CFMOTO JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR motocykl

CFMOTO JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR se vyrábí od roku 2006. V Česku jich jezdí 1 332, 0 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 4,1 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 14,1 roku a 6 417 km.

  • 2006–dosud
  • kategorie L
CFMOTO JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR – ilustrační obrázek vygenerovaný AI
Ilustrační obrázek – vygenerováno AI

Výsledky STK

  • Způsobilé 91,7 %
  • Částečně způsobilé 8,3 % stejně stará vozidla 4,1 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,29 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 109 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Brzdová svítilna nebo její optický systém poškozený 1,8
  • Spínač směrových světel nebo výstražné signalizace nefunguje nebo není spolehlivý nebo nefunguje v souladu s požadavky 0,9
  • Světlomet nebo jeho optický systém poškozený nebo vadný 0,9
  • Zařízení pro osvětlení zadní tabulky registrační značky neplní svoji funkci (osvětlení RZ) nebo vyzařovaná barva nebo elektrické zapojení neodpovídá požadavkům 0,9

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
CFMOTO
Roky výroby
2006–dosud
V provozu v ČR
1 332 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 654

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Brzdová svítilna nebo její optický systém poškozený1,8
  2. Spínač směrových světel nebo výstražné signalizace nefunguje nebo není spolehlivý nebo nefunguje v souladu s požadavky0,9
  3. Světlomet nebo jeho optický systém poškozený nebo vadný0,9
  4. Zařízení pro osvětlení zadní tabulky registrační značky neplní svoji funkci (osvětlení RZ) nebo vyzařovaná barva nebo elektrické zapojení neodpovídá požadavkům0,9
  5. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům0,9

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely CFMOTO

ModelČástečně způsobiléProhlídek
CFMOTO JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR 8,3 % 109
CFMOTO CFORCE520L 1,9 % 267
CFMOTO CFORCE 1000 2,5 % 197
CFMOTO CFORCE450L 1,0 % 197
CFMOTO CFORCE 850XC 1,7 % 119
CFMOTO CFORCE450S 2,6 % 117

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 109 pravidelných technických prohlídek motocyklů CFMOTO JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 8,3 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 4,1 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,29 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka CFMOTO: 2,9 % a 0,29 %.

  • 1 332 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 0 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Brzdová svítilna nebo její optický systém poškozený (1,8 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 109 8,3 % +4,1 0,00 % −0,29 14,1 let 6 417 km
2025 135 8,1 % +3,9 0,00 % −0,29 13,9 let 5 721 km
2024 164 4,3 % +0,4 0,00 % −0,30 11,9 let 5 309 km
2023 77 2,6 % −0,8 0,00 % −0,25 10,7 let 5 183 km
2022 62 3,2 % −0,5 0,00 % −0,20 11,0 let 5 805 km
2021 28 7,1 % +3,5 0,00 % −0,29 9,7 let 5 437 km
2020 13 0,0 % −3,6 0,00 % −0,26 6,0 let 3 634 km
2019 13 0,0 % −3,8 0,00 % −0,31 6,5 let 4 643 km
2018 16 6,3 % +2,3 0,00 % −0,21 6,3 let 3 701 km
2017 6 0,0 % −5,9 0,00 % −0,27 7,5 let 5 346 km
2016 7 28,6 % +22,0 0,00 % −0,24 7,1 let 6 167 km
2015 3 0,0 % −3,1 33,33 % +32,89 6,0 let 5 626 km
2014 2 0,0 % −2,6 0,00 % −0,40 6,0 let 7 522 km
2013 6 0,0 % −2,7 0,00 % −0,45 5,7 let 5 645 km
2012 4 0,0 % −2,8 0,00 % −0,89 4,0 let 3 701 km
2011 9 0,0 % −2,5 11,11 % +9,88 3,8 let 3 175 km

Podle ročníku

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2026
2014 – – – 2,2 % 3,3 % (12 let)

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2006; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2026STK 2025STK 2024
2014 3,3 % 2,2 %
2007 10,2 %

Vozový park v ČR

V provozu
1 332
z 1 539 registrovaných celkem
Zaniklo
40
2,6 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
36 / 131
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
0,5 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Nejčastější vážné závady

  1. Brzdová svítilna nebo její optický systém poškozený 1,8 na 100 prohlídek
    Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. (4.3.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  2. Spínač směrových světel nebo výstražné signalizace nefunguje nebo není spolehlivý nebo nefunguje v souladu s požadavky 0,9 na 100 prohlídek
    Směrová světla nelze uvést v činnost nebo spínač směrových světel není spolehlivý. (4.4.2.1.4, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  3. Světlomet nebo jeho optický systém poškozený nebo vadný 0,9 na 100 prohlídek
    Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. (4.1.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  4. Zařízení pro osvětlení zadní tabulky registrační značky neplní svoji funkci (osvětlení RZ) nebo vyzařovaná barva nebo elektrické zapojení neodpovídá požadavkům 0,9 na 100 prohlídek
    Zařízení neosvětluje nebo neosvětluje dostatečně zadní tabulku registrační značky. (4.7.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  5. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 0,9 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. (4.3.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  6. Optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený 0,9 na 100 prohlídek
    Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. (4.2.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  7. Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla 0,9 na 100 prohlídek
    Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v registru silničních vozidel. (5.2.3.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
  8. Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 0,9 na 100 prohlídek
    Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01. 2002). (0.2.2.1.2, 0. identifikace vozidla)
  9. Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 0,9 na 100 prohlídek
    Zdroj světla zjevně vadný (např. zčernalá žárovka) nebo poškozený tak, že zjevně ovlivňuje fotometrické vlastnosti obrysové nebo denní svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. (4.2.1.1.3, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  10. Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný nebo zjevně nefunguje nebo chybí 0,9 na 100 prohlídek
    Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. (5.3.2.2.2, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)

Závady u pravidelných prohlídek motocyklů CFMOTO JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak CFMOTO JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR dopadá na STK?

Z 109 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 8,3 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,1 % částečně způsobilých, CFMOTO JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely CFMOTO