CFMOTO V3 motocykl
Motocykl CFMOTO V3 se vyrábí od roku 2006. V Česku jich jezdí 110.
- 2006–dosud
- kategorie L
- Motocykl
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 100 %
- Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 4,6 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,29 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 3 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- CFMOTO
- Roky výroby
- 2006–dosud
- Palivo
- benzín
- Výkon
- 10 kW
- Počet míst
- 2
- V provozu v ČR
- 110 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 415Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely CFMOTO
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| CFMOTO V3 | – | 3 |
| CFMOTO CFORCE520L | 1,9 % | 267 |
| CFMOTO CFORCE 1000 | 2,5 % | 197 |
| CFMOTO CFORCE450L | 1,0 % | 197 |
| CFMOTO CFORCE 850XC | 1,7 % | 119 |
| CFMOTO CFORCE450S | 2,6 % | 117 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 3 pravidelných technických prohlídek motocyklů CFMOTO V3 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka CFMOTO: 2,9 % a 0,29 %.
- 110 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026).
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0,0 % | −4,6 | 0,00 % | −0,29 | 18,7 let | 16 084 km |
| 2025 | 2 | 0,0 % | −4,8 | 0,00 % | −0,35 | 16,5 let | 7 813 km |
| 2024 | 1 | 0,0 % | −4,6 | 0,00 % | −0,37 | 17,0 let | 18 691 km |
| 2023 | 12 | 0,0 % | −3,5 | 0,00 % | −0,35 | 15,1 let | 12 477 km |
| 2022 | 22 | 9,1 % | +5,0 | 0,00 % | −0,29 | 14,0 let | 14 375 km |
| 2021 | 11 | 0,0 % | −4,1 | 0,00 % | −0,34 | 12,8 let | 9 616 km |
| 2020 | 16 | 6,3 % | +1,7 | 0,00 % | −0,36 | 11,8 let | 9 875 km |
| 2019 | 19 | 0,0 % | −4,8 | 0,00 % | −0,35 | 11,2 let | 16 877 km |
| 2018 | 43 | 9,3 % | +4,6 | 0,00 % | −0,26 | 9,9 let | 11 521 km |
| 2017 | 30 | 0,0 % | −6,2 | 0,00 % | −0,27 | 9,1 let | 11 470 km |
| 2016 | 51 | 5,9 % | −0,9 | 0,00 % | −0,32 | 8,0 let | 13 898 km |
| 2015 | 44 | 0,0 % | −3,3 | 0,00 % | −0,40 | 6,9 let | 10 703 km |
| 2014 | 50 | 4,0 % | +1,3 | 0,00 % | −0,40 | 6,0 let | 8 332 km |
| 2013 | 36 | 2,8 % | −0,2 | 0,00 % | −0,48 | 5,1 let | 10 180 km |
| 2012 | 41 | 0,0 % | −2,9 | 0,00 % | −0,89 | 4,0 let | 7 881 km |
| 2011 | 24 | 0,0 % | −2,4 | 0,00 % | −1,20 | 3,6 let | 7 913 km |
| 2010 | 10 | 0,0 % | −2,6 | 0,00 % | −0,96 | 3,5 let | 7 822 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje CFMOTO V3
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 2 220 mm | – |
| Šířka | 850 mm | – |
| Výška | 1 135 mm | – |
| Rozvor | 1 500 mm | – |
| Míst k sezení | 2 | – |
| Provozní hmotnost | 178 kg | – |
| Největší přípustná hmotnost | 328 kg | – |
| Nejvyšší rychlost | 100 km/h | – |
| Hluk za jízdy | 78,3 dB(A) | – |
Karoserie
- MOTOCYKL 50 %
- ČTYŘKOLKA 50 %
Pohon
- jedna náprava 100 %
Emisní norma
- EURO 3 56 %
- EURO 2 44 %
Tažné zařízení v TP
- ne 100 %
Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ 37 %
- ČERVENÁ-METAL 22 %
- ČERVENÁ 17 %
- ČERVENÁ-TMAVÁ 11 %
- STŘÍBRNÁ-METAL 9,8 %
- FIALOVÁ 1,2 %
- STŘÍBRNÁ 1,2 %
- FIALOVÁ-METAL 1,2 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Motorizace
Motorizace podle registru vozidel (nejméně 50 vozů v provozu) a výsledky pravidelných technických prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.). „Proti stejně starým“: rozdíl v procentních bodech oproti průměru všech motocyklů stejného stáří; záporná hodnota znamená lepší výsledek.
| Motor | Generace | Výkon | Objem | Palivo | V provozu | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 172MM-A | – | 10 kW (14 k) | 244 cm³ | benzín | 82 | 6 | – | – | – | – | 14 368 km |
Technické údaje motorizací
| Motor | Výkon | Spotřeba | CO₂ | Max. rychlost | Hmotnost | Brzděný přívěs | Emise | Pohon 4×4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 172MM-A | 10 kW | – | – | 100 km/h | 178 kg | – | EURO 3 | 0 % |
Nejčastější hodnoty zapsané v registru vozidel u vozů dané motorizace; spotřeba kombinovaná v l/100 km. Hodnoty se v rámci motorizace liší podle karoserie, kol a výbavy.
Časté otázky
Jak CFMOTO V3 dopadá na STK?
Z 3 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,6 % částečně způsobilých, CFMOTO V3 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely CFMOTO
- CFORCE520L1,9 % · 0,37 %
- CFORCE 10002,5 % · 0,00 %
- CFORCE450L1,0 % · 0,51 %
- CFORCE 850XC1,7 % · 1,68 %
- CFORCE450S2,6 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 510 RX GLADIATOR8,3 % · 0,00 %
- GLADIATOR X85,1 % · 0,00 %
- CFORCE520S1,1 % · 0,00 %
- CFORCE5500,0 % · 0,00 %
- 650MT0,0 % · 0,00 %
- CFORCE 6000,0 % · 1,92 %
- CFORCE 820LE0,0 % · 0,00 %
- CFORCE 6252,4 % · 0,00 %
- GLADIATOR X69,1 % · 0,00 %
- 650GT9,7 % · 0,00 %
- X5 GLADIATOR7,7 % · 0,00 %
- GLADIATOR X50,0 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN GLADIATOR X550 EFI4,0 % · 0,00 %
- CFORCE 800 LE4,3 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 530RX-A GLADIATOR11,8 % · 0,00 %
- X6 GLADIATOR5,9 % · 0,00 %
- JOURNEYMAN 530 RX GLADIATOR0,0 % · 0,00 %