HUSQVARNA 701 ENDURO motocykl

Motocykl s vysokým výkonem HUSQVARNA 701 ENDURO se vyrábí od roku 2016. V Česku jich jezdí 267, 23 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 9,7 p. b. hůř než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 7 let a 16 970 km.

  • 2016–dosud
  • kategorie L
  • Motocykl s vysokým výkonem
  • 2 místa

Výsledky STK

  • Způsobilé 87,1 %
  • Částečně způsobilé 12,9 % stejně stará vozidla 3,2 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,16 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 31 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

Závady zatím nejsou k dispozici.

Základní informace

Výrobce
HUSQVARNA
Roky výroby
2016–dosud
Počet míst
1–2
V provozu v ČR
267 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 95

Závady v čase

podíl prohlídek

Srovnání s dalšími modely HUSQVARNA

Bez datSrovnání zatím není s čím.

Rychlé odkazy

Z 31 pravidelných technických prohlídek motocyklů HUSQVARNA 701 ENDURO v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 12,9 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 9,7 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,16 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka HUSQVARNA: 9,3 % a 0,00 %.

  • 267 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 23 % dovezených ojetých.

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 31 12,9 % +9,7 0,00 % −0,16 7,0 let 16 970 km
2025 27 14,8 % +11,2 0,00 % −0,24 6,4 let 16 679 km
2024 11 0,0 % −3,2 0,00 % −0,19 6,1 let 14 172 km
2023 7 0,0 % −2,7 0,00 % −0,14 5,1 let 7 117 km
2022 12 16,7 % +14,0 0,00 % −0,18 4,8 let 13 603 km
2021 5 0,0 % −3,0 0,00 % −0,31 4,0 let 22 745 km
2020 2 0,0 % −2,8 0,00 % −0,22 3,5 let 2 569 km

Vozový park v ČR

V provozu
267
z 272 registrovaných celkem
Zaniklo
0
0 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
4 / 1
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
23,2 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2016; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Technické údaje HUSQVARNA 701 ENDURO

ÚdajTypickyRozpětí (90 % vozů)
Délka 2 283 mm 2 283–2 300
Šířka 814 mm 814–861
Výška 1 277 mm 1 233–1 277
Rozvor 1 518 mm 1 482–1 518
Míst k sezení 2 1–2
Provozní hmotnost 156 kg 150–160
Největší přípustná hmotnost 350 kg –
Nejvyšší rychlost 170 km/h 160–180
Spotřeba kombinovaná 4,3 l/100 km 4,2–4,3
CO₂ kombinovaně 98 g/km 94–99
Hluk za jízdy 80,0 dB(A) 77,0–80,0

Karoserie

  • MOTOCYKL S VYSOKÝM VÝKONEM 75 %
  • ENDURO 25 %

Pohon

  • jedna náprava 100 %

Emisní norma

  • EURO 5 50 %
  • EURO 4 30 %
  • EURO 3 20 %

Tažné zařízení v TP

  • ne 100 %

Barva

  • BÍLÁ 90 %
  • ŽLUTÁ 6,5 %
  • MODRÁ 3,2 %

Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.

Časté otázky

Jak HUSQVARNA 701 ENDURO dopadá na STK?

Z 31 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 12,9 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,2 % částečně způsobilých, HUSQVARNA 701 ENDURO tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely HUSQVARNA