KTM 1290 SUPER ADVENTURE R motocykl
KTM 1290 SUPER ADVENTURE R se vyrábí od roku 2017. V Česku jich jezdí 691, 33 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 3 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 6,5 roku a 36 212 km.
- 2017–dosud
- kategorie L
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 100 %
- Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 3 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,15 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 36 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- KTM
- Roky výroby
- 2017–dosud
- Počet míst
- 2
- V provozu v ČR
- 691 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 95Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely KTM
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| KTM 1290 SUPER ADVENTURE R | 0,0 % | 36 |
| KTM 125 DUKE | 5,8 % | 206 |
| KTM 390 DUKE | 5,5 % | 181 |
| KTM 990 ADVENTURE | 5,4 % | 167 |
| KTM 1290 SUPER ADVENTURE S | 1,0 % | 100 |
| KTM 1190 ADVENTURE | 3,3 % | 90 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 36 pravidelných technických prohlídek motocyklů KTM 1290 SUPER ADVENTURE R v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 3,0 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,15 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka KTM: 5,6 % a 0,14 %.
- 691 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 33 % dovezených ojetých.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 0,0 % | −3,0 | 0,00 % | −0,15 | 6,5 let | 36 212 km |
| 2025 | 34 | 5,9 % | +2,4 | 0,00 % | −0,20 | 5,7 let | 34 369 km |
| 2024 | 12 | 8,3 % | +5,4 | 0,00 % | −0,17 | 5,5 let | 34 044 km |
| 2023 | 2 | 0,0 % | −2,8 | 0,00 % | −0,13 | 4,0 let | 15 516 km |
| 2022 | 6 | 0,0 % | −2,6 | 0,00 % | −0,15 | 4,0 let | 37 829 km |
| 2021 | 5 | 0,0 % | −3,0 | 0,00 % | −0,31 | 4,0 let | 26 708 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2017; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje KTM 1290 SUPER ADVENTURE R
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 2 353 mm | 2 257–2 353 |
| Šířka | 899 mm | 899–980 |
| Výška | 1 446 mm | 146–1 562 |
| Rozvor | 1 585 mm | 1 544–1 585 |
| Míst k sezení | 2 | – |
| Provozní hmotnost | 245 kg | 245–252 |
| Největší přípustná hmotnost | 450 kg | – |
| Nejvyšší rychlost | 250 km/h | 228–250 |
| Spotřeba kombinovaná | 5,5 l/100 km | – |
| CO₂ kombinovaně | 129 g/km | – |
| Hluk za jízdy | 75,5 dB(A) | 75,5–80,0 |
Pohon
- jedna náprava 100 %
Emisní norma
- EURO 4 100 %
Tažné zařízení v TP
- ne 100 %
Barva
- ORANŽOVÁ 50 %
- BÍLÁ 38 %
- ČERNÁ 13 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Časté otázky
Jak KTM 1290 SUPER ADVENTURE R dopadá na STK?
Z 36 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,0 % částečně způsobilých, KTM 1290 SUPER ADVENTURE R tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely KTM
- 125 DUKE5,8 % · 0,00 %
- 390 DUKE5,5 % · 0,00 %
- 990 ADVENTURE5,4 % · 0,00 %
- 1290 SUPER ADVENTURE S1,0 % · 0,00 %
- 1190 ADVENTURE3,3 % · 0,00 %
- 350 EXC-F4,5 % · 1,12 %
- 450 EXC17,9 % · 0,00 %
- 790 ADVENTURE R1,4 % · 0,00 %
- 1290 SUPERDUKE R3,1 % · 0,00 %
- 690 DUKE7,8 % · 0,00 %
- 790 ADVENTURE0,0 % · 0,00 %
- 950 ADVENTURE5,4 % · 0,00 %
- 690 SMC R3,7 % · 0,00 %
- 990 SUPERMOTO2,0 % · 0,00 %
- 390 ADVENTURE0,0 % · 0,00 %
- 790 DUKE4,4 % · 0,00 %
- 300 EXC TPI2,3 % · 0,00 %
- 450 EXC-F11,6 % · 0,00 %
- 300 EXC11,9 % · 4,76 %
- 1290 SUPER ADVENTURE5,0 % · 0,00 %
- 250 EXC-F2,7 % · 0,00 %
- 690 ENDURO R2,8 % · 0,00 %
- 950 SUPERMOTO8,6 % · 0,00 %
- 6400,0 % · 0,00 %
- 1256,5 % · 0,00 %
- 990 SUPERDUKE3,3 % · 0,00 %
- 990 SUPERMOTO T6,7 % · 0,00 %
- 1190 ADVENTURE R0,0 % · 0,00 %
- 690 SMC4,0 % · 0,00 %
- 250 EXC5,3 % · 0,00 %
- 690 ENDURO11,1 % · 0,00 %
- 125 EXC17,6 % · 0,00 %
- 690 SM17,6 % · 0,00 %
- 530 EXC-R16,7 % · 0,00 %
- 450 EXC-R9,1 % · 0,00 %
- 525 EXC RACING11,1 % · 0,00 %
- 6200,0 % · 0,00 %