ŠKODA FORMAN dodávka N1
Samon. uzavřená ŠKODA FORMAN se vyrábí od roku 1992. V Česku jich jezdí 134, 13 % z nich jsou dovezené ojeté.
- 1992–dosud
- kategorie N1
- Samon. uzavřená
- 2 místa
Výsledky STK
- Způsobilé 84,2 %
- Částečně způsobilé 15,8 % stejně stará vozidla 9,1 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 1,05 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 19 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Kabina nebo karoserie nebo nástavba poškozená nebo nadměrně zkorodovaná nebo není spolehlivá 10,5
- Emise překračují určené hodnoty udané výrobcem 10,5
- Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech 5,3
- Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla 5,3
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- ŠKODA
- Roky výroby
- 1992–dosud
- Počet míst
- 2–5
- V provozu v ČR
- 134 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 5 786Závady v čase
podíl prohlídekNejčastější závady
- Kabina nebo karoserie nebo nástavba poškozená nebo nadměrně zkorodovaná nebo není spolehlivá10,5
- Emise překračují určené hodnoty udané výrobcem10,5
- Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech5,3
- Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla5,3
- Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) chybí nebo je ve výrazně zhoršeném stavu5,3
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s podobnými vozy
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| ŠKODA FORMAN | – | 19 |
| ŠKODA PICKUP | 10,2 % | 945 |
| ŠKODA FELICIA | 8,6 % | 185 |
Podobná délka a hmotnost podle registru, podíl částečně způsobilých v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 19 pravidelných technických prohlídek dodávek ŠKODA FORMAN v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 15,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka ŠKODA: 9,3 % a 0,79 %.
- 134 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 13 % dovezených ojetých.
- Nejčastější vážná závada: Kabina nebo karoserie nebo nástavba poškozená nebo nadměrně zkorodovaná nebo není spolehlivá (10,5 na 100 prohlídek).
- Nesrovnalost ve stavu tachometru: 10 % vozů (všechny dodávky 13,2 %).
- Zaniklé vozy: polovina měla při poslední prohlídce víc než 162 500 km, průměrně ve stáří 16,2 let.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 19 | 15,8 % | +6,6 | 0,00 % | −1,05 | 30,0 let | 145 661 km |
| 2025 | 25 | 16,0 % | +5,9 | 4,00 % | +2,27 | 29,8 let | 156 457 km |
| 2024 | 26 | 11,5 % | +0,7 | 3,85 % | +1,84 | 29,1 let | 146 561 km |
| 2023 | 42 | 4,8 % | −2,5 | 2,38 % | +0,83 | 28,1 let | 222 766 km |
| 2022 | 38 | 13,2 % | +3,9 | 0,00 % | −1,29 | 26,8 let | 129 197 km |
| 2021 | 54 | 1,9 % | −6,6 | 3,70 % | +1,97 | 26,4 let | 172 413 km |
| 2020 | 52 | 13,5 % | +3,8 | 5,77 % | +4,08 | 25,2 let | 169 530 km |
| 2019 | 85 | 4,7 % | −6,6 | 2,35 % | +1,15 | 24,2 let | 158 404 km |
| 2018 | 87 | 9,2 % | −3,6 | 3,45 % | +1,33 | 23,1 let | 164 731 km |
| 2017 | 143 | 11,9 % | −2,8 | 2,80 % | +0,35 | 22,2 let | 166 683 km |
| 2016 | 161 | 10,6 % | −5,3 | 3,11 % | −0,16 | 21,3 let | 161 289 km |
| 2015 | 275 | 9,8 % | −2,3 | 4,00 % | +0,27 | 20,0 let | 173 349 km |
| 2014 | 339 | 9,1 % | −2,0 | 3,54 % | +0,01 | 19,1 let | 174 790 km |
| 2013 | 460 | 10,9 % | +0,5 | 3,04 % | −0,91 | 18,0 let | 167 664 km |
| 2012 | 566 | 10,8 % | +0,1 | 4,24 % | −0,58 | 17,0 let | 169 040 km |
| 2011 | 785 | 10,2 % | −0,6 | 5,99 % | −0,83 | 16,1 let | 168 641 km |
| 2010 | 1 022 | 10,1 % | +0,1 | 5,68 % | −0,66 | 15,0 let | 165 323 km |
| 2009 | 1 291 | 9,8 % | −0,2 | 6,74 % | +0,32 | 14,3 let | 164 881 km |
| 2008 | 316 | 13,9 % | +2,1 | 6,65 % | −1,17 | 13,7 let | 166 141 km |
Podle ročníku
| Ročník | ve 4 letech | ve 6 letech | ve 8 letech | ve 10 letech | STK 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| 1995 | – | – | – | – | 5,1 % (24 let) |
Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 1992; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.
Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek
Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.
| Ročník | STK 2019 | STK 2018 | STK 2017 | STK 2016 | STK 2015 | STK 2014 | STK 2013 | STK 2012 | STK 2011 | STK 2010 | STK 2009 | STK 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1995 | 5,1 % | 12,2 % | 13,2 % | 8,8 % | 11,1 % | 8,1 % | 13,4 % | 10,4 % | 10,8 % | 10,9 % | 9,3 % | 14,6 % |
| 1994 | 7,7 % | 7,5 % | 9,7 % | 6,7 % | 11,3 % | 10,1 % | 10,9 % | 10,6 % | 12,2 % | 14,6 % | ||
| 1993 | 7,5 % | 13,2 % | 3,6 % | 7,4 % | 9,6 % | 10,9 % | 9,5 % | 15,4 % | ||||
| 1992 | 6,7 % | 9,8 % | 1,5 % |
Nesrovnalosti v nárůstu počtu km
Podle ročníku
Podle roku zjištění
Vozy s aspoň dvěma stavy tachometru z technických prohlídek od roku 2008. Nesrovnalost = zapsaný stav nižší o víc než 1 000 km než nejvyšší dřívější stav téhož vozu, potvrzený i další prohlídkou. Jednorázové chyby zápisu (stav, který se při další prohlídce vrátí) se nepočítají. Příčinou může být třeba výměna přístroje, chyba zápisu nebo dovoz s tachometrem v mílích. Konkrétní vůz lze ověřit na stránce prověření podle VIN.
Nájezd zaniklých vozů
Poslední známý nájezd (tis. km)
Vozy se stavem ZÁNIK v registru vozidel (trvalé vyřazení, zpravidla ekologická likvidace) a stav tachometru při jejich poslední technické prohlídce od roku 2008. Vůz mohl zaniknout až dva roky po ní, skutečný konečný nájezd je proto o něco vyšší. Model a generace podle zápisu při prohlídce, dodávky a malá užitková vozidla (N1).
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 1992; 3 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Technické údaje ŠKODA FORMAN
| Údaj | Typicky | Rozpětí (90 % vozů) |
|---|---|---|
| Délka | 4 160 mm | 4 160–4 200 |
| Šířka | 1 620 mm | – |
| Výška | 1 805 mm | 1 425–1 805 |
| Rozvor | 2 450 mm | – |
| Míst k sezení | 2 | 2–5 |
| Provozní hmotnost | 920 kg | 920–995 |
| Největší přípustná hmotnost | 1 370 kg | – |
| Brzděný přívěs | 750 kg | – |
| Nejvyšší rychlost | 130 km/h | 130–140 |
| Spotřeba kombinovaná | 8,3 l/100 km | 7,9–8,6 |
| Hluk za jízdy | 77,0 dB(A) | – |
Karoserie
- SAMON. UZAVŘENÁ 60 %
- KOMBI 20 %
- BA PICK UP 10 %
- NÁKLADNÍ 10 %
Pohon
- jedna náprava 100 %
Emisní norma
- EURO 1 100 %
Pneumatiky
- 165/70 R13 100 %
Tažné zařízení v TP
- ne 73 %
- ano 27 %
Barva
- BÍLÁ 55 %
- MODRÁ-METAL 9,1 %
- MODRÁ-TMAVÁ 9,1 %
- ZELENÁ-SVĚTLÁ 9,1 %
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ 9,1 %
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ 9,1 %
Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.
Nejčastější vážné závady
-
Kabina nebo karoserie nebo nástavba poškozená nebo nadměrně zkorodovaná nebo není spolehlivá
10,5 na 100 prohlídek
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. (6.2.1.1.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Emise překračují určené hodnoty udané výrobcem
10,5 na 100 prohlídek
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. (8.2.1.2.1, 8. obtěžování okolí)
-
Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech
5,3 na 100 prohlídek
Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. (1.2.1.1.1, 1. brzdové zařízení)
-
Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla
5,3 na 100 prohlídek
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v registru silničních vozidel. (5.2.3.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) chybí nebo je ve výrazně zhoršeném stavu
5,3 na 100 prohlídek
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je chybně upevněna nebo poškozená tak, že neplní svoji funkci a dochází k úniku maziva nebo prachovka chybí. (5.3.4.2.2, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný nebo zjevně nefunguje nebo chybí
5,3 na 100 prohlídek
Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. (5.3.2.2.2, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Podlaha je ve velmi zhoršeném stavu nebo je nespolehlivá nebo děravá nebo neodpovídá požadavkům
5,3 na 100 prohlídek
Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. (6.2.4.1.1, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Světlomet nebo jeho optický systém poškozený nebo vadný
5,3 na 100 prohlídek
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. (4.1.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Spínač směrových světel nebo výstražné signalizace nefunguje nebo není spolehlivý nebo nefunguje v souladu s požadavky
5,3 na 100 prohlídek
Směrová světla nelze uvést v činnost nebo spínač směrových světel není spolehlivý. (4.4.2.1.4, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
V uchycení systému nezávislého zavěšení kol jsou nadměrné vůle nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné nebo chybí nebo je uchycení systému nezávislého zavěšení kol nespolehlivé nebo neodpovídá požadavkům
5,3 na 100 prohlídek
V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné. (5.3.3.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
Závady u pravidelných prohlídek dodávek ŠKODA FORMAN v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak ŠKODA FORMAN dopadá na STK?
Z 19 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 15,8 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 9,1 % částečně způsobilých, ŠKODA FORMAN tedy dopadá hůř než průměr.
Kolik ŠKODA FORMAN najede, než skončí?
Z 762 zaniklých vozů měla polovina při poslední prohlídce víc než 162 500 km, průměrně 174 471 km ve stáří 16,2 let.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.