JONWAY RAPTOR 125 motocykl

JONWAY RAPTOR 125 se vyrábí od roku 2014. V Česku jich jezdí 159.

  • 2014–dosud
  • kategorie L

Výsledky STK

  • Způsobilé 91,3 %
  • Částečně způsobilé 8,7 % stejně stará vozidla 3,4 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,18 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 23 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 4,3
  • Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 4,3
  • Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 4,3
  • Zvukové výstražné zařízení nefunguje nebo chybí 4,3

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
JONWAY
Roky výroby
2014–dosud
V provozu v ČR
159 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 107

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům4,3
  2. Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům4,3
  3. Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky4,3
  4. Zvukové výstražné zařízení nefunguje nebo chybí4,3
  5. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům4,3

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely JONWAY

ModelČástečně způsobiléProhlídek
JONWAY RAPTOR 125 – 23
JONWAY ADVENTURE 125 8,3 % 60

Nejčastější další modely značky na STK v roce 2026 (do 11. 10.). Zeleně lépe než stejně stará vozidla.

Rychlé odkazy

Z 23 pravidelných technických prohlídek motocyklů JONWAY RAPTOR 125 v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 8,7 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka JONWAY: 5,3 % a 1,14 %.

  • 159 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026).
  • Nejčastější vážná závada: Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům (4,3 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 23 8,7 % +5,3 0,00 % −0,18 9,3 let 6 395 km
2025 19 10,5 % +6,7 0,00 % −0,32 8,2 let 5 762 km
2024 38 10,5 % +7,1 0,00 % −0,25 7,7 let 6 410 km
2023 4 0,0 % −2,7 0,00 % −0,14 6,8 let 5 101 km
2022 1 0,0 % −3,2 0,00 % −0,25 6,0 let 11 699 km
2021 5 20,0 % +16,8 0,00 % −0,28 4,4 let 5 587 km
2020 14 0,0 % −2,8 0,00 % −0,22 3,5 let 3 632 km
2019 2 50,0 % +47,0 0,00 % −0,27 3,5 let 3 695 km
2018 1 0,0 % −2,9 0,00 % −0,15 3,0 let 3 586 km

Vozový park v ČR

V provozu
159
z 174 registrovaných celkem
Zaniklo
9
5,2 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
0 / 6
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
0 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Nejčastější vážné závady

  1. Zdroj světla brzdové svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 4,3 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. (4.3.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  2. Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 4,3 na 100 prohlídek
    U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. (4.7.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  3. Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 4,3 na 100 prohlídek
    Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy. (4.8.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  4. Zvukové výstražné zařízení nefunguje nebo chybí 4,3 na 100 prohlídek
    Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. (7.7.1, 7. jiné vybavení)
  5. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 4,3 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá směrová svítilna. (4.4.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  6. Zdroj světla obrysové nebo denní svítilny je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 4,3 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. (4.2.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)

Závady u pravidelných prohlídek motocyklů JONWAY RAPTOR 125 v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak JONWAY RAPTOR 125 dopadá na STK?

Z 23 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 8,7 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 3,4 % částečně způsobilých, JONWAY RAPTOR 125 tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely JONWAY