KTM 390 DUKE motocykl

KTM 390 DUKE se vyrábí od roku 2013. V Česku jich jezdí 1 308, 22 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 2,3 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 7,7 roku a 15 735 km.

  • 2013–dosud
  • kategorie L
  • 2 místa
KTM 390 DUKE – ilustrační obrázek vygenerovaný AI
Ilustrační obrázek – vygenerováno AI

Výsledky STK

  • Způsobilé 94,5 %
  • Částečně způsobilé 5,5 % stejně stará vozidla 3,2 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,18 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 181 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 2,2
  • Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 1,7
  • Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé 1,1
  • Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný nebo zjevně nefunguje nebo chybí 1,1

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
KTM
Roky výroby
2013–dosud
Počet míst
2
V provozu v ČR
1 308 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 854

Závady v čase

podíl prohlídek

Nájezd podle stáří

Průměr: 15 735 km

Náklady na palivo

Spotřeba nebo cena paliva v datech chybí.

Nejčastější závady

  1. Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky2,2
  2. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům1,7
  3. Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé1,1
  4. Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný nebo zjevně nefunguje nebo chybí1,1
  5. Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech1,1

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely KTM

ModelČástečně způsobiléProhlídek
KTM 390 DUKE 5,5 % 181
KTM 125 DUKE 5,8 % 206
KTM 990 ADVENTURE 5,4 % 167
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S 1,0 % 100
KTM 1190 ADVENTURE 3,3 % 90
KTM 350 EXC-F 4,5 % 89

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 181 pravidelných technických prohlídek motocyklů KTM 390 DUKE v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 5,5 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 2,3 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,18 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka KTM: 5,6 % a 0,14 %.

  • 1 308 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 22 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky (2,2 na 100 prohlídek).

Částečně způsobilé podle stáří

Nezpůsobilé podle stáří

Pravidelné prohlídky v roce 2026 (do 11. 10.), stáří v letech od první registrace, šedě průměr všech motocyklů. Stáří s méně než 30 prohlídkami se nekreslí.

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 181 5,5 % +2,3 0,00 % −0,18 7,7 let 15 735 km
2025 178 6,2 % +2,7 0,00 % −0,24 6,9 let 14 950 km
2024 140 5,0 % +1,8 0,00 % −0,22 6,9 let 16 231 km
2023 81 3,7 % +0,7 0,00 % −0,16 6,6 let 15 059 km
2022 98 3,1 % +0,2 1,02 % +0,88 5,3 let 14 233 km
2021 51 3,9 % +1,1 0,00 % −0,22 4,7 let 12 808 km
2020 46 13,0 % +10,0 0,00 % −0,23 4,3 let 9 952 km
2019 36 11,1 % +7,9 0,00 % −0,26 4,0 let 9 406 km
2018 38 2,6 % −0,8 0,00 % −0,16 3,7 let 11 096 km
2017 5 0,0 % −3,2 0,00 % −0,08 3,2 let 12 467 km

Podle ročníku

Podíl částečně způsobilých motocyklů KTM 390 DUKE podle roku první registrace, při prohlídce ve stejném stáří. Klesající čára znamená, že novější ročníky dopadají lépe.

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2026
2020 – 2,0 % – – 2,0 % (6 let)
2019 – 5,7 % – – –
2018 3,0 % 14,6 % 0,0 % – 0,0 % (8 let)
2016 – – 0,0 % – –
2014 2,9 % – – – –

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2013; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2026STK 2025STK 2024STK 2022STK 2018
2020 2,0 %
2019 5,7 %
2018 0,0 % 14,6 % 3,0 %
2016 0,0 %
2014 2,9 %

Vozový park v ČR

V provozu
1 308
z 1 343 registrovaných celkem
Zaniklo
4
0,3 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
9 / 22
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
22,5 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Technické údaje KTM 390 DUKE

ÚdajTypickyRozpětí (90 % vozů)
Délka 2 029 mm –
Šířka 836 mm –
Výška 1 267 mm 1 090–1 267
Rozvor 1 367 mm –
Míst k sezení 2 –
Provozní hmotnost 150 kg –
Největší přípustná hmotnost 335 kg –
Nejvyšší rychlost 160 km/h 153–160
Hluk za jízdy 79,0 dB(A) –

Pohon

  • jedna náprava 100 %

Emisní norma

  • EURO 3 100 %

Tažné zařízení v TP

  • ne 100 %

Barva

  • ORANŽOVÁ 50 %
  • BÍLÁ 33 %
  • ČERNÁ 17 %

Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.

Nejčastější vážné závady

  1. Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 2,2 na 100 prohlídek
    Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy. (4.8.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  2. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 1,7 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. (4.3.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  3. Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé 1,1 na 100 prohlídek
    Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. (6.2.10.2.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
  4. Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný nebo zjevně nefunguje nebo chybí 1,1 na 100 prohlídek
    Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. (5.3.2.2.2, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
  5. Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech 1,1 na 100 prohlídek
    Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. (1.2.1.1.1, 1. brzdové zařízení)
  6. Umístění tabulky registrační značky na vozidle nebo úhly geometrické viditelnosti tabulky registrační značky neodpovídají požadavkům 0,6 na 100 prohlídek
    Poloha umístění registrační značky na vozidle nebo dodatečné úpravy na vozidle zapříčiňují nedostatečnou viditelnost tabulky registrační značky v některém z vymezených úhlů geometrické viditelnosti. (0.1.5.3, 0. identifikace vozidla)
  7. Hloubka vzorku pneumatiky není v souladu s požadavky 0,6 na 100 prohlídek
    Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. (5.2.3.6.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
  8. Nepřípustné úpravy (např. nálepky) nebo poškození zařízení pro nepřímý výhled, při kterém není zajištěn předepsaný výhled nebo poškození, při kterém může dojít k poranění osob 0,6 na 100 prohlídek
    Nepřípustné úpravy (např. nálepky) nebo poškození zařízení pro nepřímý výhled, které neumožňuje řidiči poskytovat tímto zařízením předepsaný nebo jasný výhled z vozidla směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. (3.3.4.2, 3. výhledy)
  9. Spínač brzdových světel nefunguje nebo není spolehlivý 0,6 na 100 prohlídek
    Zpomalená funkce spínače brzdových světel. (4.3.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  10. Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 0,6 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. (4.2.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)

Závady u pravidelných prohlídek motocyklů KTM 390 DUKE v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak KTM 390 DUKE dopadá na STK?

Z 181 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 5,5 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,2 % částečně způsobilých, KTM 390 DUKE tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely KTM