MINI COUNTRYMAN

MINI COUNTRYMAN se vyrábí od roku 2017. V Česku jich jezdí 446, 23 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 0,5 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 5,4 roku a 71 801 km.

  • 2017–dosud
  • kategorie M1
MINI COUNTRYMAN – ilustrační obrázek vygenerovaný AI
Ilustrační obrázek – vygenerováno AI

Výsledky STK

  • Způsobilé 97 %
  • Částečně způsobilé 3,0 % stejně stará vozidla 3,4 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,09 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 134 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Prasklé nebo poškrábané zasklení nebo některé zasklení chybí 0,7
  • Úprava zasklení (např. zatmavení), označení úpravy nebo použitý materiál (např. automobilní nebo reklamní fólie) neodpovídá požadavkům nebo oprava zasklení neodpovídá požadavkům 0,7
  • Nebezpečné vnější díly na kabině, karoserii nebo nástavbě, které by mohly způsobit zranění 0,7
  • Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 0,7

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
MINI
Roky výroby
2017–dosud
V provozu v ČR
446 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 518

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Prasklé nebo poškrábané zasklení nebo některé zasklení chybí0,7
  2. Úprava zasklení (např. zatmavení), označení úpravy nebo použitý materiál (např. automobilní nebo reklamní fólie) neodpovídá požadavkům nebo oprava zasklení neodpovídá požadavkům0,7
  3. Nebezpečné vnější díly na kabině, karoserii nebo nástavbě, které by mohly způsobit zranění0,7
  4. Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům0,7
  5. Mlhový světlomet nebo mlhová svítilna nebo jejich optický systém poškozený0,7

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely MINI

ModelČástečně způsobiléProhlídek
MINI COUNTRYMAN 3,0 % 134
MINI COOPER 7,1 % 3 452
MINI CLUBMAN 7,5 % 147

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 134 pravidelných technických prohlídek aut MINI COUNTRYMAN v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), jako průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), jako průměr stejně starých vozidel. Celá značka MINI: 6,7 % a 0,36 %.

  • 446 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 23 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Prasklé nebo poškrábané zasklení nebo některé zasklení chybí (0,7 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 134 3,0 % −0,5 0,00 % −0,09 5,4 let 71 801 km
2025 165 5,5 % +1,8 0,00 % −0,11 5,3 let 76 928 km
2024 101 4,0 % +0,5 0,00 % −0,10 4,7 let 70 084 km
2023 59 6,8 % +4,0 0,00 % −0,08 4,4 let 66 722 km
2022 28 3,6 % +1,2 0,00 % −0,05 3,3 let 48 197 km
2021 26 0,0 % −2,6 3,85 % +3,76 3,7 let 61 505 km
2020 2 0,0 % −4,1 0,00 % −0,23 7,0 let 124 608 km
2019 1 0,0 % −4,4 0,00 % −0,20 7,0 let 96 878 km
2018 1 0,0 % −4,5 0,00 % −0,29 6,0 let 55 848 km
2015 1 0,0 % −1,8 0,00 % −0,28 3,0 let 48 148 km

Podle ročníku

Podíl částečně způsobilých aut MINI COUNTRYMAN podle roku první registrace, při prohlídce ve stejném stáří. Klesající čára znamená, že novější ročníky dopadají lépe.

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2026
2022 2,7 % – – – 2,7 % (4 let)
2021 0,0 % – – – –
2020 2,9 % 0,0 % – – 0,0 % (6 let)
2019 5,7 % 6,3 % – – –
2018 – 4,0 % 5,7 % – 5,7 % (8 let)
2017 – – 5,6 % – –

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2017; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2026STK 2025STK 2024STK 2023
2022 2,7 %
2021 0,0 %
2020 0,0 % 2,9 %
2019 6,3 % 5,7 %
2018 5,7 % 4,0 %
2017 5,6 %

Vozový park v ČR

V provozu
446
z 668 registrovaných celkem
Zaniklo
0
0 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
219 / 3
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
17,7 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Grafy začínají rokem 2017; 1 starších vozů (historické vozy stejného jména nebo chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Nejčastější vážné závady

  1. Prasklé nebo poškrábané zasklení nebo některé zasklení chybí 0,7 na 100 prohlídek
    Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané zasklení), o velikosti větší než 1/3 výšky průhledné části zasklení na výšku, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození zasklení o velikosti větší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. (3.2.1.3, 3. výhledy)
  2. Úprava zasklení (např. zatmavení), označení úpravy nebo použitý materiál (např. automobilní nebo reklamní fólie) neodpovídá požadavkům nebo oprava zasklení neodpovídá požadavkům 0,7 na 100 prohlídek
    Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX). (3.2.4.3, 3. výhledy)
  3. Nebezpečné vnější díly na kabině, karoserii nebo nástavbě, které by mohly způsobit zranění 0,7 na 100 prohlídek
    Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. (6.2.1.2.1, 6. podvozek a části připevněné k podvozku)
  4. Zdroj světla u mlhového světlometu nebo mlhové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 0,7 na 100 prohlídek
    Zdroj světla předního mlhového světlometu zjevně chybně upevněn nebo je vadný, takže nesplňuje fotometrické vlastnosti (nevytváří požadovanou kresbu) nebo způsobuje oslnění, v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. (4.5.1.1.4, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  5. Mlhový světlomet nebo mlhová svítilna nebo jejich optický systém poškozený 0,7 na 100 prohlídek
    U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo těleso nebo optický systém světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. (4.5.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  6. Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu 0,7 na 100 prohlídek
    Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). (0.3.1.2, 0. identifikace vozidla)
  7. V uchycení a/nebo spojení systému mechanického odpružení jsou nadměrné vůle nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné nebo chybí nebo je uchycení, či spojení systému mechanického odpružení nespolehlivé nebo neodpovídá požadavkům 0,7 na 100 prohlídek
    V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. (5.3.1.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)

Závady u pravidelných prohlídek aut MINI COUNTRYMAN v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak MINI COUNTRYMAN dopadá na STK?

Z 134 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,0 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,4 % částečně způsobilých, MINI COUNTRYMAN tedy dopadá lépe než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely MINI