HUMMER H3 dodávka N1

Skříňový HUMMER H3 se vyrábí od roku 2005. V Česku jich jezdí 40, 70 % z nich jsou dovezené ojeté. Na STK v roce 2026 (do 11. 10.) dopadá o 7,7 p. b. lépe než stejně stará vozidla, průměrný vůz má 19,2 roku a 120 183 km.

  • 2005–dosud
  • kategorie N1
  • Skříňový
  • 5 míst

Výsledky STK

  • Způsobilé 96,9 %
  • Částečně způsobilé 3,1 % stejně stará vozidla 10,8 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,97 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 32 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít 3,1

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
HUMMER
Roky výroby
2005–dosud
Počet míst
5
V provozu v ČR
40 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 1 157

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít3,1

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely HUMMER

ModelČástečně způsobiléProhlídek
HUMMER H3 3,1 % 32
HUMMER H2 4,8 % 63

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 32 pravidelných technických prohlídek dodávek HUMMER H3 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,1 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 7,7 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,97 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel. Celá značka HUMMER: 6,9 % a 0,86 %.

  • 40 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 70 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít (3,1 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 32 3,1 % −7,7 0,00 % −0,97 19,2 let 120 183 km
2025 57 10,5 % −1,5 0,00 % −1,06 17,9 let 136 460 km
2024 47 12,8 % +1,7 4,26 % +3,06 17,3 let 124 208 km
2023 62 6,5 % −2,7 0,00 % −0,92 15,9 let 126 358 km
2022 52 13,5 % +4,0 3,85 % +2,95 15,2 let 122 175 km
2021 72 5,6 % −2,8 1,39 % +0,42 13,8 let 111 628 km
2020 57 24,6 % +15,4 1,75 % +0,93 13,2 let 113 716 km
2019 66 16,7 % +6,7 0,00 % −0,67 12,0 let 98 018 km
2018 69 24,6 % +14,9 0,00 % −0,86 11,2 let 114 325 km
2017 65 35,4 % +25,2 1,54 % +0,55 10,2 let 95 209 km
2016 72 20,8 % +10,8 0,00 % −1,06 9,0 let 97 558 km
2015 82 9,8 % +2,8 3,66 % +2,47 8,0 let 81 600 km
2014 89 10,1 % +4,2 0,00 % −1,26 7,0 let 95 718 km
2013 67 7,5 % +0,8 0,00 % −1,18 5,9 let 75 338 km
2012 91 12,1 % +6,2 0,00 % −1,74 5,2 let 70 482 km
2011 69 7,2 % +2,2 4,35 % +2,09 4,2 let 56 454 km
2010 79 1,3 % −3,6 3,80 % +1,62 3,5 let 53 360 km
2009 26 3,8 % −2,4 0,00 % −2,15 2,8 let 63 086 km
2008 3 0,0 % −5,3 0,00 % −3,20 1,5 let 42 772 km

Podle ročníku

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2023
2006 2,1 % 10,9 % 8,1 % 22,2 % 6,7 % (17 let)

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2005; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2023STK 2020STK 2018STK 2016STK 2015STK 2014STK 2012STK 2010
2006 6,7 % 20,0 % 29,3 % 22,2 % 3,2 % 8,1 % 10,9 % 2,1 %

Vozový park v ČR

V provozu
40
z 49 registrovaných celkem
Zaniklo
0
0 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
6 / 3
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
71,4 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Technické údaje HUMMER H3

ÚdajTypickyRozpětí (90 % vozů)
Délka 4 742 mm 4 724–5 403
Šířka 1 904 mm 1 900–1 989
Výška 1 872 mm 1 872–1 895
Rozvor 2 842 mm 2 841–3 409
Míst k sezení 5 –
Provozní hmotnost 2 108 kg 2 080–2 202
Největší přípustná hmotnost 2 654 kg 2 654–2 767
Brzděný přívěs 3 000 kg 2 000–3 000
Nejvyšší rychlost 160 km/h 160–180
Spotřeba kombinovaná 14,0 l/100 km 14,0–21,0
CO₂ kombinovaně 498 g/km –
Hluk za jízdy 74,0 dB(A) 74,0–76,0

Karoserie

  • BB SKŘÍŇOVÝ 39 %
  • SKŘÍŇOVÝ 36 %
  • SKŘÍŇOVÁ 11 %
  • KOMBI 2,8 %
  • PICK-UP 2,8 %
  • SKŘÍŇ 2,8 %
  • BA PICK UP 2,8 %
  • SKŘÍŇOVÁ TERÉNNÍ 2,8 %

Pohon

  • 4×4 100 %

Emisní norma

  • EURO 3 63 %
  • EURO 4 38 %

Pneumatiky

  • 265/75 R16 89 %
  • 285/75 R16 5,3 %
  • 265/65 R18 2,6 %
  • 265/70 R16 2,6 %

Tažné zařízení v TP

  • ano 90 %
  • ne 10 %

Barva

  • ČERNÁ 60 %
  • ŠEDÁ-METAL 7,5 %
  • ŠEDÁ 5,0 %
  • ČERVENÁ 5,0 %
  • STŘÍBRNÁ-METAL 5,0 %
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ 5,0 %
  • ZELENÁ 2,5 %
  • ŽLUTÁ 2,5 %

Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.

Nejčastější vážné závady

  1. Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít 3,1 na 100 prohlídek
    Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. (0.2.1.1, 0. identifikace vozidla)

Závady u pravidelných prohlídek dodávek HUMMER H3 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak HUMMER H3 dopadá na STK?

Z 32 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 3,1 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 10,8 % částečně způsobilých, HUMMER H3 tedy dopadá lépe než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely HUMMER

  • H24,8 % · 0,00 %