | 3,4 % | 176 |
| PIAGGIO BEVERLY 350 | 4,8 % | 83 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 47 pravidelných technických prohlídek motocyklů PIAGGIO VESPA SPRINT 125 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 4,3 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 1,3 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,15 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka PIAGGIO: 4,3 % a 0,36 %.
- 488 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 9 % dovezených ojetých.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 47 | 4,3 % | +1,3 | 0,00 % | −0,15 | 7,0 let | 8 854 km |
| 2025 | 36 | 2,8 % | −0,6 | 0,00 % | −0,28 | 6,5 let | 7 753 km |
| 2024 | 31 | 0,0 % | −3,1 | 0,00 % | −0,27 | 6,5 let | 8 534 km |
| 2023 | 15 | 0,0 % | −2,8 | 0,00 % | −0,15 | 6,2 let | 7 326 km |
| 2022 | 18 | 11,1 % | +8,4 | 0,00 % | −0,17 | 4,7 let | 6 894 km |
| 2021 | 4 | 0,0 % | −3,0 | 0,00 % | −0,29 | 4,3 let | 7 911 km |
| 2020 | 4 | 0,0 % | −2,8 | 0,00 % | −0,22 | 3,5 let | 3 266 km |
| 2019 | 3 | 0,0 % | −3,4 | 0,00 % | −0,28 | 4,0 let | 7 442 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2014; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje PIAGGIO VESPA SPRINT 125
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 1 870 mm | – |
| Šířka | 735 mm | 735–750 |
| Výška | 1 170 mm | – |
| Rozvor | 1 340 mm | – |
| Míst k sezení | 2 | – |
| Provozní hmotnost | 130 kg | 126–132 |
| Největší přípustná hmotnost | 305 kg | 215–305 |
| Nejvyšší rychlost | 91 km/h | – |
| Spotřeba kombinovaná | 2,5 l/100 km | – |
| CO₂ kombinovaně | 60 g/km | 60–61 |
| Hluk za jízdy | 72,0 dB(A) | 72,0–75,5 |
Karoserie
- SKÚTR 98 %
- MOTOCYKL S NÍZKÝM VÝKONEM 1,8 %
Pohon
- jedna náprava 99 %
- 4×4 0,9 %
Emisní norma
- EURO 4 51 %
- EURO 3 34 %
- EURO 5 11 %
- EURO 1 2,9 %
Tažné zařízení v TP
- ne 100 %
Barva
- BÍLÁ 21 %
- MODRÁ 17 %
- ČERNÁ 16 %
- ČERVENÁ 15 %
- ŽLUTÁ 14 %
- ZELENÁ 9,4 %
- ŠEDÁ 7,7 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Motorizace
Motorizace podle registru vozidel (nejméně 50 vozů v provozu) a výsledky pravidelných technických prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.). „Proti stejně starým“: rozdíl v procentních bodech oproti průměru všech motocyklů stejného stáří; záporná hodnota znamená lepší výsledek.
| Motor | Generace | Výkon | Objem | Palivo | V provozu | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MA13M | – | 8 kW (11 k) | 124 cm³ | benzín | 55 | 17 | – | – | – | – | 4 910 km |
| M813M | – | 8 kW (11 k) | 124 cm³ | benzín | 50 | 7 | – | – | – | – | 21 083 km |
Technické údaje motorizací
| Motor | Výkon | Spotřeba | CO₂ | Max. rychlost | Hmotnost | Brzděný přívěs | Emise | Pohon 4×4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MA13M | 8 kW | – | 61 g/km | 91 km/h | 126 kg | – | EURO 4 | 2 % |
| M813M | 8 kW | – | – | 91 km/h | 130 kg | – | EURO 3 | 0 % |
Nejčastější hodnoty zapsané v registru vozidel u vozů dané motorizace; spotřeba kombinovaná v l/100 km. Hodnoty se v rámci motorizace liší podle karoserie, kol a výbavy.
Časté otázky
Jak PIAGGIO VESPA SPRINT 125 dopadá na STK?
Z 47 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 4,3 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,0 % částečně způsobilých, PIAGGIO VESPA SPRINT 125 tedy dopadá hůř než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely PIAGGIO
- VESPA PRIMAVERA 1252,6 % · 0,00 %
- VESPA2,1 % · 0,30 %
- MEDLEY 1251,5 % · 0,51 %
- LIBERTY 1253,4 % · 0,00 %
- BEVERLY 3504,8 % · 0,00 %
- BEVERLY2,5 % · 0,00 %
- NRG3,8 % · 0,00 %
- VESPA GTS 1250,0 % · 0,00 %
- VESPA LX 1251,3 % · 0,00 %
- NRG POWER 508,8 % · 0,00 %
- FLY 12513,6 % · 3,03 %
- VESPA LX 509,1 % · 0,00 %
- LIBERTY9,4 % · 0,00 %
- VESPA GTS4,8 % · 1,59 %
- VESPA GTS SUPER 3006,6 % · 0,00 %
- MP3 500 LT3,4 % · 0,00 %
- BEVERLY 5001,8 % · 0,00 %
- X96,1 % · 2,04 %
- X EVO6,8 % · 2,27 %
- MEDLEY4,7 % · 0,00 %
- BEVERLY 2504,8 % · 0,00 %
- TYPHOON9,5 % · 0,00 %
- BEVERLY 2005,0 % · 0,00 %
- GILERA RUNNER0,0 % · 0,00 %
- X9 500 EVOLUTION5,3 % · 0,00 %
- BEVERLY 3000,0 % · 0,00 %
- X82,8 % · 0,00 %
- X8 1255,6 % · 0,00 %
- MP33,2 % · 0,00 %
- BEVERLY 1257,4 % · 0,00 %
- VESPA PRIMAVERA 503,8 % · 0,00 %
- ZIP4,3 % · 4,35 %
- HEXAGON7,1 % · 0,00 %
- X9 2500,0 % · 0,00 %
- SKIPPER0,0 % · 0,00 %
- GILERA0,0 % · 0,00 %
- FREE14,3 % · 0,00 %
- QUARGO0,0 % · 0,00 %
- TEC0,0 % · 0,00 %