KTM 125 DUKE motocykl
KTM 125 DUKE se vyrábí od roku 2011. V Česku jich jezdí 1 645, 43 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 2,4 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 8,6 roku a 26 941 km.
- 2011–dosud
- kategorie L
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 94,2 %
- Částečně způsobilé 5,8 % stejně stará vozidla 3,4 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,17 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 206 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 1,5
- Narušená funkce ovládacího zařízení brzdových svítilen 1,0
- Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti 1,0
- Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé 1,0
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- KTM
- Roky výroby
- 2011–dosud
- Počet míst
- 2
- V provozu v ČR
- 1 645 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 1 045Závady v čase
podíl prohlídekNájezd podle stáří
Průměr: 26 941 kmNáklady na palivo
Spotřeba nebo cena paliva v datech chybí.
Nejčastější závady
- Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky1,5
- Narušená funkce ovládacího zařízení brzdových svítilen1,0
- Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti1,0
- Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé1,0
- Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)1,0
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s dalšími modely KTM
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| KTM 125 DUKE | 5,8 % | 206 |
| KTM 390 DUKE | 5,5 % | 181 |
| KTM 990 ADVENTURE | 5,4 % | 167 |
| KTM 1290 SUPER ADVENTURE S | 1,0 % | 100 |
| KTM 1190 ADVENTURE | 3,3 % | 90 |
| KTM 350 EXC-F | 4,5 % | 89 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 206 pravidelných technických prohlídek motocyklů KTM 125 DUKE v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 5,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 2,4 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,17 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka KTM: 5,6 % a 0,14 %.
- 1 645 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 43 % dovezených ojetých.
- Nejčastější vážná závada: Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky (1,5 na 100 prohlídek).
Částečně způsobilé podle stáří
Nezpůsobilé podle stáří
Pravidelné prohlídky v roce 2026 (do 11. 10.), stáří v letech od první registrace, šedě průměr všech motocyklů. Stáří s méně než 30 prohlídkami se nekreslí.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 206 | 5,8 % | +2,4 | 0,00 % | −0,17 | 8,6 let | 26 941 km |
| 2025 | 178 | 4,5 % | +0,8 | 0,00 % | −0,26 | 8,7 let | 26 387 km |
| 2024 | 112 | 8,9 % | +5,6 | 0,00 % | −0,25 | 8,4 let | 27 148 km |
| 2023 | 113 | 8,0 % | +4,8 | 0,00 % | −0,22 | 7,7 let | 24 957 km |
| 2022 | 109 | 3,7 % | +0,6 | 0,92 % | +0,72 | 6,8 let | 22 692 km |
| 2021 | 66 | 4,5 % | +1,4 | 0,00 % | −0,23 | 5,9 let | 21 762 km |
| 2020 | 51 | 7,8 % | +4,7 | 0,00 % | −0,29 | 5,5 let | 21 038 km |
| 2019 | 46 | 13,0 % | +9,5 | 0,00 % | −0,29 | 5,7 let | 18 909 km |
| 2018 | 63 | 1,6 % | −2,2 | 0,00 % | −0,21 | 5,2 let | 18 943 km |
| 2017 | 44 | 6,8 % | +2,6 | 0,00 % | −0,24 | 4,9 let | 26 508 km |
| 2016 | 37 | 5,4 % | +0,6 | 0,00 % | −0,15 | 3,8 let | 13 938 km |
| 2015 | 18 | 5,6 % | +2,5 | 0,00 % | −0,40 | 3,4 let | 16 374 km |
| 2014 | 2 | 0,0 % | −3,6 | 0,00 % | −0,64 | 2,5 let | 5 281 km |
Podle ročníku
| Ročník | ve 4 letech | ve 6 letech | ve 8 letech | ve 10 letech | STK 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | – | 1,6 % | – | – | 1,6 % (6 let) |
| 2019 | – | 4,3 % | – | – | – |
Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2011; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.
Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek
Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.
| Ročník | STK 2026 | STK 2025 |
|---|---|---|
| 2020 | 1,6 % | |
| 2019 | 4,3 % |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2011; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje KTM 125 DUKE
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 2 029 mm | 2 029–2 072 |
| Šířka | 836 mm | 831–836 |
| Výška | 1 267 mm | 1 030–1 267 |
| Rozvor | 1 367 mm | 1 357–1 367 |
| Míst k sezení | 2 | – |
| Provozní hmotnost | 132 kg | 132–153 |
| Největší přípustná hmotnost | 335 kg | 282–355 |
| Nejvyšší rychlost | 114 km/h | 100–115 |
| Spotřeba kombinovaná | 2,4 l/100 km | – |
| CO₂ kombinovaně | 55 g/km | 55–56 |
| Hluk za jízdy | 76,0 dB(A) | 73,6–76,0 |
Pohon
- jedna náprava 100 %
Emisní norma
- EURO 3 67 %
- EURO 4 33 %
Tažné zařízení v TP
- ne 100 %
Barva
- ORANŽOVÁ 57 %
- BÍLÁ 43 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Nejčastější vážné závady
-
Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky
1,5 na 100 prohlídek
Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy. (4.8.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Narušená funkce ovládacího zařízení brzdových svítilen
1,0 na 100 prohlídek
Narušená funkce ovládacího zařízení – brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. (4.3.2.2.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti
1,0 na 100 prohlídek
U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito neschválené / nehomologované zařízením pro nepřímý výhled nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v registru silničních vozidel. (3.3.1.3, 3. výhledy)
-
Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé
1,0 na 100 prohlídek
Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. (6.2.10.2.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)
1,0 na 100 prohlídek
Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). (0.2.2.1.3, 0. identifikace vozidla)
-
Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
1,0 na 100 prohlídek
Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. (4.3.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Zdroj světla světlometu nesvítí, je vadný nebo chybí
0,5 na 100 prohlídek
Nesvítí některý povinný světlomet. (4.1.1.1.3, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
U převodového ústrojí chybí ochranný kryt řetězu / řemenice, je-li vyžadován
0,5 na 100 prohlídek
Povinný ochranný kryt řetězu / řemenice u převodového ústrojí je poškozen natolik, že neplní svůj účel nebo neodpovídá požadavkům nebo chybí (např. u motocyklu). (6.1.7.9, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti
0,5 na 100 prohlídek
Vozidlo není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. (3.3.1.2, 3. výhledy)
-
Ovladač vozidla nefunguje správně nebo je nespolehlivý či poškozený nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče nebo neodpovídá požadavkům
0,5 na 100 prohlídek
Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). (6.2.7.1.1, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
Závady u pravidelných prohlídek motocyklů KTM 125 DUKE v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak KTM 125 DUKE dopadá na STK?
Z 206 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 5,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,4 % částečně způsobilých, KTM 125 DUKE tedy dopadá hůř než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely KTM
- 390 DUKE5,5 % · 0,00 %
- 990 ADVENTURE5,4 % · 0,00 %
- 1290 SUPER ADVENTURE S1,0 % · 0,00 %
- 1190 ADVENTURE3,3 % · 0,00 %
- 350 EXC-F4,5 % · 1,12 %
- 450 EXC17,9 % · 0,00 %
- 790 ADVENTURE R1,4 % · 0,00 %
- 1290 SUPERDUKE R3,1 % · 0,00 %
- 690 DUKE7,8 % · 0,00 %
- 790 ADVENTURE0,0 % · 0,00 %
- 950 ADVENTURE5,4 % · 0,00 %
- 690 SMC R3,7 % · 0,00 %
- 990 SUPERMOTO2,0 % · 0,00 %
- 390 ADVENTURE0,0 % · 0,00 %
- 790 DUKE4,4 % · 0,00 %
- 300 EXC TPI2,3 % · 0,00 %
- 450 EXC-F11,6 % · 0,00 %
- 300 EXC11,9 % · 4,76 %
- 1290 SUPER ADVENTURE5,0 % · 0,00 %
- 250 EXC-F2,7 % · 0,00 %
- 1290 SUPER ADVENTURE R0,0 % · 0,00 %
- 690 ENDURO R2,8 % · 0,00 %
- 950 SUPERMOTO8,6 % · 0,00 %
- 6400,0 % · 0,00 %
- 1256,5 % · 0,00 %
- 990 SUPERDUKE3,3 % · 0,00 %
- 990 SUPERMOTO T6,7 % · 0,00 %
- 1190 ADVENTURE R0,0 % · 0,00 %
- 690 SMC4,0 % · 0,00 %
- 250 EXC5,3 % · 0,00 %
- 690 ENDURO11,1 % · 0,00 %
- 125 EXC17,6 % · 0,00 %
- 690 SM17,6 % · 0,00 %
- 530 EXC-R16,7 % · 0,00 %
- 450 EXC-R9,1 % · 0,00 %
- 525 EXC RACING11,1 % · 0,00 %
- 6200,0 % · 0,00 %