GENERIC KENTOYA XOR motocykl

GENERIC KENTOYA XOR se vyrábí od roku 2005. V Česku jich jezdí 397, 1 % z nich jsou dovezené ojeté.

  • 2005–dosud
  • kategorie L

Výsledky STK

  • Způsobilé 93,3 %
  • Částečně způsobilé 6,7 % stejně stará vozidla 4,6 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,27 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 15 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Spínač brzdových světel nefunguje nebo není spolehlivý 6,7

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
GENERIC
Roky výroby
2005–dosud
V provozu v ČR
397 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 312

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Spínač brzdových světel nefunguje nebo není spolehlivý6,7

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely GENERIC

Bez datSrovnání zatím není s čím.

Rychlé odkazy

Z 15 pravidelných technických prohlídek motocyklů GENERIC KENTOYA XOR v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 6,7 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka GENERIC: 5,3 % a 0,00 %.

  • 397 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 1 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Spínač brzdových světel nefunguje nebo není spolehlivý (6,7 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 15 6,7 % +2,0 0,00 % −0,27 18,5 let 7 405 km
2025 28 7,1 % +2,5 3,57 % +3,27 17,1 let 10 558 km
2024 40 0,0 % −4,4 2,50 % +2,17 16,1 let 7 635 km
2023 27 0,0 % −3,8 0,00 % −0,31 15,1 let 7 848 km
2022 28 3,6 % −0,4 0,00 % −0,29 14,2 let 6 506 km
2021 28 0,0 % −3,9 0,00 % −0,34 13,3 let 8 333 km
2020 16 0,0 % −4,3 0,00 % −0,38 11,2 let 9 072 km
2019 13 7,7 % +3,2 0,00 % −0,34 10,5 let 5 910 km
2018 21 4,8 % −0,1 0,00 % −0,25 10,1 let 6 564 km
2017 22 0,0 % −5,9 0,00 % −0,28 8,5 let 6 110 km
2016 19 5,3 % −1,3 0,00 % −0,26 7,7 let 7 103 km
2015 10 10,0 % +6,6 0,00 % −0,39 7,4 let 8 088 km
2014 6 0,0 % −2,7 0,00 % −0,36 6,7 let 4 331 km
2013 20 0,0 % −2,9 0,00 % −0,46 6,1 let 4 994 km
2012 13 0,0 % −2,9 7,69 % +6,87 5,6 let 7 518 km
2011 6 0,0 % −3,1 0,00 % −1,15 5,5 let 3 481 km

Vozový park v ČR

V provozu
397
z 477 registrovaných celkem
Zaniklo
45
9,4 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
1 / 34
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
1 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Nejčastější vážné závady

  1. Spínač brzdových světel nefunguje nebo není spolehlivý 6,7 na 100 prohlídek
    Zpomalená funkce spínače brzdových světel. (4.3.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)

Závady u pravidelných prohlídek motocyklů GENERIC KENTOYA XOR v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak GENERIC KENTOYA XOR dopadá na STK?

Z 15 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 6,7 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,6 % částečně způsobilých, GENERIC KENTOYA XOR tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.

Další modely GENERIC