PIAGGIO NRG POWER 50 motocykl

PIAGGIO NRG POWER 50 se vyrábí od roku 2005. V Česku jich jezdí 608, 8 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 4,3 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 18,5 roku a 11 400 km.

  • 2005–dosud
  • kategorie L

Výsledky STK

  • Způsobilé 91,2 %
  • Částečně způsobilé 8,8 % stejně stará vozidla 4,5 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,33 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 68 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 2,9
  • Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 1,5
  • Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé 1,5
  • Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 1,5

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
PIAGGIO
Roky výroby
2005–dosud
V provozu v ČR
608 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 1 419

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)2,9
  2. Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)1,5
  3. Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé1,5
  4. Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky1,5
  5. Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný nebo zjevně nefunguje nebo chybí1,5

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely PIAGGIO

ModelČástečně způsobiléProhlídek
PIAGGIO NRG POWER 50 8,8 % 68
PIAGGIO VESPA PRIMAVERA 125 2,6 % 347
PIAGGIO VESPA 2,1 % 336
PIAGGIO MEDLEY 125 1,5 % 195
PIAGGIO LIBERTY 125 3,4 % 176
PIAGGIO BEVERLY 350 4,8 % 83

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 68 pravidelných technických prohlídek motocyklů PIAGGIO NRG POWER 50 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 8,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 4,3 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,33 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka PIAGGIO: 4,3 % a 0,36 %.

  • 608 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 8 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) (2,9 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 68 8,8 % +4,3 0,00 % −0,33 18,5 let 11 400 km
2025 77 3,9 % −0,7 0,00 % −0,34 16,9 let 8 330 km
2024 73 2,7 % −1,5 0,00 % −0,33 15,4 let 8 364 km
2023 84 3,6 % 0,0 0,00 % −0,33 14,8 let 10 398 km
2022 83 8,4 % +4,4 1,20 % +0,90 14,0 let 9 438 km
2021 93 10,8 % +6,8 1,08 % +0,72 13,1 let 8 614 km
2020 99 8,1 % +3,5 0,00 % −0,37 12,0 let 9 740 km
2019 82 3,7 % −0,8 0,00 % −0,32 10,4 let 8 770 km
2018 103 7,8 % +3,0 0,97 % +0,71 9,8 let 9 220 km
2017 104 8,7 % +2,6 0,00 % −0,28 9,2 let 8 329 km
2016 107 6,5 % −0,4 0,00 % −0,29 8,7 let 7 261 km
2015 110 3,6 % +0,2 0,00 % −0,40 7,7 let 7 245 km
2014 88 1,1 % −1,6 0,00 % −0,40 6,3 let 7 644 km
2013 81 0,0 % −3,0 1,23 % +0,77 6,0 let 5 847 km
2012 88 1,1 % −1,8 0,00 % −0,79 5,7 let 7 243 km
2011 68 0,0 % −3,1 1,47 % +0,31 5,5 let 7 034 km
2010 4 0,0 % −2,8 0,00 % −1,22 4,0 let 6 639 km
2009 7 0,0 % −3,4 0,00 % −1,26 6,6 let 5 804 km

Podle ročníku

Podíl částečně způsobilých motocyklů PIAGGIO NRG POWER 50 podle roku první registrace, při prohlídce ve stejném stáří. Klesající čára znamená, že novější ročníky dopadají lépe.

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2018
2008 – 0,0 % – 6,3 % 6,3 % (10 let)
2007 – 0,0 % – 5,4 % –
2006 – 2,0 % – 9,7 % –
2005 – 0,0 % – 2,4 % –

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2005; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2018STK 2017STK 2016STK 2015STK 2014STK 2013STK 2012STK 2011
2008 6,3 % 0,0 %
2007 5,4 % 0,0 %
2006 9,7 % 2,0 %
2005 6,1 % 2,4 % 0,0 %

Vozový park v ČR

V provozu
608
z 645 registrovaných celkem
Zaniklo
9
1,4 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
10 / 18
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
8,4 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2005; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Nejčastější vážné závady

  1. Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 2,9 na 100 prohlídek
    Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01. 2002). (0.2.2.1.2, 0. identifikace vozidla)
  2. Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 1,5 na 100 prohlídek
    Vyznačené údaje na povinném štítku výrobce (v případě označení výrobce vozidla, VIN / výrobní číslo podvozku) neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený), nestanoví-li výrobce jinak. (0.2.2.1.4, 0. identifikace vozidla)
  3. Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé 1,5 na 100 prohlídek
    Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. (6.2.10.2.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
  4. Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 1,5 na 100 prohlídek
    Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy. (4.8.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  5. Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný nebo zjevně nefunguje nebo chybí 1,5 na 100 prohlídek
    Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. (5.3.2.2.2, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
  6. Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené 1,5 na 100 prohlídek
    Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. (0.2.1.2, 0. identifikace vozidla)
  7. Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít 1,5 na 100 prohlídek
    Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. (0.2.1.1, 0. identifikace vozidla)
  8. Nebezpečné vnější díly na kabině, karoserii nebo nástavbě, které by mohly způsobit zranění 1,5 na 100 prohlídek
    Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. (6.2.1.2.1, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)

Závady u pravidelných prohlídek motocyklů PIAGGIO NRG POWER 50 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak PIAGGIO NRG POWER 50 dopadá na STK?

Z 68 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 8,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,5 % částečně způsobilých, PIAGGIO NRG POWER 50 tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely PIAGGIO