NISSAN KUBISTAR dodávka N1

Skříňový NISSAN KUBISTAR se vyrábí od roku 2003. V Česku jich jezdí 25, 96 % z nich jsou dovezené ojeté.

  • 2003–dosud
  • kategorie N1
  • Skříňový
  • 2 místa

Výsledky STK

  • Způsobilé 100 %
  • Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 10,9 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 1,09 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 5 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

Závady zatím nejsou k dispozici.

Základní informace

Výrobce
NISSAN
Roky výroby
2003–dosud
Počet míst
2
V provozu v ČR
25 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 812

Závady v čase

podíl prohlídek

Srovnání s dalšími modely NISSAN

ModelČástečně způsobiléProhlídek
NISSAN KUBISTAR – 5
NISSAN NAVARA 8,1 % 607
NISSAN CABSTAR 16,1 % 360
NISSAN NAVARA DOUBLE-CAB 9,0 % 312
NISSAN DOUBLE-CAB 7,8 % 293
NISSAN NP300 NAVARA 11,3 % 115

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 5 pravidelných technických prohlídek dodávek NISSAN KUBISTAR v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka NISSAN: 10,5 % a 1,09 %.

  • 25 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 96 % dovezených ojetých.

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 5 0,0 % −10,9 0,00 % −1,09 20,2 let 217 117 km
2025 23 13,0 % +0,5 0,00 % −1,17 19,3 let 238 874 km
2024 13 0,0 % −11,3 0,00 % −1,31 18,1 let 215 381 km
2023 51 5,9 % −3,1 1,96 % +1,03 16,7 let 215 504 km
2022 40 10,0 % +0,4 0,00 % −1,01 15,9 let 199 306 km
2021 57 12,3 % +3,8 0,00 % −1,04 14,8 let 205 280 km
2020 43 14,0 % +4,6 0,00 % −0,86 13,7 let 190 634 km
2019 57 7,0 % −3,3 0,00 % −0,70 12,7 let 193 430 km
2018 47 6,4 % −3,9 0,00 % −0,94 11,7 let 171 136 km
2017 50 16,0 % +5,4 0,00 % −1,05 10,6 let 202 592 km
2016 49 20,4 % +9,2 10,20 % +8,99 9,9 let 150 173 km
2015 58 13,8 % +6,2 0,00 % −1,28 8,7 let 163 047 km
2014 52 17,3 % +10,7 1,92 % +0,45 7,9 let 143 553 km
2013 57 8,8 % +1,7 0,00 % −1,34 6,7 let 136 881 km
2012 55 5,5 % −0,8 3,64 % +1,77 5,6 let 138 400 km
2011 64 7,8 % +2,4 0,00 % −2,58 4,8 let 106 932 km
2010 43 0,0 % −4,8 2,33 % −0,07 4,0 let 98 714 km
2009 43 0,0 % −5,7 0,00 % −2,35 3,5 let 86 387 km
2008 5 20,0 % +13,4 0,00 % −2,67 3,6 let 48 354 km

Podle ročníku

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2012
2006 0,0 % 3,3 % – – 3,3 % (6 let)
2005 0,0 % 8,8 % – – –

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2003; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2012STK 2011STK 2010STK 2009
2006 3,3 % 0,0 %
2005 8,8 % 0,0 %

Vozový park v ČR

V provozu
25
z 32 registrovaných celkem
Zaniklo
4
12,5 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
1 / 2
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
96,9 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Technické údaje NISSAN KUBISTAR

ÚdajTypickyRozpětí (90 % vozů)
Délka 4 035 mm 3 995–4 035
Šířka 1 672 mm 1 663–1 672
Výška 1 800 mm 1 798–1 843
Rozvor 2 600 mm 2 600–2 605
Míst k sezení 2 –
Provozní hmotnost 1 130 kg 1 060–1 288
Největší přípustná hmotnost 1 675 kg 1 615–1 885
Brzděný přívěs 825 kg 785–840
Nejvyšší rychlost 146 km/h 140–155
Spotřeba kombinovaná 5,5 l/100 km 5,3–7,0
CO₂ kombinovaně 147 g/km 139–163
Hluk za jízdy 70,0 dB(A) 69,7–72,0

Karoserie

  • BB SKŘÍŇOVÝ 84 %
  • SKŘÍŇOVÝ 16 %

Pohon

  • jedna náprava 100 %

Emisní norma

  • EURO 3 55 %
  • EURO 4 45 %

Pneumatiky

  • 165/70 R14 96 %
  • 165/70 R13 4,0 %

Tažné zařízení v TP

  • ano 64 %
  • ne 36 %

Barva

  • BÍLÁ 80 %
  • ŠEDÁ 8,0 %
  • ČERVENÁ 8,0 %
  • ŠEDÁ-SVĚTLÁ 4,0 %

Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.

Časté otázky

Jak NISSAN KUBISTAR dopadá na STK?

Z 5 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 10,9 % částečně způsobilých, NISSAN KUBISTAR tedy dopadá lépe než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely NISSAN