PIAGGIO BEVERLY 300 motocykl
Skútr PIAGGIO BEVERLY 300 se vyrábí od roku 2009. V Česku jich jezdí 231, 52 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 3,9 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 11,9 roku a 22 167 km.
- 2009–dosud
- kategorie L
- Skútr
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 100 %
- Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 3,9 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,25 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 36 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- PIAGGIO
- Roky výroby
- 2009–dosud
- Palivo
- benzín
- Výkon
- 16 kW
- Počet míst
- 2
- V provozu v ČR
- 231 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 190Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely PIAGGIO
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| PIAGGIO BEVERLY 300 | 0,0 % | 36 |
| PIAGGIO VESPA PRIMAVERA 125 | 2,6 % | 347 |
| PIAGGIO VESPA | 2,1 % | 336 |
| PIAGGIO MEDLEY 125 | 1,5 % | 195 |
| PIAGGIO LIBERTY 125 | 3,4 % | 176 |
| PIAGGIO BEVERLY 350 | 4,8 % | 83 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 36 pravidelných technických prohlídek motocyklů PIAGGIO BEVERLY 300 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 3,9 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,25 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka PIAGGIO: 4,3 % a 0,36 %.
- 231 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 52 % dovezených ojetých.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 0,0 % | −3,9 | 0,00 % | −0,25 | 11,9 let | 22 167 km |
| 2025 | 35 | 8,6 % | +4,7 | 0,00 % | −0,31 | 9,8 let | 18 747 km |
| 2024 | 26 | 0,0 % | −3,6 | 0,00 % | −0,28 | 9,8 let | 20 929 km |
| 2023 | 23 | 8,7 % | +5,4 | 0,00 % | −0,24 | 9,4 let | 20 972 km |
| 2022 | 16 | 0,0 % | −3,4 | 0,00 % | −0,23 | 7,7 let | 17 817 km |
| 2021 | 13 | 0,0 % | −3,2 | 0,00 % | −0,26 | 6,1 let | 12 023 km |
| 2020 | 13 | 15,4 % | +12,0 | 0,00 % | −0,30 | 6,4 let | 13 157 km |
| 2019 | 10 | 0,0 % | −3,5 | 0,00 % | −0,29 | 5,5 let | 18 577 km |
| 2018 | 12 | 0,0 % | −4,0 | 0,00 % | −0,18 | 5,5 let | 14 174 km |
| 2017 | 4 | 0,0 % | −4,3 | 0,00 % | −0,21 | 4,8 let | 7 717 km |
| 2016 | 1 | 0,0 % | −5,1 | 0,00 % | −0,17 | 4,0 let | 11 568 km |
| 2015 | 1 | 100,0 % | +96,6 | 0,00 % | −0,33 | 4,0 let | 10 278 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje PIAGGIO BEVERLY 300
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 2 150 mm | 2 150–2 190 |
| Šířka | 780 mm | – |
| Výška | 1 190 mm | 1 190–1 220 |
| Rozvor | 1 535 mm | – |
| Míst k sezení | 2 | – |
| Provozní hmotnost | 183 kg | 176–183 |
| Největší přípustná hmotnost | 365 kg | 365–375 |
| Nejvyšší rychlost | 125 km/h | – |
| Hluk za jízdy | 80,0 dB(A) | 75,0–80,0 |
Karoserie
- SKÚTR 95 %
- SK PRO DOPRAVU NADMĚR. NÁKLADU 2,6 %
- MOTOCYKL SE STŘEDNÍM VÝKONEM 1,9 %
Pohon
- jedna náprava 100 %
Emisní norma
- EURO 3 86 %
- EURO 4 13 %
- EURO 6 1,4 %
Tažné zařízení v TP
- ne 100 %
Barva
- BÍLÁ 33 %
- ŠEDÁ 23 %
- ČERNÁ 20 %
- MODRÁ 15 %
- HNĚDÁ 3,1 %
- ČERVENÁ 2,6 %
- ZELENÁ 1,0 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Motorizace
Motorizace podle registru vozidel (nejméně 50 vozů v provozu) a výsledky pravidelných technických prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.). „Proti stejně starým“: rozdíl v procentních bodech oproti průměru všech motocyklů stejného stáří; záporná hodnota znamená lepší výsledek.
| Motor | Generace | Výkon | Objem | Palivo | V provozu | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M692M | – | 16 kW (22 k) | 278 cm³ | benzín | 148 | 30 | 0,0 % | −3,9 | 0,00 % | −0,23 | 23 407 km |
Technické údaje motorizací
| Motor | Výkon | Spotřeba | CO₂ | Max. rychlost | Hmotnost | Brzděný přívěs | Emise | Pohon 4×4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M692M | 16 kW | – | – | 125 km/h | 183 kg | – | EURO 3 | 0 % |
Nejčastější hodnoty zapsané v registru vozidel u vozů dané motorizace; spotřeba kombinovaná v l/100 km. Hodnoty se v rámci motorizace liší podle karoserie, kol a výbavy.
Časté otázky
Jak PIAGGIO BEVERLY 300 dopadá na STK?
Z 36 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,9 % částečně způsobilých, PIAGGIO BEVERLY 300 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely PIAGGIO
- VESPA PRIMAVERA 1252,6 % · 0,00 %
- VESPA2,1 % · 0,30 %
- MEDLEY 1251,5 % · 0,51 %
- LIBERTY 1253,4 % · 0,00 %
- BEVERLY 3504,8 % · 0,00 %
- BEVERLY2,5 % · 0,00 %
- NRG3,8 % · 0,00 %
- VESPA GTS 1250,0 % · 0,00 %
- VESPA LX 1251,3 % · 0,00 %
- NRG POWER 508,8 % · 0,00 %
- FLY 12513,6 % · 3,03 %
- VESPA LX 509,1 % · 0,00 %
- LIBERTY9,4 % · 0,00 %
- VESPA GTS4,8 % · 1,59 %
- VESPA GTS SUPER 3006,6 % · 0,00 %
- MP3 500 LT3,4 % · 0,00 %
- BEVERLY 5001,8 % · 0,00 %
- X96,1 % · 2,04 %
- VESPA SPRINT 1254,3 % · 0,00 %
- X EVO6,8 % · 2,27 %
- MEDLEY4,7 % · 0,00 %
- BEVERLY 2504,8 % · 0,00 %
- TYPHOON9,5 % · 0,00 %
- BEVERLY 2005,0 % · 0,00 %
- GILERA RUNNER0,0 % · 0,00 %
- X9 500 EVOLUTION5,3 % · 0,00 %
- X82,8 % · 0,00 %
- X8 1255,6 % · 0,00 %
- MP33,2 % · 0,00 %
- BEVERLY 1257,4 % · 0,00 %
- VESPA PRIMAVERA 503,8 % · 0,00 %
- ZIP4,3 % · 4,35 %
- HEXAGON7,1 % · 0,00 %
- X9 2500,0 % · 0,00 %
- SKIPPER0,0 % · 0,00 %
- GILERA0,0 % · 0,00 %
- FREE14,3 % · 0,00 %
- QUARGO0,0 % · 0,00 %
- TEC0,0 % · 0,00 %