EAGLE MOTORSPORTS ATV motocykl

Čtyřkolka EAGLE MOTORSPORTS ATV se vyrábí od roku 2006. V Česku jich jezdí 177, 2 % z nich jsou dovezené ojeté.

  • 2006–dosud
  • kategorie L
  • Čtyřkolka
  • 1 místo

Výsledky STK

  • Způsobilé 76,9 %
  • Částečně způsobilé 23,1 % stejně stará vozidla 4,4 %
  • Nezpůsobilé 0,00 % stejně stará vozidla 0,38 %

Částečně způsobilé mají vážnou závadu: vůz smí jezdit 30 dní a do té doby se musí po opravě vrátit na opakovanou prohlídku. Nezpůsobilé mají nebezpečnou závadu a nesmí jezdit vůbec.

Z 13 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.).

Časté závady

  • Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti 15,4
  • Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 7,7
  • Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla 7,7
  • V uchycení systému nezávislého zavěšení kol jsou nadměrné vůle nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné nebo chybí nebo je uchycení systému nezávislého zavěšení kol nespolehlivé nebo neodpovídá požadavkům 7,7

Vážné závady na 100 prohlídek. Všechny závady

Základní informace

Výrobce
EAGLE MOTORSPORTS
Roky výroby
2006–dosud
Počet míst
1–2
V provozu v ČR
177 vozů

Počet prohlídek podle let

Celkem 720

Závady v čase

podíl prohlídek

Nejčastější závady

  1. Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti15,4
  2. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům7,7
  3. Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla7,7
  4. V uchycení systému nezávislého zavěšení kol jsou nadměrné vůle nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné nebo chybí nebo je uchycení systému nezávislého zavěšení kol nespolehlivé nebo neodpovídá požadavkům7,7
  5. Nadměrná radiální vůle rejdového čepu7,7

Vážné závady na 100 prohlídek v roce 2026. Všechny závady

Srovnání s dalšími modely EAGLE MOTORSPORTS

Bez datSrovnání zatím není s čím.

Rychlé odkazy

Z 13 pravidelných technických prohlídek motocyklů EAGLE MOTORSPORTS ATV v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 23,1 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka) a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit). Prohlídek je málo na srovnání s průměrem. Celá značka EAGLE MOTORSPORTS: 11,1 % a 0,00 %.

  • 177 vozů v provozu (registr k 1. 10. 2026), z toho 2 % dovezených ojetých.
  • Nejčastější vážná závada: Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti (15,4 na 100 prohlídek).

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 13 23,1 % +18,6 0,00 % −0,38 17,2 let 2 452 km
2025 25 24,0 % +19,4 0,00 % −0,44 15,5 let 2 044 km
2024 18 16,7 % +12,5 0,00 % −0,28 14,4 let 2 238 km
2023 22 4,5 % +1,2 0,00 % −0,38 13,5 let 2 300 km
2022 20 0,0 % −4,0 5,00 % +4,60 13,1 let 2 204 km
2021 26 3,8 % −0,1 0,00 % −0,36 11,8 let 2 433 km
2020 27 3,7 % −0,6 0,00 % −0,36 10,3 let 2 077 km
2019 44 13,6 % +9,1 0,00 % −0,39 9,6 let 3 084 km
2018 46 4,3 % −0,3 0,00 % −0,26 9,2 let 2 760 km
2017 51 3,9 % −1,8 1,96 % +1,72 7,7 let 2 852 km
2016 70 10,0 % +3,7 0,00 % −0,31 7,0 let 2 801 km
2015 95 8,4 % +5,2 0,00 % −0,36 5,9 let 4 074 km
2014 97 3,1 % +0,3 1,03 % +0,65 5,0 let 2 722 km
2013 97 4,1 % +1,1 0,00 % −0,48 4,0 let 3 448 km
2012 68 5,9 % +3,0 1,47 % +0,58 3,8 let 3 115 km
2011 1 0,0 % −2,0 0,00 % −1,15 3,0 let 594 km

Podle ročníku

Ročník ve 4 letechve 6 letechve 8 letechve 10 letech STK 2015
2009 3,2 % 6,0 % – – 6,0 % (6 let)
2008 3,9 % 0,0 % – – –

Podíl částečně způsobilých podle roku první registrace: ve sloupci je vždy stejné stáří, takže ročníky jde porovnat mezi sebou; čím tmavší, tím víc. Pomlčka: méně než 30 prohlídek, nebo ročník toho stáří ještě nedosáhl. Ročníky od 2006; starší (historický vůz stejného jména, chybně zapsaný rok) nejsou zahrnuty.

Podrobně: všechny ročníky a roky prohlídek

Řádek je rok první registrace, sloupec rok prohlídky. Nezpůsobilé a počet prohlídek po najetí myší.

Ročník STK 2015STK 2014STK 2013STK 2012
2009 6,0 % 10,0 % 3,2 %
2008 0,0 % 3,9 %

Vozový park v ČR

V provozu
177
z 247 registrovaných celkem
Zaniklo
23
9,3 % všech
Vyvezeno / vyřazeno
2 / 45
vývoz do ciziny / dočasně mimo provoz
Dovezené ojeté
2 %
první registrace v cizině

Registrace v ČR podle roku

Ročníky: kolik jich jezdí

Paliva vozů v provozu podle roku výroby

Z výpisu Registru silničních vozidel k 1. 10. 2026. Registr uvádí současný stav vozu, nikoli datum zániku či vývozu; vývoj počtu vozů v provozu se doplňuje s každým měsíčním výpisem.

Technické údaje EAGLE MOTORSPORTS ATV

ÚdajTypickyRozpětí (90 % vozů)
Délka 1 710 mm –
Šířka 1 000 mm –
Výška 1 150 mm –
Rozvor 1 140 mm –
Míst k sezení 1 1–2
Provozní hmotnost 180 kg 180–183
Největší přípustná hmotnost 333 kg –
Nejvyšší rychlost 40 km/h 40–60
Hluk za jízdy 79,4 dB(A) –

Karoserie

  • ČTYŘKOLKA 100 %

Pohon

  • jedna náprava 100 %

Tažné zařízení v TP

  • ne 100 %

Barva

  • ČERNÁ 100 %

Technické údaje provozovaných vozů podle registru vozidel. „Typicky“ = nejčastější zapsaná hodnota; rozpětí = 5. až 95. percentil, tedy 90 % vozů napříč motorizacemi a provedeními. U výčtových údajů podíl vozů.

Nejčastější vážné závady

  1. Vozidlo není vybaveno předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled odpovídající třídy nebo velikosti 15,4 na 100 prohlídek
    Vozidlo není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. (3.3.1.2, 3. výhledy)
  2. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 7,7 na 100 prohlídek
    Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. (4.4.1.1.4, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  3. Označení schválení typu, rozměry, index nosnosti nebo kategorie rychlosti pneumatiky není v souladu s požadavky a má vliv na bezpečný provoz vozidla 7,7 na 100 prohlídek
    Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v registru silničních vozidel. (5.2.3.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
  4. V uchycení systému nezávislého zavěšení kol jsou nadměrné vůle nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné nebo chybí nebo je uchycení systému nezávislého zavěšení kol nespolehlivé nebo neodpovídá požadavkům 7,7 na 100 prohlídek
    V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné. (5.3.3.1.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)
  5. Nadměrná radiální vůle rejdového čepu 7,7 na 100 prohlídek
    U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. (5.1.2.2.1, 5. nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav)

Závady u pravidelných prohlídek motocyklů EAGLE MOTORSPORTS ATV v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Časté otázky

Jak EAGLE MOTORSPORTS ATV dopadá na STK?

Z 13 pravidelných prohlídek v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 23,1 % jako částečně způsobilé (vážná závada) a 0 % jako nezpůsobilé. Stejně stará vozidla mají průměrně 4,4 % částečně způsobilých, EAGLE MOTORSPORTS ATV tedy dopadá hůř než průměr.

Jak prověřit konkrétní vůz?

Podle VIN na stránce Prověření vozu podle VIN: historie technických prohlídek, stav tachometru a jeho nesrovnalosti, údaje z registru a vlastníci.