MV AGUSTA

Z 113 pravidelných technických prohlídek motocyklů MV AGUSTA v roce 2026 (do 11. 10.) skončilo 4,4 % jako částečně způsobilé (vážná závada, opakovaná prohlídka), o 0,7 p. b. hůř než průměr stejně starých vozidel a 0,00 % jako nezpůsobilé (nebezpečná závada, nesmí jezdit), o 0,22 p. b. lépe než průměr stejně starých vozidel.

Částečně způsobilé
4,4 %
stejně stará vozidla 3,7 %
Nezpůsobilé
0,00 %
stejně stará vozidla 0,22 %
Průměrné stáří
12,1 let
od první registrace
Průměrný nájezd
21 284 km
stav tachometru při prohlídce

Modely

Modely MV AGUSTA s aspoň 100 pravidelnými prohlídkami v roce 2026 (do 11. 10.), od nejčastějšího. Podrobnou stránku mají modely s aspoň 100 prohlídkami. „Proti stejně starým“: rozdíl v procentních bodech oproti průměru všech motocyklů stejného stáří; záporná hodnota znamená lepší výsledek.

ModelProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
BRUTALE 0 0,0 % – 0,00 % – – –

Nejčastější vážné závady

  1. Počet, kategorie, barva, umístění, úhly pro upevnění na vozidle nebo podmínky geometrické viditelnosti zařízení využívající zpětný odraz, nejsou v souladu s požadavky 1,8 na 100 prohlídek
    Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy. (4.8.2.1.1, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  2. Zdroj osvětlení zadní tabulky registrační značky je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 0,9 na 100 prohlídek
    U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. (4.7.1.2.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  3. Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu, nebo je-li vyžadováno, není tato změna nebo úprava vyznačena v dokumentaci k vozidlu 0,9 na 100 prohlídek
    Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). (0.3.1.1, 0. identifikace vozidla)
  4. Zdroj světla směrových svítilen je vadný nebo chybí nebo neodpovídá požadavkům 0,9 na 100 prohlídek
    Nesvítí některá směrová svítilna. (4.4.1.1.2, 4. svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení)
  5. Vadná kvalita brzdové kapaliny 0,9 na 100 prohlídek
    Brzdová kapalina znečištěna nebo zakalena. (1.8.1, 1. brzdové zařízení)
  6. Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech 0,9 na 100 prohlídek
    Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. (1.2.1.1.1, 1. brzdové zařízení)
  7. Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí nebo je nečitelný nebo je neúplný nebo vyznačené údaje neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) 0,9 na 100 prohlídek
    Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). (0.2.2.1.3, 0. identifikace vozidla)

Závady u pravidelných prohlídek motocyklů MV AGUSTA v roce 2026, počet na 100 prohlídek.

Po letech

Rok prohlídkyProhlídek Částečně způsobilé Proti stejně starým Nezpůsobilé Proti stejně starým Průměrné stáříPrůměrný nájezd
2026 113 4,4 % +0,7 0,00 % −0,22 12,1 let 21 284 km
2025 102 2,9 % −1,1 2,94 % +2,66 11,7 let 19 069 km
2024 103 5,8 % +2,0 0,97 % +0,67 12,0 let 22 454 km
2023 99 4,0 % +0,6 0,00 % −0,25 10,8 let 23 424 km
2022 89 4,5 % +1,1 0,00 % −0,23 9,6 let 21 843 km
2021 82 6,1 % +2,6 0,00 % −0,26 9,7 let 19 429 km
2020 74 8,1 % +4,1 0,00 % −0,35 9,6 let 19 203 km
2019 77 3,9 % −0,3 1,30 % +1,01 8,4 let 18 816 km
2018 93 8,6 % +4,1 0,00 % −0,24 8,7 let 17 458 km
2017 97 5,2 % −0,6 0,00 % −0,24 9,0 let 17 471 km
2016 59 8,5 % +1,7 0,00 % −0,27 8,5 let 14 738 km
2015 60 6,7 % +3,2 0,00 % −0,39 8,1 let 17 013 km
2014 49 8,2 % +5,1 0,00 % −0,38 8,3 let 17 078 km
2013 44 0,0 % −3,4 0,00 % −0,48 7,1 let 15 712 km
2012 51 0,0 % −3,2 1,96 % +1,17 6,9 let 15 407 km
2011 32 6,3 % +3,3 0,00 % −1,20 5,7 let 14 710 km
2010 31 3,2 % +0,4 9,68 % +8,57 5,2 let 12 470 km
2009 21 4,8 % +1,8 0,00 % −1,08 5,3 let 18 468 km
2008 2 0,0 % −2,2 0,00 % −1,72 4,0 let 6 350 km