VAZ 2111

Kombi VAZ 2111 se vyrábí od roku 1975. V Česku jich jezdí 23, 22 % z nich jsou dovezené ojeté.

  • 1975–dosud
  • kategorie M1
  • Kombi
  • 5 míst

Výsledky STK

  • Způsobilé 100 %
  • Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 9,6 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 1,09 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 1 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 50,0
  • Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 50,0
  • Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené 50,0
  • Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 50,0

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
VAZ
Roky výroby
1975–dosud
Počet míst
5
V provozu v ČR
23 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 602

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům50,0
  2. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům50,0
  3. Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené50,0
  4. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům50,0
  5. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům50,0

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2025. Všechny závady

Srovnání s podobnými vozy

ModelČástečně způsobiléProhlídek
VAZ 2111 – 1
ŠKODA FABIA 7,8 % 197 732
ŠKODA RAPID 4,6 % 30 756
FORD ESCORT 8,4 % 370
ŠKODA FORMAN 10,2 % 314
RENAULT CLIO 7,5 % 15 266

Podobná délka a hmotnost podle registru, podíl částečně způsobilých v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 1 pravidelných technických prohlídek aut VAZ 2111 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka VAZ: 6,5 % a 1,31 %.

  • 23 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 22 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům (50 na 100 prohlídek).
  • Zaniklé vozy: polovina měla při poslední prohlídce víc než 112 500 km, průměrně ve stáří 11,4 let.

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 1 0,0 % −9,6 0,00 % −1,09 23,0 let 14 000 km
2025 2 50,0 % +39,3 0,00 % −1,25 22,0 let 196 443 km
2024 1 0,0 % −10,0 0,00 % −1,29 21,0 let 13 908 km
2023 8 0,0 % −8,0 0,00 % −1,14 20,8 let 124 576 km
2022 3 100,0 % +91,7 0,00 % −1,19 19,7 let 62 248 km
2021 7 0,0 % −7,5 0,00 % −1,23 18,6 let 106 586 km
2020 6 16,7 % +8,2 0,00 % −1,09 17,3 let 110 515 km
2019 13 7,7 % −1,6 0,00 % −0,92 16,5 let 105 932 km
2018 8 12,5 % +4,0 0,00 % −1,30 15,5 let 106 508 km
2017 26 3,8 % −4,6 11,54 % +10,07 14,8 let 126 893 km
2016 33 9,1 % +0,8 3,03 % +1,59 13,2 let 105 644 km
2015 42 7,1 % −0,4 0,00 % −1,86 12,5 let 103 130 km
2014 42 4,8 % −2,0 2,38 % +0,42 11,4 let 94 651 km
2013 62 8,1 % +1,0 8,06 % +5,99 10,5 let 103 009 km
2012 63 6,3 % −0,5 3,17 % +0,26 10,0 let 91 857 km
2011 88 10,2 % +4,4 13,64 % +9,87 8,9 let 94 617 km
2010 82 7,3 % +1,9 9,76 % +6,21 8,0 let 94 351 km
2009 94 4,3 % −1,2 11,70 % +8,35 7,3 let 85 223 km
2008 21 9,5 % +3,6 14,29 % +10,51 6,8 let 91 906 km

Podle ročníku

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2011
2002 – – 8,8 % – –
2001 – – 4,3 % 7,3 % 7,3 % (10 let)

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 1975; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2011STK 2010STK 2009
2002 8,8 %
2001 7,3 % 4,3 %

Nájezd zaniklých vozů

Zaniklé vozy
60
se stavem tachometru z prohlídek STK
Střední poslední nájezd
112 500 km
polovina vozů zanikla s nižším
Průměrný poslední nájezd
119 771 km
při poslední prohlídce
Stáří při poslední prohlídce
11,4 let
průměr, od první registrace

Poslední známý nájezd (tis. km)

Vozy se stavem ZÁNIK v registru vozidel (trvalé vyřazení, zpravidla ekologická likvidace) a stav tachometru při jejich poslední technické prohlídce od roku 2008. Vůz mohl zaniknout až dva roky po ní, skutečný konečný nájezd je proto o něco vyšší. Model a generace podle zápisu při prohlídce, osobní automobily (M1).

Vozový park v ČR

V provozu
23
z 224 registrovaných celkem
Zaniklo
163
72,8 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
30 / 8
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
22,8 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Technické údaje VAZ 2111

ÚdajTypickyRozpětí (90 % vozů)
Délka 4 285 mm –
Šířka 1 680 mm –
Výška 1 480 mm –
Rozvor 2 492 mm –
Míst k sezení 5 –
Provozní hmotnost 1 120 kg 1 030–1 195
Největší přípustná hmotnost 1 550 kg 1 475–1 550
Brzděný přívěs 800 kg 800–1 000
Nejvyšší rychlost 165 km/h –
Spotřeba kombinovaná 7,6 l/100 km 7,3–7,6
Hluk za jízdy 72,9 dB(A) 72,1–72,9

Karoserie

  • KOMBI 80 %
  • AC KOMBI 10 %
  • 5 DVÉŘOVÁ 10 %

Pohon

  • jedna náprava 100 %

Emisní norma

  • EURO 3 100 %

Pneumatiky

  • 175/70 R13 100 %

Tažné zařízení v TP

  • ne 73 %
  • ano 27 %

Barva

  • ZELENÁ-METAL 18 %
  • ZEL-ŽLUTÁ-METAL 18 %
  • ŠEDÁ 9,1 %
  • ŠEDÁ-METAL 9,1 %
  • MODRÁ-TMAVÁ 9,1 %
  • FIALOVÁ-METAL 9,1 %
  • STŘÍBRNÁ-METAL 9,1 %
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ 9,1 %

Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.

Provedení podle začátku VIN

Prvních 8 znaků VIN určuje výrobce, model, karoserii a motor podle kódování výrobce. Vozy VAZ 2111 podle začátku VIN (aspoň 20 vozů), s motorem a ročníky, jak je zapsaly stanice, a výsledky pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.). Začátky s dostatkem vozů mají vlastní stránku se statistikami.

Začátek VINMotorRočníkyVozůProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým
XTA21110 2111 46 %, VAZ 2111 33 %, VAZ2111 6 % 2000–2005 113 0 – – – –

Nejčastější vážné závady

  1. Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 50,0 na 100 prohlídek
    Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. (4.5.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  2. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 50,0 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá směrová svítilna. (4.4.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  3. Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené 50,0 na 100 prohlídek
    Netěsnost zařízení k omezení emisí, která by měla vliv na měření emisí. (8.2.1.1.2, 8. obtěžování okolí)
  4. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 50,0 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. (4.3.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  5. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 50,0 na 100 prohlídek
    Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. (4.4.1.1.4, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)

Závady u pravidelných prohlídek aut VAZ 2111 v roce 2025, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak VAZ 2111 dopadá na STK?

Z 1 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 9,6 % částečně způsobilých, VAZ 2111 tedy dopadá lépe než průměr.

Kolik VAZ 2111 najede, než skončí?

Z 60 zaniklých vozů měla polovina při poslední prohlídce víc než 112 500 km, průměrně 119 771 km ve stáří 11,4 let.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely VAZ

  • 21014,0 % · 2,75 %
  • 21034,1 % · 0,68 %
  • NIVA13,3 % · 1,77 %
  • 21074,9 % · 0,00 %
  • 21055,0 % · 0,00 %
  • 21065,9 % · 0,00 %
  • 21025,4 % · 0,00 %
  • 21046,9 % · 0,00 %
  • 210824,0 % · 0,00 %
  • 21120,0 % · 0,00 %
  • 21100,0 % · 0,00 %