KEEWAY FLASH 50 motocykl
KEEWAY FLASH 50 se vyrábí od roku 2007. V Česku jich jezdí 215, 3 % z nich jsou dovezené ojeté.
- 2007–dosud
- kategorie L
Výsledky STK
- Způsobilé 100 %
- Částečně způsobilé 0,0 % stejně stará vozidla 4,4 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,36 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 15 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
Závady zatím nejsou k dispozici.
Základní informace
- Výrobce
- KEEWAY
- Roky výroby
- 2007–dosud
- V provozu v ČR
- 215 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 279Závady v čase
podíl prohlídekSrovnání s dalšími modely KEEWAY
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| KEEWAY FLASH 50 | – | 15 |
| KEEWAY FOCUS | 1,0 % | 98 |
| KEEWAY CITYBLADE | 1,1 % | 87 |
| KEEWAY HURRICANE | 4,8 % | 63 |
| KEEWAY F-ACT 50 | 0,0 % | 42 |
| KEEWAY LOGIK | 2,5 % | 40 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 15 pravidelných technických prohlídek motocyklů KEEWAY FLASH 50 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka KEEWAY: 3,1 % a 0,77 %.
- 215 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 3 % dovezených ojetých.
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 0,0 % | −4,4 | 0,00 % | −0,36 | 15,7 let | 4 284 km |
| 2025 | 22 | 0,0 % | −4,2 | 0,00 % | −0,48 | 14,2 let | 7 289 km |
| 2024 | 22 | 0,0 % | −3,9 | 0,00 % | −0,32 | 12,6 let | 7 605 km |
| 2023 | 26 | 3,8 % | +0,3 | 0,00 % | −0,36 | 12,6 let | 8 442 km |
| 2022 | 17 | 5,9 % | +2,3 | 0,00 % | −0,32 | 10,4 let | 4 607 km |
| 2021 | 20 | 0,0 % | −3,7 | 0,00 % | −0,37 | 10,8 let | 11 435 km |
| 2020 | 19 | 10,5 % | +6,3 | 0,00 % | −0,40 | 9,7 let | 7 112 km |
| 2019 | 22 | 4,5 % | +0,2 | 0,00 % | −0,39 | 9,0 let | 8 532 km |
| 2018 | 16 | 6,3 % | +1,7 | 0,00 % | −0,24 | 8,3 let | 4 644 km |
| 2017 | 23 | 0,0 % | −5,5 | 0,00 % | −0,27 | 7,3 let | 4 313 km |
| 2016 | 26 | 0,0 % | −5,5 | 0,00 % | −0,25 | 5,9 let | 4 959 km |
| 2015 | 31 | 0,0 % | −3,2 | 0,00 % | −0,32 | 5,4 let | 6 692 km |
| 2014 | 8 | 0,0 % | −2,7 | 0,00 % | −0,41 | 5,8 let | 9 727 km |
| 2013 | 10 | 0,0 % | −2,8 | 0,00 % | −0,46 | 5,5 let | 4 691 km |
| 2012 | 1 | 0,0 % | −2,5 | 0,00 % | −0,72 | 3,0 let | 2 052 km |
| 2010 | 1 | 0,0 % | −4,9 | 0,00 % | −1,22 | 0,0 let | 1 263 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Časté otázky
Jak KEEWAY FLASH 50 dopadá na STK?
Z 15 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 0,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,4 % částečně způsobilých, KEEWAY FLASH 50 tedy dopadá lépe než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.