CFMOTO GLADIATOR X6 motocykl
CFMOTO GLADIATOR X6 se vyrábí od roku 2010. V Česku jich jezdí 249. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 4,8 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 14,3 roku a 6 051 km.
- 2010–dosud
- kategorie L
Výsledky STK
- Způsobilé 90,9 %
- Částečně způsobilé 9,1 % stejně stará vozidla 4,3 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,29 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 33 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít 3,0
- Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 3,0
- Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 3,0
- Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 3,0
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- CFMOTO
- Roky výroby
- 2010–dosud
- V provozu v ČR
- 249 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 258Závady v čase
podíl prohlídekNejčastější závady
- Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít3,0
- Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům3,0
- Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům3,0
- Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům3,0
- Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům3,0
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s dalšími modely CFMOTO
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| CFMOTO GLADIATOR X6 | 9,1 % | 33 |
| CFMOTO CFORCE520L | 1,9 % | 267 |
| CFMOTO CFORCE 1000 | 2,5 % | 197 |
| CFMOTO CFORCE450L | 1,0 % | 197 |
| CFMOTO CFORCE 850XC | 1,7 % | 119 |
| CFMOTO CFORCE450S | 2,6 % | 117 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 33 pravidelných technických prohlídek motocyklů CFMOTO GLADIATOR X6 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 9,1 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 4,8 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,29 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka CFMOTO: 2,9 % a 0,29 %.
- 249 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026).
- Nejčastější vážná závada: Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít (3 na 100 prohlídek).
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 9,1 % | +4,8 | 0,00 % | −0,29 | 14,3 let | 6 051 km |
| 2025 | 35 | 0,0 % | −4,2 | 0,00 % | −0,41 | 13,5 let | 6 608 km |
| 2024 | 41 | 4,9 % | +1,0 | 2,44 % | +2,19 | 12,1 let | 6 201 km |
| 2023 | 15 | 0,0 % | −4,0 | 0,00 % | −0,32 | 11,1 let | 8 141 km |
| 2022 | 20 | 0,0 % | −3,5 | 0,00 % | −0,26 | 9,6 let | 4 325 km |
| 2021 | 11 | 9,1 % | +5,7 | 0,00 % | −0,30 | 9,0 let | 5 115 km |
| 2020 | 10 | 0,0 % | −3,6 | 0,00 % | −0,41 | 7,9 let | 5 390 km |
| 2019 | 12 | 8,3 % | +4,4 | 0,00 % | −0,30 | 6,5 let | 3 973 km |
| 2018 | 20 | 5,0 % | +1,0 | 0,00 % | −0,19 | 5,9 let | 5 471 km |
| 2017 | 17 | 0,0 % | −4,4 | 0,00 % | −0,17 | 5,0 let | 3 108 km |
| 2016 | 15 | 0,0 % | −5,2 | 0,00 % | −0,19 | 4,6 let | 3 168 km |
| 2015 | 13 | 0,0 % | −3,1 | 0,00 % | −0,40 | 3,7 let | 3 662 km |
| 2014 | 16 | 0,0 % | −2,9 | 0,00 % | −0,30 | 3,5 let | 2 596 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Nejčastější vážné závady
-
Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít
3,0 na 100 prohlídek
Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. (0.2.1.1, 0. identifikace vozidla)
-
Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
3,0 na 100 prohlídek
Nesvítí některá směrová svítilna. (4.4.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
3,0 na 100 prohlídek
Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. (4.2.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
3,0 na 100 prohlídek
Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. (4.3.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
3,0 na 100 prohlídek
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. (4.7.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje
3,0 na 100 prohlídek
Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. (7.11.2.1, 7. jiné vybavení)
Závady u pravidelných prohlídek motocyklů CFMOTO GLADIATOR X6 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak CFMOTO GLADIATOR X6 dopadá na STK?
Z 33 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 9,1 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,3 % částečně způsobilých, CFMOTO GLADIATOR X6 tedy dopadá hůř než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely CFMOTO
- CFORCE520L1,9 % · 0,37 %
- CFORCE 10002,5 % · 0,00 %
- CFORCE450L1,0 % · 0,51 %
- CFORCE 850XC1,7 % · 1,68 %
- CFORCE450S2,6 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR8,3 % · 0,00 %
- GLADIATOR X85,1 % · 0,00 %
- CFORCE520S1,1 % · 0,00 %
- CFORCE5500,0 % · 0,00 %
- 650MT0,0 % · 0,00 %
- CFORCE 6000,0 % · 1,92 %
- CFORCE 820LE0,0 % · 0,00 %
- CFORCE 6252,4 % · 0,00 %
- 650GT9,7 % · 0,00 %
- X5 GLADIATOR7,7 % · 0,00 %
- GLADIATOR X50,0 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN GLADIATOR X550 EFI4,0 % · 0,00 %
- CFORCE 800 LE4,3 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR11,8 % · 0,00 %
- X6 GLADIATOR5,9 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 530 RX GLADIATOR0,0 % · 0,00 %
- V30,0 % · 0,00 %