YUKI 50Q-2 QUICK motocykl
YUKI 50Q-2 QUICK se vyrábí od roku 2008. V Česku jich jezdí 541. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 6,2 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 13,6 roku a 5 490 km.
- 2008–dosud
- kategorie L
Výsledky STK
- Způsobilé 89,7 %
- Částečně způsobilé 10,3 % stejně stará vozidla 4 %
- Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,29 %
Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.
Z 39 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).
Časté závady
- Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 2,6
- Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 2,6
- U převodového ústrojí chybí ochranný kryt řetězu / řemenice, je-li vyžadován 2,6
- Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 2,6
Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady
Základní informace
- Výrobce
- YUKI
- Roky výroby
- 2008–dosud
- V provozu v ČR
- 541 vozů
Počet prohlídek podle let
Celkem 370Závady v čase
podíl prohlídekNejčastější závady
- Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)2,6
- Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům2,6
- U převodového ústrojí chybí ochranný kryt řetězu / řemenice, je-li vyžadován2,6
- Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům2,6
- Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebo jsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci2,6
Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady
Srovnání s dalšími modely YUKI
| Model | Částečně způsobilé | Prohlídek |
|---|---|---|
| YUKI 50Q-2 QUICK | 10,3 % | 39 |
| YUKI CITY 125 | 0,0 % | 52 |
| YUKI MATRIX 125I | 2,3 % | 44 |
Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.
Rychlé odkazy
Z 39 pravidelných technických prohlídek motocyklů YUKI 50Q-2 QUICK v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 10,3 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 6,2 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,29 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka YUKI: 5,2 % a 0,46 %.
- 541 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026).
- Nejčastější vážná závada: Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) (2,6 na 100 prohlídek).
Po letech
| Rok prohlídky | Prohlídek | Částečně způsobilé | Proti stejně starým | Nezpůsobilé | Proti stejně starým | Průměrné stáří | Průměrný nájezd |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 10,3 % | +6,2 | 0,00 % | −0,29 | 13,6 let | 5 490 km |
| 2025 | 34 | 5,9 % | +1,8 | 0,00 % | −0,41 | 11,7 let | 5 739 km |
| 2024 | 57 | 8,8 % | +5,2 | 0,00 % | −0,26 | 10,2 let | 3 894 km |
| 2023 | 47 | 6,4 % | +3,1 | 0,00 % | −0,29 | 10,1 let | 6 669 km |
| 2022 | 33 | 3,0 % | −0,5 | 0,00 % | −0,30 | 9,0 let | 5 871 km |
| 2021 | 25 | 12,0 % | +8,5 | 0,00 % | −0,35 | 9,6 let | 7 001 km |
| 2020 | 21 | 9,5 % | +5,3 | 4,76 % | +4,41 | 9,7 let | 3 210 km |
| 2019 | 10 | 0,0 % | −4,8 | 0,00 % | −0,32 | 9,9 let | 5 901 km |
| 2018 | 23 | 4,3 % | −0,1 | 0,00 % | −0,23 | 8,2 let | 3 938 km |
| 2017 | 15 | 13,3 % | +8,1 | 0,00 % | −0,26 | 6,8 let | 2 724 km |
| 2016 | 15 | 0,0 % | −5,8 | 0,00 % | −0,29 | 6,3 let | 3 236 km |
| 2015 | 22 | 0,0 % | −3,2 | 0,00 % | −0,33 | 5,5 let | 8 589 km |
| 2014 | 27 | 3,7 % | +1,0 | 0,00 % | −0,45 | 5,4 let | 5 904 km |
| 2012 | 2 | 0,0 % | −2,5 | 0,00 % | −0,72 | 3,0 let | 3 126 km |
Vozový park v ČR
Registrace v ČR podle roku
Ročníky: kolik jich jezdí
Paliva vozů v provozu podle roku výroby
Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.
Nejčastější vážné závady
-
Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený)
2,6 na 100 prohlídek
Vyznačené údaje na povinném štítku výrobce (v případě označení výrobce vozidla, VIN / výrobní číslo podvozku) neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený), nestanoví-li výrobce jinak. (0.2.2.1.4, 0. identifikace vozidla)
-
Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
2,6 na 100 prohlídek
Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. (4.2.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
U převodového ústrojí chybí ochranný kryt řetězu / řemenice, je-li vyžadován
2,6 na 100 prohlídek
Povinný ochranný kryt řetězu / řemenice u převodového ústrojí je poškozen natolik, že neplní svůj účel nebo neodpovídá požadavkům nebo chybí (např. u motocyklu). (6.1.7.9, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům
2,6 na 100 prohlídek
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. (4.7.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebo jsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci
2,6 na 100 prohlídek
Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. (6.2.12.1, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Stupátko nebo schůdky u vozidla nadměrně zkorodovány nebo poškozeny nebo chybí nebo stupátko nebo schůdky či přidržovací madla nejsou spolehlivá nebo neodpovídají požadavkům
2,6 na 100 prohlídek
Stupátka nebo schůdky u vozidla jsou nadměrně zkorodovány nebo přidržovací madla, stupátka nebo schůdky jsou uvolněné nebo poškozené tak, že nejsou spolehlivé nebo neodpovídají požadavkům nebo, jsou-li vyžadovány, chybí (např. u motocyklů). (6.2.8.1.2, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
-
Elektrické zapojení obrysových nebo denních svítilen nebo jejich uvedení v činnost není v souladu s požadavky
2,6 na 100 prohlídek
Elektrické zapojení obrysových nebo denních svítilen nebo jejich uvedení v činnost, není v souladu s požadavky. (4.2.3.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
-
V uchycení tlumiče pérování jsou nadměrné vůle nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné nebo jsou prasklé nebo chybí nebo uchycení tlumiče pérování neodpovídá požadavkům
2,6 na 100 prohlídek
V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. (5.3.2.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
V uchycení nápravy nebo vidlice jsou vůle nebo některé spojovací prvky uchycení nápravy nebo vidlice jsou uvolněné nebo prasklé nebo chybí nebo uchycení nápravy je nespolehlivé
2,6 na 100 prohlídek
Zvětšená vůle v otočném uložení vidlice motocyklu, která má vliv na jeho provozní vlastnosti. (5.1.1.2.3, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
-
Spínač brzdových světel nefunguje nebo není spolehlivý
2,6 na 100 prohlídek
Zpomalená funkce spínače brzdových světel. (4.3.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
Závady u pravidelných prohlídek motocyklů YUKI 50Q-2 QUICK v roce 2026, počet na 100 prohlídek.
Časté otázky
Jak YUKI 50Q-2 QUICK dopadá na STK?
Z 39 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 10,3 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,0 % částečně způsobilých, YUKI 50Q-2 QUICK tedy dopadá hůř než průměr.
Jak prověřit konkrétní vůz?
Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.
Další modely YUKI
- CITY 1250,0 % · 0,00 %
- MATRIX 125I2,3 % · 2,27 %
- FAIRY 1253,6 % · 0,00 %
- 50 NEW SPEEDY0,0 % · 0,00 %