AVIA A15 nákladní N2, N3

AVIA A15 se vyrábí od roku 1968. V Česku jich jezdí 392, 48 % z nich jsou dovezené ojeté.

  • 1968–dosud
  • kategorie N2, N3
AVIA A15 – ilustrační obrázek vygenerovaný AI
Ilustrační obrázek – vygenerováno AI

Výsledky STK

  • Způsobilé 77,8 %
  • Částečně způsobilé 22,2 % stejně stará vozidla 8,5 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 1,37 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 18 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Nadměrná radiální vůle rejdového čepu 11,1
  • Světlomet nebo jeho optický systém poškozený nebo vadný 5,6
  • Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu 5,6
  • Nevhodná vůle v pohyblivých spojích pákového mechanismu řízení 5,6

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
AVIA
Roky výroby
1968–dosud
V provozu v ČR
392 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 1 916

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Nadměrná radiální vůle rejdového čepu11,1
  2. Světlomet nebo jeho optický systém poškozený nebo vadný5,6
  3. Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu5,6
  4. Nevhodná vůle v pohyblivých spojích pákového mechanismu řízení5,6
  5. Opacita u vozidel kategorie M a N přesahuje stanovené hodnoty5,6

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely AVIA

ModelČástečně způsobiléProhlídek
AVIA A15 – 18
AVIA A31 11,0 % 1 292
AVIA D90 13,3 % 713
AVIA D75 10,5 % 563
AVIA A30 11,3 % 532
AVIA A75 8,2 % 255

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 18 pravidelných technických prohlídek nákladních aut AVIA A15 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 22,2 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka AVIA: 10,7 % a 1,61 %.

  • 392 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 48 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Nadměrná radiální vůle rejdového čepu (11,1 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 18 22,2 % +13,7 0,00 % −1,37 30,0 let 28 925 km
2025 25 16,0 % +5,9 8,00 % +6,54 30,0 let 53 099 km
2024 37 16,2 % +7,8 2,70 % +0,82 30,0 let 44 490 km
2023 39 2,6 % −4,2 0,00 % −1,41 29,9 let 54 678 km
2022 35 11,4 % +4,0 2,86 % +1,05 29,9 let 50 101 km
2021 35 8,6 % +1,3 2,86 % +0,81 29,9 let 47 474 km
2020 45 4,4 % −3,9 2,22 % +0,50 29,9 let 47 864 km
2019 67 13,4 % +3,2 0,00 % −1,32 29,8 let 61 774 km
2018 75 12,0 % +2,3 0,00 % −2,51 29,8 let 62 837 km
2017 81 12,3 % +2,5 0,00 % −2,93 29,7 let 57 072 km
2016 94 12,8 % −1,2 5,32 % +1,77 29,3 let 44 551 km
2015 135 7,4 % −1,2 5,19 % +1,20 29,1 let 58 685 km
2014 136 6,6 % −0,2 2,94 % −0,88 28,7 let 69 539 km
2013 148 5,4 % −1,9 2,70 % −1,55 29,0 let 61 194 km
2012 179 7,3 % +0,2 6,70 % +1,06 28,9 let 60 741 km
2011 222 6,3 % −0,5 6,76 % −0,54 28,6 let 66 406 km
2010 228 9,6 % +2,6 8,33 % +0,41 28,8 let 60 159 km
2009 282 6,4 % −0,8 10,28 % +2,12 28,3 let 64 485 km
2008 35 8,6 % 0,0 11,43 % +2,05 28,8 let 73 018 km

Podle ročníku

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2013
1978 – – – – 8,6 % (35 let)

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 1968; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2013STK 2012STK 2011STK 2010STK 2009
1978 8,6 % 9,5 % 13,7 % 10,9 % 6,8 %
1973 12,9 %

Vozový park v ČR

V provozu
392
z 3 204 registrovaných celkem
Zaniklo
2 648
82,6 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
34 / 130
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
57,3 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 1968; 14 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Nejčastější vážné závady

  1. Nadměrná radiální vůle rejdového čepu 11,1 na 100 prohlídek
    U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. (5.1.2.2.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
  2. Světlomet nebo jeho optický systém poškozený nebo vadný 5,6 na 100 prohlídek
    Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. (4.1.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  3. Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu 5,6 na 100 prohlídek
    Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). (0.3.1.2, 0. identifikace vozidla)
  4. Nevhodná vůle v pohyblivých spojích pákového mechanismu řízení 5,6 na 100 prohlídek
    V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. (2.1.3.1.1, 2. řízení)
  5. Opacita u vozidel kategorie M a N přesahuje stanovené hodnoty 5,6 na 100 prohlídek
    Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. (8.2.2.2.1.1, 8. obtěžování okolí)
  6. Počet kotevních úchytů (sedadel) ve vozidle nesouhlasí s údaji uvedenými v dokladech vozidla 5,6 na 100 prohlídek
    Počet kotevních úchytů / sedadel ve vozidle nesouhlasí (chybí / nadpočet) s údaji uvedenými v dokumentaci vozidla. (6.2.6.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
  7. Opacita u vozidel kategorie M a N přesahuje stanovené hodnoty 5,6 na 100 prohlídek
    Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. (8.2.2.2.1.8, 8. obtěžování okolí)
  8. Umístění tabulky registrační značky na vozidle nebo úhly geometrické viditelnosti tabulky registrační značky neodpovídají požadavkům 5,6 na 100 prohlídek
    Neschválená úprava umístění tabulky registrační značky na vozidle vzhledem k minimální nebo maximální výšce nad vozovkou nebo umístění tabulky registrační značky vzhledem k podélné střední rovině vozidla neodpovídá požadavkům a tyto změny umístění u vozidel kategorie L nejsou zapsány v registru silničních vozidel. (0.1.5.1, 0. identifikace vozidla)
  9. Kabina nebo karoserie nebo nástavba poškozená nebo nadměrně zkorodovaná nebo není spolehlivá 5,6 na 100 prohlídek
    Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. (6.2.1.1.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)

Závady u pravidelných prohlídek nákladních aut AVIA A15 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak AVIA A15 dopadá na STK?

Z 18 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 22,2 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 8,5 % částečně způsobilých, AVIA A15 tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely AVIA

  • A3111,0 % · 2,01 %
  • D9013,3 % · 1,54 %
  • D7510,5 % · 0,89 %
  • A3011,3 % · 1,50 %
  • A758,2 % · 1,96 %
  • A8012,5 % · 0,43 %
  • A215,1 % · 6,41 %
  • A609,5 % · 4,05 %
  • CTS 50387,9 % · 1,59 %
  • D609,7 % · 0,00 %
  • D8011,4 % · 2,86 %
  • A6511,1 % · 5,56 %
  • A2012,5 % · 0,00 %