KYMCO SUPER 8 50 motocykl
KYMCO SUPER 8 50 se vyrábí od roku 2007. V Česku jich jezdí 501, 5 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 4,4 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 16,2 roku a 10 558 km.
- 2007–dosud
- kategorie L
Výsledky STK
- Způsobilé 100 %
- Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 4,4 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,34 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 56 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- KYMCO
- Roky výroby
- 2007–dosud
- V provozu v ČR
- 501 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 792Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely KYMCO
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| KYMCO SUPER 8 50 | 0,0 % | 56 |
| KYMCO AGILITY 16+ 125 | 2,5 % | 197 |
| KYMCO AGILITY CITY 125 | 5,6 % | 144 |
| KYMCO AGILITY 50 | 2,6 % | 116 |
| KYMCO SUPER 8 125 | 5,5 % | 109 |
| KYMCO AGILITY CITY+ 125 | 0,0 % | 59 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 56 pravidelných technických prohlídek motocyklů KYMCO SUPER 8 50 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 4,4 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,34 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka KYMCO: 3,1 % a 0,10 %.
- 501 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 5 % dovezených ojetých.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 56 | 0,0 % | −4,4 | 0,00 % | −0,34 | 16,2 let | 10 558 km |
| 2025 | 53 | 3,8 % | −0,6 | 0,00 % | −0,42 | 14,9 let | 13 161 km |
| 2024 | 65 | 3,1 % | −1,0 | 0,00 % | −0,28 | 13,9 let | 11 121 km |
| 2023 | 46 | 0,0 % | −3,6 | 0,00 % | −0,36 | 12,9 let | 10 576 km |
| 2022 | 70 | 1,4 % | −2,5 | 0,00 % | −0,33 | 12,1 let | 10 268 km |
| 2021 | 39 | 0,0 % | −3,7 | 0,00 % | −0,34 | 11,2 let | 10 236 km |
| 2020 | 68 | 2,9 % | −1,2 | 0,00 % | −0,39 | 9,7 let | 9 167 km |
| 2019 | 64 | 3,1 % | −1,5 | 0,00 % | −0,35 | 9,6 let | 8 760 km |
| 2018 | 76 | 2,6 % | −1,9 | 0,00 % | −0,24 | 8,9 let | 9 363 km |
| 2017 | 56 | 1,8 % | −3,5 | 0,00 % | −0,28 | 7,1 let | 11 184 km |
| 2016 | 47 | 2,1 % | −3,5 | 0,00 % | −0,25 | 6,0 let | 9 271 km |
| 2015 | 71 | 2,8 % | −0,4 | 0,00 % | −0,35 | 5,8 let | 7 116 km |
| 2014 | 55 | 1,8 % | −0,9 | 0,00 % | −0,43 | 5,5 let | 7 611 km |
| 2013 | 24 | 4,2 % | +1,4 | 0,00 % | −0,45 | 5,5 let | 7 522 km |
| 2012 | 2 | 0,0 % | −2,8 | 0,00 % | −0,84 | 3,5 let | 16 231 km |
Podle ročníku
| Ročník | ve 4 letech | ve 6 letech | ve 8 letech | ve 10 letech | STK 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | – | 4,0 % | – | 0,0 % | 0,0 % (10 let) |
| 2008 | – | 0,0 % | – | 4,9 % | – |
Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2007; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.
Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek
Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.
| Ročník | STK 2019 | STK 2018 | STK 2015 | STK 2014 |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 0,0 % | 4,0 % | ||
| 2008 | 4,9 % | 0,0 % |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Časté otázky
Jak KYMCO SUPER 8 50 dopadá na STK?
Z 56 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,4 % částečně způsobilých, KYMCO SUPER 8 50 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely KYMCO
- AGILITY 16+ 1252,5 % · 0,00 %
- AGILITY CITY 1255,6 % · 0,00 %
- AGILITY 502,6 % · 0,00 %
- SUPER 8 1255,5 % · 0,92 %
- AGILITY CITY+ 1250,0 % · 0,00 %
- DOWNTOWN0,0 % · 0,00 %
- LIKE 1250,0 % · 0,00 %
- DOWNTOWN 1257,1 % · 0,00 %
- NEW PEOPLE S2,5 % · 0,00 %
- XCITING 5005,1 % · 0,00 %
- DJ 50S2,7 % · 0,00 %
- AGILITY 12511,8 % · 0,00 %
- DJ 125S0,0 % · 0,00 %
- YAGER GT 1253,6 % · 0,00 %
- MXU 5009,5 % · 0,00 %
- VITALITY 506,3 % · 0,00 %
- MXU 2500,0 % · 0,00 %
- DINK 15010,0 % · 0,00 %
- PEOPLE 2500,0 % · 0,00 %
- PULSAR UP0,0 % · 0,00 %