CFMOTO JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR motocykl
CFMOTO JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR se vyrábí od roku 2008. V Česku jich jezdí 309, 1 % z nich jsou dovezené ojeté.
- 2008–dosud
- kategorie L
Výsledky STK
- Způsobilé 88,2 %
- Částečně způsobilé 11,8 % stejně stará vozidla 4,1 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,35 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 17 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Zdroj světla světlometu nesvítí, je vadný nebo chybí 5,9
- Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla 5,9
- Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 5,9
- Zařízení pro osvětlení zadní tabulky registrační značky neplní svoji funkci (osvětlení RZ) nebo vyzařovaná barva nebo elektrické zapojení neodpovídá požadavkům 5,9
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- CFMOTO
- Roky výroby
- 2008–dosud
- V provozu v ČR
- 309 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 128Závady v čase
podíl prohlídekNejčastější závady
- Zdroj světla světlometu nesvítí, je vadný nebo chybí5,9
- Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla5,9
- Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky5,9
- Zařízení pro osvětlení zadní tabulky registrační značky neplní svoji funkci (osvětlení RZ) nebo vyzařovaná barva nebo elektrické zapojení neodpovídá požadavkům5,9
- Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé5,9
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s dalšími modely CFMOTO
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| CFMOTO JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR | – | 17 |
| CFMOTO CFORCE520L | 1,9 % | 267 |
| CFMOTO CFORCE 1000 | 2,5 % | 197 |
| CFMOTO CFORCE450L | 1,0 % | 197 |
| CFMOTO CFORCE 850XC | 1,7 % | 119 |
| CFMOTO CFORCE450S | 2,6 % | 117 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 17 pravidelných technických prohlídek motocyklů CFMOTO JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 11,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka CFMOTO: 2,9 % a 0,29 %.
- 309 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 1 % dovezených ojetých.
- Nejčastější vážná závada: Zdroj světla světlometu nesvítí, je vadný nebo chybí (5,9 na 100 prohlídek).
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 11,8 % | +7,7 | 0,00 % | −0,35 | 14,6 let | 5 794 km |
| 2025 | 22 | 4,5 % | −0,1 | 0,00 % | −0,32 | 14,1 let | 6 485 km |
| 2024 | 46 | 4,3 % | +0,6 | 0,00 % | −0,26 | 11,8 let | 5 290 km |
| 2023 | 16 | 6,3 % | +3,1 | 0,00 % | −0,37 | 13,3 let | 6 177 km |
| 2022 | 7 | 0,0 % | −3,9 | 0,00 % | −0,34 | 11,1 let | 7 399 km |
| 2021 | 2 | 0,0 % | −3,8 | 0,00 % | −0,27 | 12,0 let | 5 042 km |
| 2020 | 2 | 0,0 % | −3,6 | 0,00 % | −0,27 | 7,5 let | 4 635 km |
| 2019 | 3 | 0,0 % | −3,1 | 0,00 % | −0,27 | 3,7 let | 2 014 km |
| 2018 | 6 | 16,7 % | +12,4 | 0,00 % | −0,21 | 7,3 let | 3 951 km |
| 2017 | 2 | 50,0 % | +44,2 | 0,00 % | −0,23 | 8,0 let | 4 833 km |
| 2016 | 1 | 0,0 % | −6,6 | 0,00 % | −0,39 | 7,0 let | 878 km |
| 2015 | 2 | 0,0 % | −3,2 | 0,00 % | −0,35 | 6,0 let | 8 089 km |
| 2013 | 1 | 0,0 % | −3,2 | 0,00 % | −0,52 | 4,0 let | 723 km |
| 2012 | 1 | 0,0 % | −3,1 | 0,00 % | −0,97 | 4,0 let | 6 300 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2008; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Nejčastější vážné závady
-
Zdroj světla světlometu nesvítí, je vadný nebo chybí
5,9 na 100 prohlídek
Nesvítí některý povinný světlomet. (4.1.1.1.3, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla
5,9 na 100 prohlídek
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v registru silničních vozidel. (5.2.3.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky
5,9 na 100 prohlídek
Počet odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). (4.8.2.1.4, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Zařízení pro osvětlení zadní tabulky registrační značky neplní svoji funkci (osvětlení RZ) nebo vyzařovaná barva nebo elektrické zapojení neodpovídá požadavkům
5,9 na 100 prohlídek
Zařízení neosvětluje nebo neosvětluje dostatečně zadní tabulku registrační značky. (4.7.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Kryt kola nebo blatník, je-li vyžadován, chybí nebo je nadměrně zkorodovaný nebo je poškozený tak, že neplní svoji funkci nebo jeho uchycení je uvolněné nebo není spolehlivé
5,9 na 100 prohlídek
Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. (6.2.10.2.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
5,9 na 100 prohlídek
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. (4.7.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
Závady u pravidelných prohlídek motocyklů CFMOTO JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak CFMOTO JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR dopadá na STK?
Z 17 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 11,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,1 % částečně způsobilých, CFMOTO JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR tedy dopadá hůř než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely CFMOTO
- CFORCE520L1,9 % · 0,37 %
- CFORCE 10002,5 % · 0,00 %
- CFORCE450L1,0 % · 0,51 %
- CFORCE 850XC1,7 % · 1,68 %
- CFORCE450S2,6 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR8,3 % · 0,00 %
- GLADIATOR X85,1 % · 0,00 %
- CFORCE520S1,1 % · 0,00 %
- CFORCE5500,0 % · 0,00 %
- 650MT0,0 % · 0,00 %
- CFORCE 6000,0 % · 1,92 %
- CFORCE 820LE0,0 % · 0,00 %
- CFORCE 6252,4 % · 0,00 %
- GLADIATOR X69,1 % · 0,00 %
- 650GT9,7 % · 0,00 %
- X5 GLADIATOR7,7 % · 0,00 %
- GLADIATOR X50,0 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN GLADIATOR X550 EFI4,0 % · 0,00 %
- CFORCE 800 LE4,3 % · 0,00 %
- X6 GLADIATOR5,9 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 530 RX GLADIATOR0,0 % · 0,00 %
- V30,0 % · 0,00 %