CFMOTO X6 GLADIATOR motocykl
Čtyřkolka CFMOTO X6 GLADIATOR se vyrábí od roku 2010. V Česku jich jezdí 174, 1 % z nich jsou dovezené ojeté.
- 2010–dosud
- kategorie L
- Čtyřkolka
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 94,1 %
- Částečně způsobilé 5,9 % stejně stará vozidla 4,3 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,3 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 17 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- CFMOTO
- Roky výroby
- 2010–dosud
- Palivo
- benzín
- Výkon
- 14–15 kW
- Počet míst
- 2
- V provozu v ČR
- 174 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 256Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely CFMOTO
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| CFMOTO X6 GLADIATOR | – | 17 |
| CFMOTO CFORCE520L | 1,9 % | 267 |
| CFMOTO CFORCE 1000 | 2,5 % | 197 |
| CFMOTO CFORCE450L | 1,0 % | 197 |
| CFMOTO CFORCE 850XC | 1,7 % | 119 |
| CFMOTO CFORCE450S | 2,6 % | 117 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 17 pravidelných technických prohlídek motocyklů CFMOTO X6 GLADIATOR v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 5,9 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka CFMOTO: 2,9 % a 0,29 %.
- 174 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 1 % dovezených ojetých.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 5,9 % | +1,6 | 0,00 % | −0,30 | 13,8 let | 6 012 km |
| 2025 | 22 | 0,0 % | −4,1 | 0,00 % | −0,30 | 12,1 let | 6 405 km |
| 2024 | 28 | 3,6 % | −0,2 | 0,00 % | −0,27 | 11,3 let | 4 839 km |
| 2023 | 16 | 0,0 % | −3,8 | 0,00 % | −0,31 | 11,4 let | 5 181 km |
| 2022 | 21 | 0,0 % | −3,5 | 0,00 % | −0,27 | 9,4 let | 4 552 km |
| 2021 | 12 | 8,3 % | +5,0 | 0,00 % | −0,29 | 9,0 let | 5 027 km |
| 2020 | 13 | 0,0 % | −3,4 | 0,00 % | −0,35 | 7,1 let | 4 297 km |
| 2019 | 12 | 0,0 % | −3,8 | 0,00 % | −0,32 | 6,3 let | 3 253 km |
| 2018 | 31 | 0,0 % | −4,0 | 3,23 % | +3,03 | 6,0 let | 3 558 km |
| 2017 | 28 | 3,6 % | −1,1 | 0,00 % | −0,22 | 5,5 let | 5 361 km |
| 2016 | 28 | 0,0 % | −5,1 | 0,00 % | −0,19 | 4,7 let | 3 839 km |
| 2015 | 18 | 0,0 % | −3,2 | 0,00 % | −0,37 | 3,9 let | 3 471 km |
| 2014 | 10 | 0,0 % | −2,8 | 0,00 % | −0,36 | 3,1 let | 3 956 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje CFMOTO X6 GLADIATOR
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 2 100 mm | – |
| Šířka | 1 180 mm | – |
| Výška | 1 230 mm | – |
| Rozvor | 1 290 mm | – |
| Míst k sezení | 2 | – |
| Provozní hmotnost | 344 kg | – |
| Největší přípustná hmotnost | 554 kg | – |
| Brzděný přívěs | 804 kg | – |
| Nejvyšší rychlost | 70 km/h | – |
| Hluk za jízdy | 80,0 dB(A) | – |
Karoserie
- ČTYŘKOLKA 99 %
- C 0,8 %
Pohon
- 4×4 100 %
Emisní norma
- EURO 3 100 %
Tažné zařízení v TP
- ano 97 %
- ne 2,9 %
Barva
- ČERNÁ 53 %
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ 12 %
- HNĚDÁ 7,0 %
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ 6,4 %
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ 5,3 %
- STŘÍBRNÁ 4,1 %
- ČERVENÁ 2,3 %
- HNĚDÁ-PASTEL 2,3 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Motorizace
Motorizace podle registru vozidel (nejméně 50 vozů v provozu) a výsledky pravidelných technických prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.). „Proti stejně starým“: rozdíl v procentních bodech oproti průměru všech motocyklů stejného stáří; záporná hodnota znamená lepší výsledek.
| Motor | Generace | Výkon | Objem | Palivo | V provozu | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 196S-B | – | 15 kW (20 k) | 594 cm³ | benzín | 103 | 12 | – | – | – | – | 5 255 km |
| 196S-B | – | 14 kW (19 k) | 594 cm³ | benzín | 67 | 6 | – | – | – | – | 7 322 km |
Technické údaje motorizací
| Motor | Výkon | Spotřeba | CO₂ | Max. rychlost | Hmotnost | Brzděný přívěs | Emise | Pohon 4×4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 196S-B | 15 kW | – | – | 70 km/h | 344 kg | 804 kg | EURO 3 | 100 % |
| 196S-B | 14 kW | – | – | 70 km/h | 344 kg | – | EURO 3 | 100 % |
Nejčastější hodnoty zapsané v registru vozidel u vozů dané motorizace; spotřeba kombinovaná v l/100 km. Hodnoty se v rámci motorizace liší podle karoserie, kol a výbavy.
Časté otázky
Jak CFMOTO X6 GLADIATOR dopadá na STK?
Z 17 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 5,9 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,3 % částečně způsobilých, CFMOTO X6 GLADIATOR tedy dopadá hůř než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely CFMOTO
- CFORCE520L1,9 % · 0,37 %
- CFORCE 10002,5 % · 0,00 %
- CFORCE450L1,0 % · 0,51 %
- CFORCE 850XC1,7 % · 1,68 %
- CFORCE450S2,6 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR8,3 % · 0,00 %
- GLADIATOR X85,1 % · 0,00 %
- CFORCE520S1,1 % · 0,00 %
- CFORCE5500,0 % · 0,00 %
- 650MT0,0 % · 0,00 %
- CFORCE 6000,0 % · 1,92 %
- CFORCE 820LE0,0 % · 0,00 %
- CFORCE 6252,4 % · 0,00 %
- GLADIATOR X69,1 % · 0,00 %
- 650GT9,7 % · 0,00 %
- X5 GLADIATOR7,7 % · 0,00 %
- GLADIATOR X50,0 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN GLADIATOR X550 EFI4,0 % · 0,00 %
- CFORCE 800 LE4,3 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR11,8 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 530 RX GLADIATOR0,0 % · 0,00 %
- V30,0 % · 0,00 %